Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ימאהה dt50 רק בשטח

דידווו
שימו לב! השרשור הזה בן 5255 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יש לך תקציב מסויים?

אתה מחפש אופנוע מוטוקרוס ? (שאסור לו לנסוע בכבישים בשל היותו לא חוקי)

אני אישית אפילו בצחוק לא הייתי קונה DT50.

Alfa Romeo 159ti 3.2 Manual 2008

Arcticat DVX400 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלו הלו מה הבעיות שלך עם דיטי?:evil:

היה לי דיטי ופירקתי לה את הצורה :twisted:

כל אחד מתחיל עם דיטי!!

זו הסיבה.^

מכיוון שקהל הרוכבים על DT הם ילדים בני 16 שרק הוציאו רישיון וזה הכלי הראשון שלהם שהם מפרקים עליו את עצבים שלהם.

קשה למצוא אחת נורמלית.

אל תתפתה למראה חדש ואם בכל זאת אתה מתכוון לקנות אל תשכח לעשות בדיקה במוסך נורמלי שווה לך את ה400 שקל שלא יהפוך ל3000 אחרי כמה נסיעות.

עוד יבוא היום וגם לי יהיה Ford Mustang 67'

חסר לי רק כסף זמן מקום כלים וידע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אתה צודק - שאני חיפשתי דיטי לקח לי לפחות חודש וחצי בערך למצוא, ומצאתי אחת נדירה בזכות אבא שלי שאמר לי שאני לא קונה עד שהוא מחליט :)

אתה פשוט משתגע שאתה רואה כ"כ הרבה אופנועים וכל אחד יותר גרוע מהשני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו בדיוק הסיבה ללמה אמרתי לו לא להתחיל עם דיטי :lol:

למרות שאם יש לו תקציב הוא יכול להביא אחד חדש מסוכנות ימאהה?

אבל הייתי הולך כבר על ה YZ125 :twisted:

Arcticat DVX400 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו בדיוק הסיבה ללמה אמרתי לו לא להתחיל עם דיטי :lol:

למרות שאם יש לו תקציב הוא יכול להביא אחד חדש מסוכנות ימאהה?

אבל הייתי הולך כבר על ה YZ125 :twisted:

YZ לא חוקי, אבל יש לו כוח, וואי וואי:twisted:

כל אחד וההחלטות שלו, אני זוכר שהיה מרדף עם הדיטי בגלל שהרכבתי את חבר שלי, וכמה שהיא מסכנה, עשתה את העבודה.

איזה כיף זה מרדפים:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה תלוי. קודם כל תקציב, אחר כך מה הרצון והציפייה שלך מהכלי(לא תפתח עם דיטי קירות זה בטוח..) וגם לפי הגודל שלך. מניסיון עם דיטי(גם אני הייתי ילד..) יש הבדל משמעותי בנסיעה של האופנוע אם מישהו גדול/שמן עולה על האופנוע או מישהו קטן/רזה. אם כבר זה כלי ראשון שלך, הייתי ממליץ על הRMX. נכון, הדיטי יותר מהיר ממנו והכל אבל הRMX מספק יותר ביטחון, יותר מודרני,נוח וגם אפשר למצוא שמורים כאלה בכיף. אבל בכל מקרה אם אתה כמוני אז הכלים האלה זה סתם התלהבות אחרי חודשיים הוא ישב במחסן ושבוע אחר כך ימכר, אז עדיף שתמצא לך איזה דיטי שמורה וטובה(והכי חשוב, שתהיה עם ברקסים כי יש לדיטי מחלה עם הברקסים שהולכים בקלות) תבדוק גם איך הוא מניע וכל מה שקשור. וכמו שאמרת רק לשישי שבת עדיף שתמצא לך איזה משהו הרבה יותר חזק שיספק אותך בקתציב לא גדול משמעותית(CR125 ארררר)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחפש אופנוע שטח בתקציב עד 5000 שח.

אני לא אסע איתו יותר משישי שבת ואך ורק בשטח כל להנות קצת. גובה שלי 179 וזה הכלי הראשון שלי אחרי רכבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה עד 5 אלף, לך על הדיטי, רק תתאזר בסבלנות עד שתמצא ב5 אפשר להביא אחלה דיטי שבעולם אפילו 99. וסתם שאלה, יש לך ניסיון עם כלים בשטח אופנועים/טרקטורונים? אם לא אז לא תהיה לך בעיה עם הדיטי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך ניסיון עם כלים בשטח אופנועים/טרקטורונים? אם לא אז לא תהיה לך בעיה עם הדיטי.

מצטער, אבל לא הבנתי מה הקשר.

ואם יש לו ניסיון בשטח עם כלים אחרים אז צריכה להיות לו בעיה עם הדיטי?

YZ לא חוקי, אבל יש לו כוח, וואי וואי:twisted:

כל אחד וההחלטות שלו, אני זוכר שהיה מרדף עם הדיטי בגלל שהרכבתי את חבר שלי, וכמה שהיא מסכנה, עשתה את העבודה.

איזה כיף זה מרדפים:lol:

אני לא חושב שתעניין אותו חוקיות כי הוא ציין שהוא יסתובב בשטח בסופי שבוע בלבד, ככה שלא מעניין אותו

נהיגה על כביש בין אם זה חוקי או לא, לפי דעתי (ניידות בד"כ אין בשטח - וגם אם יש שתינו יודעים מה לעשות:twisted:)

למרות שאני מסור ליפיפה שלי (בתמונה שלי בצד) יצא לי לנסוע על כל מיני YZ וקייטיאמים למיניהם :roll:

אני לא יכול להגיד לך יותר מ.... כיףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף לא נורמאלי

בנוגע לפותח השרשור, אם אתה חושב שהדיטי50 סמ"ק הוא מספיק חזק בשבילך, תמצא בנאדם שמוכר תעשה נסיעת מבחן

ותחליט אם לקנות או לא, אני אישית לא יודע כל כך מה אפשר למצוא בתקציב שלך שהוא חזק וכיפי לשטח.

Arcticat DVX400 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שתעניין אותו חוקיות כי הוא ציין שהוא יסתובב בשטח בסופי שבוע בלבד, ככה שלא מעניין אותו

נהיגה על כביש בין אם זה חוקי או לא, לפי דעתי (ניידות בד"כ אין בשטח - וגם אם יש שתינו יודעים מה לעשות:twisted:)

בתור אחד שלוקח על עצמו את הסיכונים בנסיעה ברכב ואופנוע לא חוקים( לא גנוב חס וחלילה- אופנוע - הוקסוורנה 360 ובאגי בנייה עצמית ) חשוב לכל מי שרוצה לקבל את ההחלטה לסוע בכלי לא חוקי שיבין את ההשלכות.

נעזוב לרגע את עניין המשטרה כי אנחנו לא מצפים להתקל בשוטר תנועה באמצע הר חורשן או כל מקום אחר.

עניין הביטוח הוא הבעייתי. הנוסע ברכב לא חוקי = רכב לא מבוטח.

חלילה וחס יפגע הרכב\אופנוע בבן אדם אחר - יש בעיה רצינית לאותו נהג.עבירה פלילית.

חשוב מאד להבין שהכלים הלא חוקיים הם מ-ס-ו-כ-נ-י-ם ועלולים לסבך את הנהג בתסבוכת רצינית מאד.

סעו בזהירות,

בהקשר לDT.

כלי חלש שלא מספק שום הנאה אחרי שנוסעים עליו 10 דקות. אתה רוצה שטח ? יש מבחר גדול של אופנועי שטח לא יקרים שיספקו לך הנאה.

בנוסף , זה לא נגמר ב5 אלף שקל עלות האופנוע , צריך קסדה , מגפים , צבי צב , כפות מגני ברכיים וכו' כל המיגונים (ההכרחיים ) עולים כמעט כמו הDT שאתה רוצה לקנות.

לטעמי , חבל על הכסף.

תחסוך עוד כמה שקלים ותקנה כלי שלא תשתעמם ממנו.

אני יצאתי ל4 ימים במדבר פארן וציר מרקוף, נתראה ביום ראשון.

שבת שלום,

עדי.

זה לא משנה שגדלת בלול תרנגולות כל עוד בקעת מביצה של ברבור...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5255 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...