Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתדלק מוכר לנערה נוזלים - הייתם מתערבים?

bar72
שימו לב! השרשור הזה בן 5205 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב, המהות הרבה פחות סקסית מהכותרת.

אתמול בצהריים תידלקתי בתחנת גשר הירקון (6.5 ש"ח בתדלוק עצמי? WTF ?), ולאחר שסיימתי וכבר הייתי בדרך החוצה (עם הילד במושב האחורי), ראיתי מתדלק פותח מיכל נוזל קירור לרדיאטור וניגש לרכב של איזו בחורה. תהיתי אם מתפקידי להזהיר אותה, שלא זה המקום לבדוק ולמלא נוזלים כלשהם לרכב... במיוחד נצבט ליבי משום היה מדובר בגולף דור V :-) .

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

צריך לעשות מה שנכון.

הבעיה שיכולה להיות לו עם ההתערבות שלך היא כלום לעומת הנזק שהוא יכול לגרום לרכב.

אם אני רואה ניצול מכל סוג שהוא, אני מתערב.

לא פותחים מכסה מנוע בתחנת דלק, ואת זה אני אומר להרבה אנשים שכן עושים את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כבר ראיתי בתחנה ההיא איך הם מוכרים למישהי קילו שמן, מוזגים טיפה ושמים את המיכל בצד. אני מניח שאח"כ הם מוכרים את אותו קילו לעוד כמה נהגות (שאפילו לא יוצאות מהרכב)

אז נניח מיכל של ליטר שעולה 70 שקל הם מוכרים 5 פעמים, זה 350 ש"ח פחות השבעים שעלה המיכל, הם מרוויחים 280 ש"ח על המיכל. נניח שהם מוכרים 2 מיכלים ביום באותה צורה, הם מרוויחים 560 ש"ח נקי ביום. 25 ימי עבודה בחודש נותנים להם: 14.000 ש"ח נוספים בחודש !!!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובהנחה שהוא גם מסרסר 2 נערות ליווי שכל שעה שלהן שווה 300 ש"ח בניקוי ההוצאות זה עוד איזה 23540 ש"ח בהנחה שהן עובדות בממוצע 4 שעות ביום ומקבלות 3.2 לקוחות.

ואם הוא גם מצליח למכור קילו קוקאין זה עוד מלא כסף...

הכי טוב שכל אחד ידאג לעצמו ולא יעשה חשבונות לזולתו.

תפסיקו לפתח תאוריות על כמה האחר מרוויח על חשבונכם.

ולפותח השרשור...זה לא עניינך גם אם היה לה מרצדס סימן XXX

הנהגת היא בנאדם בוגר ותן לה ולמתדלק להתנהל ע"פ שיקול דעתם.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כבר ראיתי בתחנה ההיא איך הם מוכרים למישהי קילו שמן, מוזגים טיפה ושמים את המיכל בצד. אני מניח שאח"כ הם מוכרים את אותו קילו לעוד כמה נהגות (שאפילו לא יוצאות מהרכב)

אז נניח מיכל של ליטר שעולה 70 שקל הם מוכרים 5 פעמים, זה 350 ש"ח פחות השבעים שעלה המיכל, הם מרוויחים 280 ש"ח על המיכל. נניח שהם מוכרים 2 מיכלים ביום באותה צורה, הם מרוויחים 560 ש"ח נקי ביום. 25 ימי עבודה בחודש נותנים להם: 14.000 ש"ח נוספים בחודש !!!!!

אם לא חסר שמן במנוע, עדיף שיגנוב לה ליטר שמן ב70 שח מאשר שיהרוס את כל המנוע בעודף שמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סולל, מצטער, אבל מה שאתה בעצם אומר - תן לאחרים ליפול.

לא חסר דברים שאני שונא בתרבות האמריקאית, אך השנוא ביותר הוא: אל תדאג לאחר, תן לו ליפול - הוא אדם בוגר. :evil:

אני בטוח שאם תשאל את אותה נערה, אין לה מושג מה "מותר" ומה "אסור" (לגבי תחנות הדלק).

וזאת, לפחות בגלל שאף אחד, אף פעם לא הסביר לה. כי, "הי הרי בן אדם בוגר". :shock:

בוגר ללא ידע מספיק - בגרותו לא שווה. והיות ואנשים לא מתעניינים סתם בנושאים שקשורים לרכב (יותר מדי אנשים בארץ), אז לדעתי מתפקידנו (אוהבי המוטוריקה והרכב), אלא שקצת מבינים, להזהירם מפני צרות שהם עלולים ליפול לתוכן בגלל "בורותם".

טל.

אל תעבור על החוק! עברת - אל תתפס! נתפסת - אל תודה! הודית - אל תחתום! חתמת - אל תתפלא!

זהו! אין יותר מאזדה :cry: (או אוטו בכלל :shock: )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סולל הדרך,,,, אני נתתי דוגמא ספציפית של מתדלקים, מתחנת הדלק המדוברת וכזאת שמיתיחסת לרמאות של נהגות תמימות. איך בדיוק אתה מקשר את זה לנערות ליווי?

אגב, מכרו לגברת קילו שמן ובפועל נתנו לה אולי 200 גרם. זאת לא רמאות לשמה? המתמטיקה רק באה להראות כמה כדאי למתדלק לעשות את זה.

אם אתה רוצה לקחת את זה למקום אחר, אז הנה לך דוגמא (בלי כוונה לפגוע): נתת לאשתך את הרכב האהוב עלייך, בדרך מישהו פגע ברכב (במקרה הזה נניח שהיא אישית לא נפגעה) ועשה לו דפיקה רצינית. אשתך יוצאת מהרכב ותופסת את הראש כשהיא חושבת מה להגיד לבעלה היקר. אני במקרה נסעתי מאחור ורשמתי את מספר הרכב הפוגע. לעצור ליד אשתך ולתת לה את הפרטים או להתעלם ???? (כל אחד שיתעסק בעניניו כמו שאמרת???)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני יכול למנוע את זה, אני לא אתן למישהו ליפול סתם.

הלוויתי לאחותי את האוטו לפני 3 שנים, יומיים אחרי טיפול 10000 שעשיתי לפני כן במיוחד כדי שלא יהיו לה בעיות.

היא הגיעה בפעם הראשונה למלא דלק ואמרו לה שאין לה בכלל שמן, אז מילאו לה עוד ליטר והרסו את המנוע.

למה? כי לא היה לה המידע.

זה לא קשור לבגרות, זה קשור למידע.

אם חסר למישהו המידע, אני אתן לו אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מזכיר לי שיצאתי מאילת לפני חודשיים, דילקתי בתחנת דלק, ואחד המתדלקים ניגש לבחורה ואמר לה אין שמן , שניסיתי להסביר לה שלא ניתן לבדוק שמן במצב שבו היא הייתה, המתדלק ישר התעצבן עליי והתחיל להתווכח, זרקתי לה משפט " שימי לב שלא ימכרו אותך " והלכתי...

לא להאמין שעושים קופות על תמימותם וחוסר ידע של אחרים.

"עדיף לאבד רגע מהחיים,מאשר את החיים ברגע" :scatter:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אפשר להעיר ולהסביר.

לגבי התחשיב שעשו כאן, שהמתדלק מוכר את אותו מיכל מספר פעמים ביום ומרוויח כך עוד אלפי שקלים בחודש. זאת ממש חוצפה לכתוב זאת אלה אם כן יש לך הוכחה.

מאוד קל להכפיש עובדים אשר עושים את עבודתם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה לראות אותכם מסבירים את זה למישהי שאינה מבינה בזה ועוד צריכים להתמודד מול שאלות כמו "נו אז אם בפעולה זה מראה שחסר שמן זה סימן שחסר שמן"

אני מסתפק במבט מלגלג ומגחגח לעצמי ביציאה מן התחנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לא חסר שמן במנוע, עדיף שיגנוב לה ליטר שמן ב70 שח מאשר שיהרוס את כל המנוע בעודף שמן.

אתה מעדיף שגנב יפרוץ לך לרכב ויגנוב את המערכת בלי לעשות נזקים מסביב, מאשר שלא יפרוץ בכלל?

מה שאתה אומר זה שעדיף שיגנוב בתנאים מגבילים מאשר יגנוב עם נזקים נוספים. ואני אומר, שלא יגנוב בכלל!

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי כן להתערב ולפחות להזהיר את הנהגת ... אם היא לא תקשיב לך זו זכותה אבל אולי באמת היה חסר המון מים איך תדע?

...Our necessities are few but our wants are endless

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתי הפכתם לרשות חוקרת? אתם מוסמכים לקבוע שהמתדלק גונב? ואתם עוד מגדילים עשות לחשב בדיוק כמה הוא גונב!

אין לכם מושג מה קורה בין המתדלק לנהג אחר. אולי באמת חסר שמן? אולי באמת חסרים מיים?

לחלק מהנהגים אין ידע או עניין להתעסק והם מוכנים לשלם יותר כסף על השרות.

אם אתם חושבים שיש פה קומבינה, תתקשרו לכולבוטק או אמנון לוי וחבריו. אני כבר רואה פרומו "המתדלק הממשמש"

תניחו לאנשים אחרים לחיות את חייהם. אם אין ספק מוחשי לפשע זה ממש לא עניינכם.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה לא יודע,שמן אי אפשר לבדוק שהרכב כרגע עצר,צריך לתת לשמן לרדת לקרטר ואז אפשר לדעת אם חסר או לא.

אם תבדוק שמן שניה אחרי שכיבית את הרכב(כמו שעושים בתחנות דלק) תמיד יראה מצב של חוסר שמן!

עודף שמן במנוע יכול להרוס אותו!

אז אני מרשה לעצמי להגיד שהמתדלקים גנבים! וגם התחנות דלק! אין ספק שהם פושעים,מרמים אנשים תמימים שאין להם ידע והבנה ברכבים.

גם גורמים להם נזק לרכוש פרטי,וגם גובים מהם כסף במרמה.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5205 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...