Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[מבחנים] - רנו קליאו ספורט VS סיאט איביזה בוקהנגרה (מבחן ממגזין הגה)

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 5027 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מבין שזה המקום לביקורת...

סרטו נחמד סך הכל, די תמציתי ולעניין. סיכמת את המכונית בצורה תמציתית ונחמדה, בדיוק מה שמצפים מכתבה קצרה. אצלי במחשב רואים את הסרטונים האלה ממש על הפנים אבל ממה שהצלחתי לראות עריכה די מקצועית סך הכל, הקטע של הפספוסים תרם רבות לחינניות!

אבל הקטע שם באמצע הכביש, מה חשבתם לעצמכם?!?

גם אם זה קטע מת מאיזה כביש נידח בדרום הרחוק, גם אם סגרתם את הכביש, לא רואים את זה בסרטון!

פשוט סכנת נפשות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 100
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אז לא הבנתי אתה עובד של סיאט או לא?:wink:

אני חושב שהתכוונת להנני. לא הייתי מתקן אותך אם זה לא היה משנה לגמרי את משמעות המשפט.

:-D

ולגבי ה הנני אז תודה אך זה גם נכתב בסגנון דבילי כך שזה לא בדיוק מה שיעשה את השינוי:wink:.

נ.ב

גיא ,קבל את התנצלותי .

דדי,

מאמן נהיגה ספורטיבית ובטוחה - לחיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל הקטע שם באמצע הכביש, מה חשבתם לעצמכם?!?

גם אם זה קטע מת מאיזה כביש נידח בדרום הרחוק, גם אם סגרתם את הכביש, לא רואים את זה בסרטון!

פשוט סכנת נפשות!

אתה מתכוון להעמדה של המכונית על הכביש? מדובר בכביש ערד-מצדה. עוברת שם מכונית פעם בחצי שעה בערך, וכמובן שהמיקום הספציפי שבו שמנו את הרכב מאפשר ראות ברורה מאוד לשני הכיוונים (כשהמכוניות ממילא מגיעות במהירות איטית). בקיצור - לא צריך להכנס להיסטריה ("סכנת נפשות!") מכל דבר...

תודה בכל מקרה על הביקורת!

מצחיק שאימפרזה GT מכה את הספורטיביות של היום בכל תחום אפשרי, פרט לאיכות ורמת הגימור...

GT? אתה מתכוון למכונית חסרת הבלמים ובעלת ההגה המחורבן? וואלה. אני מעדיף אפילו גולף GTI :wink:

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי צריך ברקסים כשאפשר לסובב את ההגה, לתת לאוטו להכנס לתת היגוי, להגיב לפקודת ההגה ואז לבעוט בגז פלאט אאוט מהסיבוב... ולחייך :)

במצב של היום הייתי מעדיף ראליארט כנראה, טרם נהגתי...

_\"""""""/_

0|||||||0]

|_|-+-|_|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הסרטון הזה שעלה עכשיו צילמנו לפני לא מעט חודשים, אבל רק כעת הושלמה סוף סוף עריכתו. לפחות העריכה היא פצצות לטורבואים, אפילו אם המגיש נעבעך :wink:

נעבעך? רק נעבעכים משתמשים במילה הזאת :-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצחיק שאימפרזה GT מכה את הספורטיביות של היום בכל תחום אפשרי, פרט לאיכות ורמת הגימור...

סלח לי שאני חולק עליך אבל זה ממש לא מה שסיפרו לך.

הGT מהירה מאוד וזה פאן גדול אבל אפשר לאמר שפה זה נגמר.

ההיגוי זוועה! הברקסים עוד יותר והאחיזה רחוקה מלהיות כמו של GTI דור 6..

אז נכון שביציאה מהסיבוב אתה מדביק דוושה והרכב יוצא כמו רקטה מודבקת , אבל בטרן אין אין להשוות בכלל לGTI6 שאוחזת ונענת לבקשה בזריזות הרבה יותר גבוהה וחדות בהתאם.

GTI6 חדשה מקורית וסטנדרטית תהיה מהירה משמעותית בכל מקום מאימפרזה GT.

זה לפחות מהניסיון שלי אחרי כמעט 3 שנים על GT ולפחות 1000 ק"מ על GTI דור 6.

נ.ב:הVW היחידה שהעלתה לי חיוך יותר מהאימפרזה היתה הGTI דור 6 , השירוקו לא עשתה את זה טוב כמוה אפשר לאמר אפילו רחוק ממנה (ואני כמובן מדבר על ה2.0T). הבעיה הגדולה בVW שהם יותר מידיי בטוחות , הם לא נותנות לך "לטעות" אפילו לא בקצת..

Not the sound of silence -ABARTH

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תבין אותי לא נכון, נהגתי על הרכב ועל ביתו הצולעת (WRX) ואני לא מגן עליהן.

מבחינתי יש הבדל בין מהירות להנאה, כמו במקומות אחרים(...), המהירות לא הופכת את הפאן לגדול יותר...

עודף האחיזה של הגולף פחות מעניין אותי, לצורך העניין בספורטיבית האחרונה שהחזקתי הצמיגים האחוריים היו סינים עם TW 400, הקדמיים היו משהו יותר דביק.

ודבר נוסף - אני לא מחבב את אנשי כיול השלדות ב-VW (הם גם לא מחבבים אותי אני מניח), מכיילים להתנהגות נוסחת ביטחון, כך שקשה יחסית להכניס את הרכב בצורה "מאוזנת" כמו שאנחנו אוהבים לסיבוב, טרם נהגתי על ה-GTI MK6, אבל אני כבר מניח שאעדיף קליאו MK3 שעליה כן נהגתי, לפחות בכל מה שנוגע לפאן טהור.

ירון

_\"""""""/_

0|||||||0]

|_|-+-|_|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערד-מצדה היה הניחוש השני או השלישי שלי. עדיין עוברות שם מכוניות פעם ב... וגם נהגים כמוך, ואפילו פחות מנוסים אך לא פחות נמרצים!

נניח שתצליח לזוז בעצמך, וגם הקאמרה-גאי יצליח להימלט. איך תזיז את ה- GTI?

אפילו נתתי לכם הנחה שממש סגרתם את הכביש (זה קל, בערד מצדה יש שער "שטפונות" שאפשר פשוט לסגור) לא רואים את זה בצילום וזה נראה לא טוב.

בוא ניקח את הסיטואציה הדמיונית הבאה: שלושה רוכבי אופניים בדיוק סיימו מסלול מערד למצדה ולא עשו הקפצות מראש. עכשיו אחד מהם מוצא טרמפ לערד עם אחד מאוטובוסי התיירים. בדרך חזרה הנהג מחליט לסמס לחברים שלו שיפרקו בינתיים את הגלגלים הקדמיים, בדיוק לפני הסיבוב שלך. עכשיו תחליף את הרוכב בבדואי, את הסטיישן בטנדר, ואת האופניים בכבשים. דמיוני?

אני הייתי בוחר בכניסה למעלה בן-יאיר, למשל, או בחניה ליד הנוקדים. לתשומת לבכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, eily, אני רואה שלקחת את זה ממש קשה... תצטרך כנראה להאמין לי שלא הייתי ממקם את האוטו היכן שמסוכן לעמוד. בכל מקרה, כדי להניח את דעתך, מעבר לעובדה שמשני הכיוונים הייתה ראות טובה מאוד, מצד אחד עמד הצלם ומהצד השני עמד בחור נוסף שהצטרף אלינו (ליאור, שנראה בכתוביות בסוף). ובכל מקרה, הנהיגה על הכביש הזה הרבה יותר מסוכנת מהעמידה עליו :wink:

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יופי של סרטון, מאוד מהנה. אחד הטובים שראיתי בארץ.

לדעתי כהוט האצ' היה צריך גם לציין את השימושיות שלו, אבל אני מניח שקצרה היריעה.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5027 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...