Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתחם אוטו-דיל החדש

Nakamichi
שימו לב! השרשור הזה בן 5119 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סתם רציתי לחלוק איתכם.

היום יצא לי לבקר במתחם אוטודיל החדש.

הוא נמצא באותו רחוב של המתחם הישן, רח' הלח"י בבני ברק, רק שהוא זז טיפה יותר לכיוון קניון איילון.

שמעו - שיפור משמעותי מהמקום הקודם.

המגרש הקודם, היה באמת פשוטו כמשמעו - מגרש, נתן אווירה די של שוק.

המקום החדש, יפה מושקע ומעוצב, יש מבחר מאוד גדול של רכבים, חלקם מאוד מאוד מעניינים (מס' פורשה, אודי מיוחדות, יגואר ועוד).

וגם המון רכבים חדשים 0 ק"מ למסירה מיידית (פולו, גולף ועוד).

זה ממש נחמד לראות את הרכב שאתה עומד לרכוש, ככה תוכל לראות אם השילוב צבעים נראה לך, או איזה צבע נראה יותר טוב במציאות.

בקיצור, נחמד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי עליו כתבה בעיתון, נראה בגדול של קניון

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וגם המון רכבים חדשים 0 ק"מ למסירה מיידית (פולו, גולף ועוד).

מישהו יכול לומר לי למה בעצם רכבים חדשים עם 0 ק"מ נמכרים דרך אוטודיל ולא ישירות בצ'מפיון?

V5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכוניות חדשות שיש להם שם אלה מכוניות פחות נמכרות שהם רוצים לחסל את המלאי במחיר מוזל.

גם פיאט נותנים להם למכור מכוניות.

אם אתה מחפש הילוכים אז יש שם הרבה.

בקשר למקום,הוא מאוד מכובד,אין עוד מקומות כאלה בארץ

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא נכון שרק את הדגמים שלא נמכרים מעבירים לאוטודיל.

ההבדל העיקרי בין אוטודיל לסוכנות זה שבאוטודיל ברגע שהסתדרת את התשלום אתה נכנס לאוטו ונוסע, בסוכנות אתה מחכה כמה ימים במקרה הטוב (או מעל לחצי שנה במקרה של סוזוקי אלטו).

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שמעתי שמועה ואני מדגיש שזו שמועה, שחלק מהרכבים עם 0 ק"מ שנמכרים אצל הטרייד אינים הרשמיים של היבואנים,

אלו רכבים שנפגעו בהובלה בצורה כזו או אחרת, תוקנו בארץ והועברו לטרייד אינים.

כמו כן יש שם רכבים שנותרו משנות מודל קודמות או דגמים לא פופולריים שלא מצליחים להימכר הייטב.

אגב, מעניין אותי אם כשהרכב עובר מהיבואן לסוחר הוא מקבל יד בדרך או שהרכב נרשם כחדש על יד סוחר שלא נחשבת במניין הידיים

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל רכב שהוא משנתון קודם נרשם על שם היבואן וזאת יד.

ממה אני יודע סוחר כיום לא נחשב בתור יד וההיגיון אומר שאם רכב משנתון קודם נמצא אצל הסוחר אז היד הראשונה זה היבואן והסוחר מוכר את הרכב בתור יד שניה. זה בעצם לא משנה מבחינת ידיים אם הסוחר מוכר או שהיבואן מוכר, הלקוח יקבל את הרכב עם יד ראשונה שהיא היבואן.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסוחר לא נרשם במניין הידיים, אפילו אם הרכב עבר בין מספר סוחרים.

עובדה: הרכב שבמודעה המצורפת (מודל 2007 עם 9800 ק"מ!) הגיע לאוטודיל בבני ברק (שם התעניינתי בו) ע"י מישהו שעשה טרייד-אין לאלפא GT חדשה. הוא שהה באוטודיל יומיים ולפתע נעלם משם.

פתאום הוא הופיע במגרש רכב בכפר יאסיף. התקשרתי לברר ונאמר לי ש"קנה אותו בחור מת"א והביא לנו אותו בלי להעביר בעלות, האוטו נשאר יד ראשונה".

רק המחיר קפץ מ 160 אלף ש"ח ל 170 אלף ש"ח (מחיר אחרון לסגירה, לא המחיר שמופיע במודעה).

מה שמעניין זה שאוטודיל הצליחו להעיף את הרכב תוך יומיים ואצל הסוחר בכפר יאסיף הוא תקוע כבר הרבה זמן.

Mercedes.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכובד? מאיזו בחינה?

את המתחם הם שיפרו, השאלה היא אם הם שיפרו גם את השירות, היחס ללקוח, ואת אנשי המכירות.

כחלק מעבודתי,קראתי דוח לקוח סמוי שבוצע במתחם החדש.

אין ספק שהמקום נראה מרשים .

מבחינת איכות השירות ,עדיין מדובר על מגרש מכוניות מסוג ז' כשבכל המדובר על אנשי המכירות עדיין הם נשארו

במרחק שנות אור מהמתחרים הישירים בסביבה...

לא תמיד העטיפה היפה יכולה לחפות על התפוח הרקוב שיש בפנים.

מספר המשתמשים המחוברים הרב ביותר אי פעם היה :-D1963 1/4/08 ב- 17:54.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התכוונתי שאם לוקחים רכב שלא החליף שנת מודל, רכב מתוצרת 2010 והיום מעבירים אותו מהבונדד לאוטודיל למכירה, האם הרכב תופס יד באמצע או שלא מבצעים לו רישוי עד שאוטודיל לא מוכרים אותו?

אין לי ספק שסוחר נשאר סוחר, גם אם זו בעטיפה מהודרת.

לפי מקורות יודעי דבר הרכבים הטובים באמת בכלל לא מגיעים למגרש אלא עוברים ישירות למקורבים.

אתם לא תמצאו שם לעולם ,למשל, גולף GTI שנת 2006 יד1 עם ק"מ נמוך שעשה טרייד כי הרכב הזה עף למקורבים בלי לבקר במגרש.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מן הסתם, השיטה מוכרת... הסוכני מכירה עצמם שמגיע אליהם נניח אדם בא בשנים, שרכש GTI ממיטב כספו וכעת מגיע לשדרג לדור השישי לצורך הדוגמא... במקום שהסוכן יתחיל לערבב אותו בכל מני טרידאין שיורידו לו מעט ממחיר המחירון הוא מציע ללקוח אופצייה למכור את הרכב באופן פרטי למכר צד שלישי במחיר מחירון וככה הרכב למעשה לא מגיע לעולם למגרש.

אני לא חושב שיש שום דבר פסול בכך, גם הצד המוכר וגם הקונה מקבלים רכב מעולה במחיר מחירון או לעיתים קרוב מאוד לכך, מה שכן צריך שהאדם שמגיע לעשות טרידאין ממש לא יבין\ירצה להתעסק במכירה של הרכב.. זה תנאי הכרחי להצלחת העניין.

אבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מקורות יודעי דבר הרכבים הטובים באמת בכלל לא מגיעים למגרש אלא עוברים ישירות למקורבים.

אתם לא תמצאו שם לעולם ,למשל, גולף GTI שנת 2006 יד1 עם ק"מ נמוך שעשה טרייד כי הרכב הזה עף למקורבים בלי לבקר במגרש.

שחור על גבי אפור-פורום: זה נכון.

לפני כמה שנים, שחיפשתי רכב ספציפי, קיבלתי טלפון חודש לפני שהוא הגיע לאוטודיל עם ההודעה שהוא עתיד להגיע בעוד כחודשיים כאשר יגיע הרכב שהוזמן לבעלים בהזמנה אישית.

בסופו של דבר אמנם הרכישה לא יצאה לפועל, אבל הרכב כלל לא הגיע למגרש לפני שנמכר ללקוח "טלפוני" אחר.

(הרכב הועבר מהלקוח לידי אוטודיל ביום חמישי, אני בחנתי אותו ביום שישי ונתתי מקדמה, לאחר מחשבה נוספת לאורך השבת ביום ראשון החלטתי לרדת מזה, יום שני בוצעה כבר העברת בעלות ללקוח הטלפוני. בכל הזמן הזה הרכב כלל לא עמד במגרש (הוא היה מתחת לסככה בקצה השני מאחורי המשרדי הנהלה שלהם))

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...