Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[מבחנים] - רנו קליאו ספורט VS סיאט איביזה בוקהנגרה (מבחן ממגזין הגה)

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 5027 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לטענתך. לטעמי זה חלק ממכלול ההנאה שלי מנהיגה ברכב.

אתה חוזר כל הזמן על אותה נקודה, ולא קורא אותי. אני חזר, אני לא מתייחס למונח המילולי "הנאה מנהיגה". תחליף אותו במונח "ניהוג" או "תקשורת", אולי יהיה יותר ברור.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 100
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יש לי דה ז'ה וו.

ניהוג ותקשורת זה שני הפרמטרים העיקריים שבדרך כלל מבדילים בין מכונית מהנה לנהיגה ובין אחת שלא.

זה הפרמטרים אליהם מתייחסים מיטב עיתונאי הרכב בעולם כשהם בוחנים רכב בהבט של הנאה מנהיגה.

אתה יכול להתכחש לזה באופן אישי, אבל זה מה שרוב המקצוענים בתחום עושים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור בעלים של קליאו ספורט, אין ספק שהגימור הפנימי של הרכב (למה לצבוע את הדשבורד המסכן בכחול מזעזע?!), בידוד הרעשים (בעיקר רוח) הגרוע ותנוחת הנהיגה הבעייתית מפריעה לי ביום-יום. בתקופה עמוסה כמו עכשיו, כשרוב הנסיעות הן מנהלתיות - אני מרגיש את זה כפליים. אבל, כשאני חוזר בימי שישי מהכבישים הנכונים או באמצע השבוע מהמנחת - מרוח לי חיוך גדול על הפנים, וזה שווה הכל.

אני חושב שלאחוז מאוד קטן מחובבי הנהיגה הנוחות והגימור לא חשובים בכלל. אם חובב נהיגה מחליט לקנות רכב שמתנהג 10% פחות טוב (כלומר, לא מכונת תת-היגוי :-P) אבל הגימור והנוחות הם 50% יותר טובים (סתם זרקתי מספרים) - אין בזה שום פסול.

ה"בעיה" היא עם אלה שיש להם הממון, אבל ימצאו את כל התירוצים למה לקנות רכב משעמם ולא רכב ספורטיבי. אלה אינם חובבי רכב אמיתיים; לחולה הגה אמיתי מדגדג בידיים לקנות רכב ספורטיבי, כמו ילד שמחכה לסוכריה. כך לפחות אני מרגיש. כשהייתי חייל קניתי דווקא ZX וולקן אפילו שהייתי די תפרן ובקושי היה לי כסף לביטוח - פשוט לא עניינו אותי עלויות האחזקה (שהתגלו בדיעבד כסבירות). היום אני יודע שזו אחת הקניות הטובות שעשיתי.

נ.ב לא יודע מה אתכם - אם הייתי יכול 'להלביש' על הקליאו עיצוב (פנים וחוץ) של רכב אחר - זה היה העיצוב של הסיטרואן C4 VTS, ולא של הגולף GTI.

נ.ב2 לגבי נושא ההנאה מנהיגה אני מסכים עם רומן בפה-מלא. אני מצליח להפיק טונות של אדרנלין מסובארו ג'אסטי (בשטח, בעיקר על הצד ובאויר :)). מבחינתי - סובארו ג'אסטי, בתנאים בהם אני נוהג אותה - מהנה לנהיגה (אפילו שהרנו 5 שהייתה לי לפניה הייתה משמעותית יותר טובה בנסיעות שבילים מהירות). לא אכפת לי מה אחרים חושבים - אכפת לי מהתחושות שלי.

תקשורת וניהוג שזורות בהנאה בעיקר כשמדובר בנהיגה ספורטיבית - סוג מאוד ספציפי של הנאה מוטורית. יש מי שנהנה מלנהוג ברכב קבריולה בשעות בין הערביים באיזור ירושלים, עם מוסיקה טובה במהירות 110 קמ"ש (גם אני ביניהם) - גם זו הנאה מנהיגה. זה סטייק וזה גלידה.

* ולחשוב שמה שבאמת מעניין אותי בתקופה הקרובה זה שני מועדי ב' ופרוייקט... :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, עברתי עכשיו על המבחן של TG, חסרות לי שם מיני קופר S ומיצובישי ראליארט/איוו

יקירתי, לפני שאת מדברת סרה באלפא שלי, בואי נזכור שגם לך יש כמה ימים בחודש שאת דולפת ומושבתת.

טל שביט (1955-2011), האיש הטוב והנפלא שרכב היישר אל גן העדן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משוחד לאאאאאאא

סובייקטיבי כןןןןןןןןןןןןןןןן

אלא אם אתה מלאךךךךךךךך

תכתוב כמו עומר G, למען הגילוי הנאות... שקיפות קוראים לזה באידיש.

ואז כל קורא יעשה כבר את ההתאמה שלו לנאמר.

ומבלי לפגוע חס וחלילה שאני משווה אותך לעו"ד

כנס לעו"ד ספר לו את סיפורך . יש קייס? יענה לך העו"ד בוודאי!!!

שלח את חברך לאותו עו"ד שיספר את הגירסה של הצד השני. יש קייס? יענה לך העו"ד בוודאי!!!.

אהלן אהלן,

אכן עשיתי זאת בעבר אך נתבקשתי להוריד את החתימה בגלל תלונות כאילו ואני נחשב למפרסם.

באם יאשרו לי אז אני בכיף ארשום שוב בכדי למנוע אי נעימות.

דדי,

מאמן נהיגה ספורטיבית ובטוחה - לחיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גילוי נאות-הנני נציג ABARTH.

זו החתימה של עומר G

ולך לא מרשים????????

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גילוי נאות-הנני נציג ABARTH.

זו החתימה של עומר G

ולך לא מרשים????????

:brickwall::brickwall:

לא שלא מרשים ,ביקשו שלהוריד .

חוץ מזה שלמרות זה שאני עובד של סיאט אז אם כל הכבוד לכולם (סיאט וחברים באתר) אז זכותי המלאה לרשום את דעתי ומי שיש בעיה מוזמן לללכת לכותל ולשים פתק כי בחייאת ....

נמאס כבר לשמוע את זיוני ה... סביב המשוחד וכד' ,

יש פה כאלה שלא רק שהם לא משוחדים אלא לא רואים בעיניים כלפי הרכב שהם נוסעים בו מה שמאוד מזכיר את תקופת האטרף סביב ה106 ראלי .

בקיצור ,

תמשיכו את הדיון בלי בלבולי ...

זה רק הורס כל ת'רד.

דדי

***** גילוי נאות שגם חתום אצל הרב והעו"ד - אנני עובד של חברת סיאט - אך לא נציג מכירות או מנהל אולם או.. *****

יש ,אמרתי את זה (למי שעדיין לא יודע):shock:

דדי,

מאמן נהיגה ספורטיבית ובטוחה - לחיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דדי, אין לי מושג איזה נוסח של חתימה ביקשו ממך להוריד, אבל חתימה בסגנון של עומר לא תוסר ואתה מוזמן לעדכן אותה...

ובבקשה לשמור על שפה גבוהה יותר בפורום.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

***** גילוי נאות שגם חתום אצל הרב והעו"ד - אנני עובד של חברת סיאט - אך לא נציג מכירות או מנהל אולם או.. *****

יש ,אמרתי את זה (למי שעדיין לא יודע):shock:

אז לא הבנתי אתה עובד של סיאט או לא?:wink:

אני חושב שהתכוונת להנני. לא הייתי מתקן אותך אם זה לא היה משנה לגמרי את משמעות המשפט.

שמרנות היא עצלנות מחשבתית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב, לא צריך להגזים. לא מתעלמים מהדברים האלה לגמרי, ובאותה המידה בקליאו הם לא "איומים ונוראים". פשוט פחות טובים מבתוצרת VAG. וליום-יום היא לא פחות נוחה, נעימה, פרקטית מהאיביזה. בטח שלא משמעותית.

רוני

זה לא מה שנכתב במגזין "אוטו" במבחן ההשוואתי בינה לבין הקופרה והמיטו.

חוץ מזה שזכורות לי גם כמה מחמאות שכתבת אתה באופן אישי על הקופרה.

בכ"א, אני הלכתי על פשרה נוספת לכיוון שימושיות ונוחות (לא נוחות של C5 אבל הכל יחסי כמובן) בדמותה של ה FR, ואם בעיניו של מישהו זה הופך אותי ללא מבין או לא חובב רכב או נהיגה אז שיהיה לו בכייף.

גם חובב רכב ונהיגה מושבע לא חייב לוותר על תנאי מחיה הגיוניים למען השילדה וההיגוי המתקשרים ביותר.

היו ימים שזה היה מגיע כעסקת חבילה ... (וולקן)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא מה שנכתב במגזין "אוטו" במבחן ההשוואתי בינה לבין הקופרה והמיטו.

חוץ מזה שזכורות לי גם כמה מחמאות שכתבת אתה באופן אישי על הקופרה.

אין את המגזין מולי, אבל בגדול הקליאו של אחרי המתיחה היא מעט יותר טובה בסעיפי הנוחות מקודמתה, ומבחינה פרקטית באמת שאין הבדלים גדולים. ההבדל הוא בעיקר בתחושת האיכות.

ואכן היו לי גם מחמאות לקופרה. המנוע שלה פשוט מעולה ובכבישים זורמים (בלי הרבה שינויי מהירות אבל עם הרבה שינויי כיוון) על אספלט לא מאוד אוחז, היא אפילו מהנה מאוד. אבל הקליאו מהנה בכל כביש...

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם כבר הזכרנו את הגולף GTI אז...

את הסרטון הזה שעלה עכשיו צילמנו לפני לא מעט חודשים, אבל רק כעת הושלמה סוף סוף עריכתו. לפחות העריכה היא פצצות לטורבואים, אפילו אם המגיש נעבעך :wink:

בכל מקרה, מקווה שתהנו וגם שתבינו שאין לי כלום נגד ה-GTI בדור הנוכחי. נראה לי שדי ברור מהסרטון שנהנתי ממנה מאוד...

נ.ב. חכו עד לסוף הסרטון כדי להריץ עלי קצת צחוקים. העורך עוד יחטוף... :twisted::wink:

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5027 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...