Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתדלק מוכר לנערה נוזלים - הייתם מתערבים?

bar72
שימו לב! השרשור הזה בן 5209 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סולל, מצטער, אבל מה שאתה בעצם אומר - תן לאחרים ליפול.

לא חסר דברים שאני שונא בתרבות האמריקאית, אך השנוא ביותר הוא: אל תדאג לאחר, תן לו ליפול - הוא אדם בוגר. :evil:

אני בטוח שאם תשאל את אותה נערה, אין לה מושג מה "מותר" ומה "אסור" (לגבי תחנות הדלק).

וזאת, לפחות בגלל שאף אחד, אף פעם לא הסביר לה. כי, "הי הרי בן אדם בוגר". :shock:

בוגר ללא ידע מספיק - בגרותו לא שווה. והיות ואנשים לא מתעניינים סתם בנושאים שקשורים לרכב (יותר מדי אנשים בארץ), אז לדעתי מתפקידנו (אוהבי המוטוריקה והרכב), אלא שקצת מבינים, להזהירם מפני צרות שהם עלולים ליפול לתוכן בגלל "בורותם".

טל.

למה מישהו הסביר לי? פתחתי ספר רכב וקראתי. התייעצתי בפורום. קראתי ברשת.

בתור אחד שעבד חצי שנה בתחנת דלק סוחרת עבדים שלא ננקוט בשמה סוג הלקוחות שהכי לא סבלתי היו "הנסיכות" של אבא שהגיעו לתדלק בגולף/מאזדה/סיריון/גטס/כל רכב בצבע כוסיות עם גיר אוטומט, ישבו בפוזה עם משקפי שמש ועשו פרצופים למה לוקח לי כל כך הרבה זמן לתדלק כאשר יש עוד פאקינג שבע מכוניות ואני המתדלק היחיד בשורה. כמובן שהן גם ביקשו לבדוק מים מים ושמן למרות שהסברתי בנימוס שלא בודקים מים ושמן אחרי נסיעה בוודאי כאשר המנוע לוהט. במקום תודה קיבלתי יציאה "אבל מה זה?!?! איזה מין שירות זה?!?!! איפה המנהל?!?!" רוצה שמן? אין בעיה. קבלי שמן. שישרף לך המנוע, מטומטמת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לב, קראת אותי עם ההודעה הזו :lol:. גם אני חושב שאפילו בחורה צריכה להיות מספיק חכמה כדי לדעת שיש דברים שמטפלים בהם במוסך ויש כאלה שמטפלים בתחנת דלק.

אנשים לפעמים צריכים לקחת אחריות על מעשיהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה לראות אותכם מסבירים את זה למישהי שאינה מבינה בזה ועוד צריכים להתמודד מול שאלות כמו "נו אז אם בפעולה זה מראה שחסר שמן זה סימן שחסר שמן"

האמת? אני אחרי ניסיון אחד הייתי נכנע ואומר לה, "סמכי עליי"

המתדלק ישר התעצבן עליי והתחיל להתווכח, זרקתי לה משפט " שימי לב שלא ימכרו אותך " והלכתי...

לא להאמין שעושים קופות על תמימותם וחוסר ידע של אחרים.

קודם כל, אתה חי בישראל. אין לנו מה לעשות מלבד להאמין, שכן רבים מתפרנסים על חשבון חוסר הידע של הצרכן (מי אמר מוסכניקים?:-P)

שנית, אתה חי בישראל, ובישראל, אם תגיד משהו כזה, המתדלק ינבח עליך שאתה מתערב לו בעניינים, ולא עלינו יצא אליך עם איזה סכין או סתם יכניס לך מכות.

לי קרה מקרה דומה לשלך, ורק כשהייתי סגור ובטוח ברכבי בדרך החוצה, צעקתי לבחורה- "אל תקני כלום בתחנות דלק חוץ מדלק" ונסעתי.

כמובן שהן גם ביקשו לבדוק מים מים ושמן למרות שהסברתי בנימוס שלא בודקים מים ושמן אחרי נסיעה בוודאי כאשר המנוע לוהט. במקום תודה קיבלתי יציאה "אבל מה זה?!?! איזה מין שירות זה?!?!! איפה המנהל?!?!" רוצה שמן? אין בעיה. קבלי שמן. שישרף לך המנוע, מטומטמת.

אם זה מה שהיא רוצה, ומעדיפה לא לקבל הסברים- זבש"ה

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם לא מתארים כמה נהגים נוסעים כשחסר להם שמן (כן...נהגים!לא רק נהגות).עדיף שיבדקו בתחנת דלק מאשר שלא יבדקו בכלל.

אין לנו על מי לסמוך,אלא על ABS,ESP ושאר צירופי האותיות באנגלית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, אבל זה לא נכון לבדוק את זה מיד כשהאוטו עצר, זה לא מראה תוצאה נכונה, אז מה הטעם לבדוק ביכלל?

זה כמו ליבדוק לחץ דם אחרי ריצה ולומר שהוא קצת גבוה.

I :inlove: MY Mitsubishi

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד דוגמא:

אני לא בא להכפיש את כול המתדלקים אבל זאת דוגמא שנתקלתי בא אישית וכן התערבתי!

אני נכנסתי לתדלק ומאחורי נכנסה בחורה עם X5 המתדלק התחיל לתדלק אותה ושאל אותה עם לבדוק לה שמן מים, כמובן שהוא התחיל מהשמן ואף לב הפלא היה חסר שמן, הוא הודיעה אתה זה לנהגת והיא אמרה לו תוסיף, המתדלק פותח את הפקק של השמן, הופך את הבקבוק ישר לפתח המילוי ומשאיר אותו ככה(שמתם לב שחסר משהו, מי שלא שם לב אני יגלה בסוף) הולך לסיים את התדלוק חוזר לאזור המנוע מוציא את הבקבוק סוגר את הפקק וזורק לפח.

עכשיו מי שלא שם לב לא אמרתי אמרתי שהוא פתח את הפקק אבל לא אמרתי שהוא הוריד את המכסה הדבוק לבקבוק, ולא זאת לא טעות הוא לא הוריד את המכסה הזה בכוונה!

לדעתה של הנהגת הוא מילא לה את כול הבקבוק למרות שבמציאות הוא לא מילא לה אפילו לא גרם אחד של שמן!

כמובן שניגשתי לנהגת הודעתי לה והיא המשיכה משם לבד.

עם זאת לא גנבה אני לא יודע מה כן?!

בברכה טל

צרפתיה היא כמו אישה, אתה מוציא כרטיס אשראי רק בשבילה:brickwall: :brickwall: :brickwall: :brickwall: :brickwall:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית, טלר אתה צודק במאה אחוזים ואני מסכים עם כל מילה שלך, יש להסיר מעיוור מיכשול, (גם אם היא צפונבונה יהירה במיני קופר ואני מבין בדיוק על מה לב מדבר). ושביט, כפי שכתבת אנחנו בישראל ויש כאלו שידקרו אותך על חנייה- נכון. מצד שני אם נשתמש בשיטת 3 הקופים לא ישארו אנשים נחמדים ואיכפתיים שביום מן הימים יוכלו לעזור גם לך, נהפוך לחיות השומרות על המאורה שלהם ותו לא. ראית משהו שאינו כשורה, לא תקין, לא יאה, לא פייר (הבנתם), יש בהחלט מקום להעיר ולעזור. כך לפחות אני הייתי עושה (ראה חתימתי).

זו אינה צדקנות כי אם רצון פשוט של עזרה לזולת. חוץ מזה איזה כייף שיש משהו שאתה יכול לתרום מידיעותך למישהו אחר. ד"א אם הוא לא מקבל את עזרתך אז זו כבר בעייה שלו, אתה לפחות ניסית.

שמרנות היא עצלנות מחשבתית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה שטויות בשרשור אחד...

מה אכפת לך מה הוא מכר לה?

זאת אישתך, הבת שלך?

לא ראית אם אכן חסרים מים, לא ראית רמאות ומשהו לא חוקי כגון שהוא שם מים מהברז או "מכר" את אותו מוצר פעמיים.

היו חסרים לה מים ככל הנראה, המתדלק מכר לה, אולי הציל את הרכב שלה, ונכון, גם תרם לאחוזיי רווח שלו.

אם נניח היית רואה שהוא שןם בטעות מים בשמן, או כל נוזל אחר שלא במקומו מחובתך המוסרית באמת להזהיר את שני הצדדים.

הרבה כאן עבדו במכירות ויודעים כמה זה קשה ותובעני, בין אם אתה עובד בחברה סלולרית ומוכר חבילות s.m.s, לבין מתדלק...

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"ואהבת לרעך כמוך", לדעתי יהיה טוב לכולנו לאמץ את המשפט הזה.

Golf GTi MK5: Revo Stage 2+ - Tein SuperStreet 2 - MILLTeK Performance Pipe - APR Hpfp

למכירה: איביזה טורבו 20VT.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. בתחנת דלק קונים רק דלק.

2. אני אישית הייתי מנצל הזדמנות שהמתדלק אינו נמצא ומסביר לאישה מה לקנות ומה לו, כמו כן גם מתי יש לבדוק שמן וכדומה. אם היא בכל זאת מחליטה לקנות זאת כבר נתון לשיקול דעתה ועכשיו כשהיא קיבלה מעט רקע בנושא היא יכולה להחליט מה טוב בישבילה כמו שאמרו כאן "היא ילדה גדולה".

קובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקרה , תודה רבה לפותח השרשור , על שהבאת לתשומת ליבנו את הנושא , אנירץ מיד ליידע את אשתי אמא שלי אחי אחיותי וחברי על הנושא החשוב הזה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם אחת ראיתי את זה והתערבתי. לעמוד מנגד ולראות איך דופקים מישהו זה, מבחינתי, רק בפורנו.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5209 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...