Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גירשו אותי מפורום טסים לחו"ל, מה עושים בפראג

rgunv
שימו לב! השרשור הזה בן 5209 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ותמונות נוספות, הפאנרמה הכחולה צולמה אומנם מרחוק אך לא יכולתי להתעלם מריבוי יחסי (התמונות צולמו במרחק זעום אחת מהשניה).

DSCN0610.JPG

DSCN0615.JPG

DSCN0676.JPG

DSCN0680.JPG

DSCN0681.JPG

DSCN0704.JPG

DSCN0705.JPG

DSCN0739.JPG

אטרקציות לאירועים

פאביה על כביש זה כמו צ'אק נוריס בקטטה בבר.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל התמונות נעשו תוך כדי הליכה ככה שאף אחד לא הספיק להסתכל עלי.

*גם המאזדה היא סטיישן.

אטרקציות לאירועים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שנים הייתי עם החברה במלון פנורמה. אחלה מלון, יש פיצריה מעולה וזולה בטירוף ליד המלון (או לפחות הייתה, אז שילמנו כ20 ש"ח עבור בירה מקומית גדולה, קפה לבחורה ופיצה משפחתית שמילאה אותנו. ובנוסף לזה היה גם טעים נורא)

מבחינת המרחק יש לך כ10 דקות נסיעה נטו במטרו למרכז העיר, אבל ברוטו עם ההגעה לתחתית והמתנה זה כבר 25 דקות, זאת אומרת לחזור בצהריים לשנ"צ ואז לצאת שוב, לא תמיד מתחשק.

אגב מטרו, תמיד תוודא שהכרטיס עליך, אני זוכר שביום אחד בדקו אותנו 3 או 4 פעמים (ואני נראה יחסית מקומי תאמין לי).

המלון עצמו נחמד מאד, נקי ומסודר - החדר עצמו ברמה של המלונות 5 כוכבים באילת (לא יודע אם זה נחשב לדעתך לטוב או לא אבל בהחלט לא רע בשביל אירופה במחיר שכזה)

יש בריכה בקומה למעלה עם נוף משגע ובכלל אני זוכר שמאד נהננו מהמלון.

(אחד הדברים העיקריים הזכורים לי הוא שהמיטה הייתה ברוחב 2.5-3 מטר)

אולי זו לא ניו יורק אבל יש מה לעשות בפראג, יש כמה טיפים מעולים בלמטייל, תהנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יגאל, הנשר כבר נחת הספקתי לחזור מאז פתיחת הפוסט.

המיטות נשארו רחבות למרות שאנחנו זוג "צעיר" ולא צריכים את כל הרוחב.

כל האוכל זול, ארוחה באיזו מסעדה "פנסי" עלתה לנו 100 כולל טיפ ... (ההמלצה למסעדה באה מ"למטייל").

אטרקציות לאירועים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...