Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לרגל יום העצמאות- מה אתם אוהבים ב"תרבות" המוטורית הישראלית?

turbo
שימו לב! השרשור הזה בן 7365 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זהו, גם אם לא הכל בהיר,טוב ויפה, הכל פה מיוחד,הכל ממש הכל.

אני רוצה לראות מישהו סוחב:

- יום בלי לראות מישהו עם סקודה פייבוריט עומדת עם ספויילר ופול ווליום ברמזור ומשמיעה רעשי מנוע גועשים כדי לחמם את האווירה.

- יום בלי לראות פקק תנועה, 20 מכוניות עוברות מעבר לשוליים, ואלה שמחכים קוראים "ידיעות אחרונות" ונשים מתאפרות, ילדים אוכלים ביסלי גריל.

- יום בלי לראות וולוו טסה משמאלך בלפחות 241 קמ"ש ובתוכה שני פנסיונרים מלאי חיים ושמחה.

- יום בלי להיתקע חצי שעה מאחורי שני מכוניות שעצרו לשיחה עניינית.

- מסע בתערוכת אוטומוטור בלי לראות מישהו רואה את הקורבט ובא ביצאה של "תראה,תראה מנסים לחכות את פורשה :? "

דברים שרואים רק בארץ. ולא במשמעות רעה, זה היחודיות פה, זה מה שמעלה כל יום חיוך על פניי לפחות.

זה הדברים שגורמים לך לקום בבוקר...

יום עצמאות 56 שמח לכולם!!!

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני אוהב את "קרסו" !

מוסד המשקף נאמנות ואמינות ומקנה לכל לקוח ולקוח יחס אישי וחם שהיה מבייש את הטובות בנערות הליווי.

אני בייחוד אוהב את השמת הדגש על הרצון לרצות את הלקוח באש ובמים ולא משנה אם יש לו או אין לו אחריות,אותם זה אפילו לא מעניין אם יש לו,כולם שווים.

מודל ודוגמא לעבודה מקצועית מול היצרן,כל כך טובה ומקצועית עד שקבוצת רנו F1 זוכה לביקורות מרנו צרפת בלשון: "למה אתם לא יכולים להיות יותר כמו קרסו?"

חתני פרס ישמאל ויוצרי הסרט "כנפיים שבורות" ו"חשמלית ושמה תקלה".

אישית אני מרוצה מהרכב כי הוא פשוט אמין ככה שאני לא מבקר שם וככה אין נזקים.

חג עצמאות שמח וברכה בצרפתית מהקליאו:

VIVA LA ISRAEL!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבה מעניינת שקראתי היום ב YNET על הדגמים ה"מיוחדים" שבישלו בשבילנו...

חלק א':

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2907671,00.html

חלק ב' :

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2908117,00.html#n

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בואו נראה....מה יש לאהוב במדינה הזאת? מדינה מלאת פחד, מלחמה, תאבות בצע, שוחד ועוד ועוד ועוד...

מה יש לאהוב פה?

אני אוהב את זה שלמרות הכל... אנחנו ממשיכים לחיות פה, וממשיכים לחייך :D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מת על הנהגים האלה שכאשר אתה נוסע בדרך ראשית הם אמורים לעצור ולתת לך זכות קדימה, אבל במקום זה הם יוצאים לך בפתאומיות מימין, חוצים את הנתיב שלך כאשר אתה נמצא 2 מטר לפניו (אז אתה דופק ברקס) מסתכלים לך בעינייים, עוברים אותך, פותחים את החלון ושואלים: מה??? :shock:

אני מת עליהם, לא יכול לחיות בלעדם.

נ.ב.- עוד שירשור עם ירידות על תרבות הנהיגה הישראלית.

התמונה מקטלוג של M3, אה?

יפה יפה 8)

ואני מסכים עם ishpuz. אדם לאדם ערפד.

חוץ מזה, אדם שעקף 30 מכוניות ומבקש יפה להכנס - אני אישית בחיים לא אתן לו.

מצד שני, בנאדם שמאותת (לא אחרי שעקף 30 מכוניות בתור) ולא ישר נדחף, אני מאט מעט ונותן לו להכנס.

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7365 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...