Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טינה טנדר - אלבום שיפוץ - מתחילים !

דני יונגר
שימו לב! השרשור הזה בן 5085 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סתם תהיה - בשנת 1992 זה עדיין היה רכב צעיר יחסית, בן 12. זה כמו שהיום מישהו ישים על הגג טנדר שנת 98. הן היו עד כדי כך לא מוצלחות ?

בכל מקרה הרבה בהצלחה בשיפוץ !

בטח, שכן! בשליפה: טנדר סקודה, C15, ברלינגו גמור, L200, על הוואנדורות- שלטי פרסום אני כבר לא מדבר אפילו, ויש גם משאיות, שעומדות- כל מיני איסוזו, מיצובישי וכ"ד! בקיצור- מצב הגיוני לחלוטין!

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 197
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

דני יונגר רק אתה מסוגל למצוא דברים כאלה אני לא יודע אם צחוק או לבכות :wink:

טוב שאתה לא משפחה , לפחות חברים אפשר לבחור .... :wink:

יום חמישי 17:00 מתחילים !

קודם כל פרוק ארגז אח"כ שחרור בלמים ונסיון התנעה ראשון .

אתמול רון ואני ביצענו שטיפת מנוע ראשונית לטינה , אוף טונה של ג'יפה ירדה ועוד לא הגענו לברזל ...

אגב RENE זה רון ...

אלוף צפון אמריקה בפינג פונג כיס !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב למנהל מערכת שנזף בי שאמרתי מי ה"מפגרים" שמשפצים רכב כזה הייתי ציני כי אני אחד המשפצים אז אתה יכול להיות רגוע קצת הומור לא הורג אף אחד:lol:

מוסך יונתן כי מקצועיות מזמן הפכה לשם דבר :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב למנהל מערכת שנזף בי שאמרתי מי ה"מפגרים" שמשפצים רכב כזה הייתי ציני כי אני אחד המשפצים אז אתה יכול להיות רגוע קצת הומור לא הורג אף אחד:lol:

מחזק את דברי הפרחח , רון ואני משפצים את טינה יחד במטרה לבלות איתה ועם עליזה , אגב - רון הוא האדם היחיד שקיבל לידיו את המפתחות של עליזה ללא חשש ובכיף גדול .

מי שמחפש חוות דעת מקצועית ושרות יעיל וזול יכול תמיד לפנות לרון , אפילו שהוא "מפגר" שמשפץ רום כרמל ... :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה הבחור עם האלקמינו משלומי זה שהגיב רק שתדע שאני רודף אחרייך לפעמים רק בשביל לשמוע את שאגת הוי 8 שלך פשוט שובר את הלב הרכב שלך

מוסך יונתן כי מקצועיות מזמן הפכה לשם דבר :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום הורכבו לטינה טנדר 4 צמיגים ונצבעו הג'אנטים (חסר 1 לגלגל ספר ) , טינה נדחפה למקומה וביום חמישי הקרוב נמשיך :

1 הרכבת הג'אנטים למקום .

2 פרוק ארגז וספסלים אחורים .

3 ריקון שמן ומים

4 הח' פלאגים , מסנן שמן , פילטר אויר ופלטינה , מילוי שמן ומים ירוקים .

5 הח' מצבר ונסיון התנעה ראשון .

celica gt-i 16v אתה מוזמן בכיף להגיע למוסך במצובה , יום חמישי בסביבות השעה 17:00 רון ואני מתחילים , אם תגיע מובטח קפה אבל עוגיות תצטרך אתה להביא ! :wink:

אגב : היום ביצענו שטיפת מנוע שניה אחרי שהותז מסיר שמן תעשייתי אתמול ונשאר כך לישון בלילה , השטיפה הראתה לנו שאכן קיימים מנוע וגיר והם למרבית הפלא עשויים מפלדה ולא פיבר ... :shock:

חוצמיזה - כבדה הנבלה , אשכרה כבדה . :oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נכון, לפי הדווחים שהגיעו אלי אתה היית בשלושת הימים האחרונים בקורס פילאטיס.

אם אין תמונות, לא מאמינים-רן

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5085 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...