Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"פריצה" בשם החוק

ToMeR
שימו לב! השרשור הזה בן 7368 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מישהו יודע איך הפקחים של הגרירה פותחים את האוטו כדי להוריד את הבלם יד ולשלב לנויטרל כדי לגרור?

בזמן האחרון יותר מידי חוסמים לנו מכוניות בבית וזה לא אנשים מהסביבה וגם לקרא לעריה או משטרה זה דבילי כי הם או לא יבואו או שיקח להם כמה שעות, אז יש איזו שיטה לפתוח את האוטו כמו שהפקחים עושים לצורך העניין לפני שאני שובר חלונות? (רק הרגע נסעתי מרחובות לראשון כי חסמו את אמא שלי שעה במספרה).

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

פעם גם איזה טמבל חסם אותי לאחר המתנה של חצי שעה פעלתי.

מיד הזעקתי שלושה חברים ,שלושה הרימו מהטמבון האחורי את הרכב קצת ואחד דחף מהכנף האחורית ככה הרכב הסתובב בזוית 90 מעלות והדרך נפתחה לי ליציאה.

עזוב את זה שכל החלק האחורי של הרכב ההוא לאחר המבצע הקטן הזה היה בכביש זה כבר בעיה שלו,אבל מגיע לו שלא יחסום אחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם לא תמיד פורצים - פשוט מושכים אותך קצת ככה כדי להגיע לזווית נוחה, ואז מעלים אותך על הגרר ושלום על ישראל.

בכל מקרה, לפרסם איך פורצים אוטו כאן בפורום לא נראה לי לעניין.

נניח והם כן פורצים לי לאוטו כדי לגרור אותו, אני יכול לתבוע אותם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה מושכים את האוטו אתה נורמלי? הבלם יד מורם אתה חושב הם ידפקו את כל המערכת בלימה באוטו שלך? בכל מקרה כשהוצאתי פעם את האוטו שלי ממגרש גרירה ראיתי שהבלם יד למטה וזה אומר שבשיטה מסויימת הם הורידו אותו.

ולי נמאס שחוסמים אותי אני רוצה לדעת מה עושים כי זה נמאס כבר

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נניח והם כן פורצים לי לאוטו כדי לגרור אותו, אני יכול לתבוע אותם?

בתור התחלה אתה יכול להגיש תביעה במשטרה...

היה על זה כתבה בערוץ 2, שאלו את הגוררים מאיפה יש להם את הזכות לפרוץ לרכבים והם אמרו מהמשטרה... המשטרה כמובן לא נתנה להם שום אישור.

מהעירייה נמסר שמותר לגוררים להשתמש בכל דרך כדי לגרור את הרכב.

בקשר לאיך פורצים, ראיתי כבר כמה פעמים איך הם פורצים למכוניות אבל לא הצלחתי להבין איך זה דוגרי עובד...

בגדול הוא מזיז את הדלת הקידמית ומשחיל איזשהו כבל ברזל לבפנים...

Scooby WRX

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הראו לפני כמה זמן בחדשות איך הם פורצים. לא בפירוט, כי זה היה מרחוק, אבל בגדול הם דחפו לום בין הדלת למשקוף. או שזה עיקם משהו ואז הנעילה לא הייתה אפקטיבית או שזה שבר את המנעול. בכל מקרה, לא נראה לי שכדאי לך לפעול בצורה הזו כי זו פריצה לרכב (בניגוד לחוק מן הסתם - גם הפקחים עושים זאת בניגוד לחוק).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזבו את החוק, גם זה שחוסם אותי והעובדה שלא המשטרה ולא העריה יבואו זה גם עבירה על החוק, אם אין אני לי מילי! במיוחד במדינה הזאת

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש פורצים של מנעולים שיודעים איך לעשות את זה..

בעקרון אתה מכניס חוט ברזל קשיח אבל שאפשר לעקם אותו ואז את מעקם אותו בצורה של וו עכשיו אתה מכניס את זה לרווח שבחלון ותזיז את זה שם ותמשוך עד שזה ימצא את המנעול ויפתח אותו.

****אין לי שום אחריות של מה תעשו עם הנאמר פה (לא שאני חושב שאפשר לעשות משהו כי אין לי ממש מוסג איך עושים את זה)****

השיטה הזו מעולה אם השארת את המפתחות בפנים ואין לכם עוד זוג זה הדרך היחידה לפרוץ בד"כ כשמזמינים פורץ מנעולים זה מה שהוא עושה.

מאור.

הונדה סויויק 2002 מבסוט עד הגג! כי התקנתי עליו גגון והוא מכועררר...:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים, תתעוררו דחוף, גרירות שהעירייה מבצעת זה עם משאית שיש לה מזלג והוא מוריד אותו מכניס מתחת לאוטו ומרים את האוטו באוויר, כמו מלגזה, הוא לא גורר לכם את הרכב ולא נעליים, הסקרנים מוזמנים ללכת לטייל בת"א בהרברט סמואל ולראות בדיוק איך זה עובד...

וזה שהם פורצים לרכבים זה כי העירייה נותנת להם אישור לגרור רכב בכל דרך שהיא, אז הם מנצלים את זה לפריצות...

ועוד דבר, אני לא סגור על זה שיש אפשרות לתבוע אותם כי הם תמיד יכולים להגיד שהם גררו ככה את הרכב וזה מישהו אחר עשה לכם נזק, לכו תוכיחו...

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה כנראה לא מבלה בת"א מספיק, סע לחניות של הגרירות מול הדולפינריום, תן הצצה בסוגי הגררים שנמצאים שם ותראה שיש גרר שגורר את האוטו על הכביש!

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ORSE

זאת אחת השיטות של הגרירה.

אבל יש את השיטה שהם גוררים את הרכב על 2 גלגלים, ובשביל זה ברוב הפעמים צריך לפרוץ לרכב כדי להזיז אותו.

Scooby WRX

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יודע איך הפקחים של הגרירה פותחים את האוטו כדי להוריד את הבלם יד ולשלב לנויטרל כדי לגרור?

בזמן האחרון יותר מידי חוסמים לנו מכוניות בבית וזה לא אנשים מהסביבה וגם לקרא לעריה או משטרה זה דבילי כי הם או לא יבואו או שיקח להם כמה שעות, אז יש איזו שיטה לפתוח את האוטו כמו שהפקחים עושים לצורך העניין לפני שאני שובר חלונות? (רק הרגע נסעתי מרחובות לראשון כי חסמו את אמא שלי שעה במספרה).

אני ממליץ לך לפעול בדרכים פחות קיצוניות, כגון להדביק על השמשה פתק "רכב זה חונה במקום אסור". לאחרונה ליד הבית של חברה יש 106 אדומה שתמיד חונה על המדרכה, אחד השכנים כנראה התעצבן והדביק לו את הפתק. ברוב המקרים זה מזיז לחולרות שחונים ככה, אבל במקרה של ה-106 הזו זה לא כ"כ הזיז לו אז אותו שכן הדביק לו עוד פתק, מאז אני לא זוכר אותו חונה על המדרכה ...

פריצה לרכב זו עילה לתביעה, חבל לסכן את עצמך בגלל טמבל כזה. פשוט תשים לך תמיד בתא כפפות דף עם הדפסה בגדול "רכב זה חונה במקום אסור" ובקבוק דבק מגע או משהו בסגנון, 10 שניות וגמרת את הסיפור ...

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה עושים אם יש 2 רכבים שחונים כבר חצי שנה בלי לזוז? לאן פונים בעריה או במשטרה כדי לפנות אותם או לבדוק מה קורה איתם?

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה עושים אם יש 2 רכבים שחונים כבר חצי שנה בלי לזוז? לאן פונים בעריה או במשטרה כדי לפנות אותם או לבדוק מה קורה איתם?

מצלצלים לעירייה, הם כבר דואגים להשאיר פתק שאם הרכב לא יזוז תוך 48 שעות אז הוא יגרר. אל תצפה שבאמת אחרי 48 שעות הרכב יגרר, זה יקח עוד איזה שבוע או חודש ואז יגררו אותו ...

אבל עדיף לפי דעתי לנסות לפנות לבעלים (אם הרכב בשכונה שלך אז בטוח אחד השכנים יודע של מי הוא) ולהסביר לו שאם הוא לא יזיז את הרכב שלו אז אתה תפנה לעירייה. מכיוון שלפעמים הרכבים האלה שייכים לאנשים מבוגרים (כמו חיפושית ברחוב שלי) שלא נוסעים הרבה אבל לא רוצים למכור את הרכב כי הוא בעל ערך אישי בשבילהם.

ועוד דבר, לפעמים גם רכבים שעומדים סתם ברחוב הם של מישהו שמתכנן לשפץ אותם. כתור אחד עם שריטה לרכבי אספנות (וכרגע משפץ את הגעלה שמופיעה בחתימה) אני אומר לך שזה מאוד מעצבן לשפץ רכב פה במרכז כי אין איפה להעמיד אותו. לא לכולם יש תזרים מזומנים שמאפשר להם לשפץ את הרכב תוך חודש, ולפעמים הרכב עומד בחניה כמה חודשים, ואין דבר יותר מעצבן משכנים עם עיניים צרות שמתלוננים שהרכב תופס חניה.

יכול להיות שהבעלים בכלל יגיד לך שהוא לא מעוניין ברכב הזה, אז תציע לו למכור אותו או שידאג לפנות אותו למגרש הגרוטאות הקרוב. אם הוא יסרב אז פשוט תפנה לעירייה ...

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדבקה עוזרת כמו כוסות רוח למת - כוס מים חמים והיא יורדת.

אני לא הולך לספר לכם איך לעשות פעולה של פריצה , אבל אם תטרחו לפתוח ריפוד של דלת ותסתכלו במנגנון , אתם עשויים לקבל כמה רעיונות. :idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7368 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...