Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתדלק מוכר לנערה נוזלים - הייתם מתערבים?

bar72
שימו לב! השרשור הזה בן 5213 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 55
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בתור אחד שעבד כמתדלק דעו לכם כי לא כולם דוחפים וגונבים.

ליטר שמן בתחנה עולה כ80 ש''ח ,כאשר 4 ליטר שמן פרסטון עולים בחנות ייעודית לכך 60ש''ח.

אני לרוב המלצתי לבעל הרכב "למשוך" במידה ואפשר ולרכוש שמן במקום זול יותר וכמובן שמומלץ להחזיק שמן בבג'אז לעת הצורך.

מים לוישרים ב31 ש''ח ל2 ליטרים(שוד מזוין).

על מכירות שכאלו המתדלק מרוויח כ3 ש''ח על כל מכירה.

במקום זאת על היושרה והשירות ניתן להרוויח הרבה יותר(טיפים) ואף לצאת "נקיים" יותר מבחינה נפשית.

אנא אל תשמיצו את העובדים ותלכו בשיטת העדר.

ישנם הרבה מתדלקים ממורמרים\שודדים ולא הגונים שמכפישים את כל השאר.

אכן היחס למתדלקים לרוב מזלזל במיוחד מאנשי ההייטק בעלי הדלקנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועוד דבר קטן אני רוצה להוסיף,

צריכים לבדוק שמן שהרכב קר לא ככה? כי אם הרכב היה מונע והשמן הגיע למעלות גבוהות אז על המדיד יראה שיש שמן,אבל אם תיתן לרכב לעמוד כמה דקות ללא עבודה פתאום מגלים שאין שמן.

אז בעצם שלפעמים רוב המדידות בתחנת דלק אינן נכונות?!

בצער רב נמכרה לה ה205GTI שלי כולל המנוע MI16.

הרכב הבא יהיה הנעה אחורית/4X4. ממממ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובהנחה שהוא גם מסרסר 2 נערות ליווי שכל שעה שלהן שווה 300 ש"ח בניקוי ההוצאות זה עוד איזה 23540 ש"ח בהנחה שהן עובדות בממוצע 4 שעות ביום ומקבלות 3.2 לקוחות.

ואם הוא גם מצליח למכור קילו קוקאין זה עוד מלא כסף...

הכי טוב שכל אחד ידאג לעצמו ולא יעשה חשבונות לזולתו.

תפסיקו לפתח תאוריות על כמה האחר מרוויח על חשבונכם.

ולפותח השרשור...זה לא עניינך גם אם היה לה מרצדס סימן XXX

הנהגת היא בנאדם בוגר ותן לה ולמתדלק להתנהל ע"פ שיקול דעתם.

אתה כמובן צודק. מה שהייתי רוצה לציין היא חוסר הנוחות למקרא כל התגובות האחרות, ודאי זו של הפותח שמחזיק לזכרוני בהשכלה משפטית ובכל זאת כללים בסיסיים של זכויות הפרט אינם מוטמעים דיים כנראה. פשוט מביך לקרוא את השירשור הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שעבד כמתדלק דעו לכם כי לא כולם דוחפים וגונבים.

ליטר שמן בתחנה עולה כ80 ש''ח ,כאשר 4 ליטר שמן פרסטון עולים בחנות ייעודית לכך 60ש''ח.

אני לרוב המלצתי לבעל הרכב "למשוך" במידה ואפשר ולרכוש שמן במקום זול יותר וכמובן שמומלץ להחזיק שמן בבג'אז לעת הצורך.

מים לוישרים ב31 ש''ח ל2 ליטרים(שוד מזוין).

על מכירות שכאלו המתדלק מרוויח כ3 ש''ח על כל מכירה.

במקום זאת על היושרה והשירות ניתן להרוויח הרבה יותר(טיפים) ואף לצאת "נקיים" יותר מבחינה נפשית.

ישנם הרבה מתדלקים ממורמרים\שודדים ולא הגונים שמכפישים את כל השאר.

אני לא יודע מאיפה אתה לוקח את המחירים האלו.אצלי בתחנה ליטר שמן עולה 25-30 ש"ח ומים לוישרים 10 ש"ח.

ואין בונוסים למתדלקים כך שאין צורך לדחוף סתם מוצרים.

ולגבי בעלי הדלקנים למיניהם,פשוט עושים הכל כדי שבפעם הבאה ילכו ישר לשירות העצמי (כמובן שיש יוצאים מן הכלל).

אין לנו על מי לסמוך,אלא על ABS,ESP ושאר צירופי האותיות באנגלית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

....

אני עובד חברת הייטק, ולעיתים יוצא לי לנהוג ברכב עם דלקן

אבקשך לא לההשמיץ אותי כמו העדר :-P

מגיע לך כל הכבוד על ההגינות, אבל מה לעשות שאתה זן נדיר...

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועוד דבר קטן אני רוצה להוסיף,

צריכים לבדוק שמן שהרכב קר לא ככה? כי אם הרכב היה מונע והשמן הגיע למעלות גבוהות אז על המדיד יראה שיש שמן,אבל אם תיתן לרכב לעמוד כמה דקות ללא עבודה פתאום מגלים שאין שמן.

אז בעצם שלפעמים רוב המדידות בתחנת דלק אינן נכונות?!

שמן בודקים על משטח ישר, כאשר הרכב התקרר (לפחות שעתיים) מהנסיעה האחרונה.

יואב :arrow:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתי הפכתם לרשות חוקרת? אתם מוסמכים לקבוע שהמתדלק גונב? ואתם עוד מגדילים עשות לחשב בדיוק כמה הוא גונב!

אין לכם מושג מה קורה בין המתדלק לנהג אחר. אולי באמת חסר שמן? אולי באמת חסרים מיים?

לחלק מהנהגים אין ידע או עניין להתעסק והם מוכנים לשלם יותר כסף על השרות.

אם אתם חושבים שיש פה קומבינה, תתקשרו לכולבוטק או אמנון לוי וחבריו. אני כבר רואה פרומו "המתדלק הממשמש"

תניחו לאנשים אחרים לחיות את חייהם. אם אין ספק מוחשי לפשע זה ממש לא עניינכם.

כלבוטק ואמנון לוי הם תכניות טלויזיה.

שום תכנית טלויזיה לא יכולה להחליף דרך ארץ בסיסית וכבוד ועזרה לזולת.

It's only a sport if you use a ball

It's a real sport if you use two

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזכיר לי מקרה שקרה לי דווקא ב"באג מחשבים" לפני כמה שנים.

הגעתי לשם להתעניין לגבי IPOD, ובזמן שאני מסתובב בחנות, אני רואה אישה שמספרת למוכר שמערכת ההפעלה XP שברשותה מאוד לא מאובטחת, והיא רוצה לדעת אם שווה לרכוש ויסטה על-מנת שתעשה את העבודה טוב יותר.

המוכר כמובן ממליץ ואומר לה "בטח, איזו שאלה, מה יש להשוות בכלל ויסטה לאקספי?"

תסלחו לי, במצב כזה, שזה בפירוש עבודה בעיניים, לא יכולתי לעצור את עצמי. ניגשתי לאותה אישה ואמרתי לה "אם אתה רוצה אבטחה מקסימלית, תרכשי פיירוול ו\או אנטיוירוס איכותי. ויסטה בטוח לא תעשה את העבודה יותר טוב"

האישה הסכימה איתי ויצאה מהחנות, ואז המוכר התחיל להגיד לי "אתה מבין מה עשית? אתה מבין שהרסת לי מכירה?"

הסברתי לו בצורה הכי יפה שלא מעניין אותי כמה הוא רוצה למכור, אם הוא בא ו"מערבב" אישה שאין לה מושג בכלל על מה היא מדברת, אני לא רואה סיבה לא להתערב להם בשיחה.

החלק המצחיק הוא, שהוא המשיך להגיד שהרסתי לו מכירה. פשוט אמרתי לו תקשיב, אם אתה לא רוצה להרוס לך עוד מכירה, בוא ונדבר על ה IPOD.

כך או כך- היום אנחנו יודעים שויסטה היא לגמרי מערכת הפעלה בזיונית.

תסלחו לי, מי שחושב להיות עד לסיטואציות דומות ולהתעלם, הוא פשוט שותף לפשע. מדובר כאן ברמאות נטו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק ב100%.

זה מקרה ברור של מכירת מוצר שהוא ממש זבל, ומוכר כזבל.

סביר להניח שחסכת לאישה הזו המון עצבים.

אגב, זו הסיבה שקשה לי להיות איש שיווק. אני לא יכול לשקר למישהו בפנים ולהגיד שיש לי מוצר טוב, אם אני לא מאמין בו. זו אתיקה בסיסית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוסי, זו לדעתי הסיבה עבורה אתה בהחלט תוכל להיות איש שיווק טוב, של מוצרים בהם אתה מאמין.

כשאתה מאמין במוצר אותו אתה משווק אתה מקרין את זה ואנשים קולטים את זה, בדיוק כפי שקולטים או "מריחים" מעשה נוכלות או שמנסים לעבוד עליהם.

גם אני לא מסוגל "לדחוף" מוצר שאני לא מאמין בו ותאמין לי שקבלתי המון פידבקים מלקוחות בעבודות קודמות על כך שאני משווק טוב מאוד את המוצר ורואים שאני מאמין בו ועומד מאחוריו ולכן השתמשו בו/ בשירותים שסיפקתי.

לגבי המקרה, קרו מספר מקרים בהם ייעצתי לאנשים בתחנות דלק על עניין בדיקת השמן, על נושא התדלוק ללא צורך בדלק 96 למכוניתם וכו'. גם סייעתי בתיקוני דרך קלים לאנשים אשר נתקעו והצליחו לדדות לתחנות דלק (בעיקר צינורות רדיאטור קרועים). היו 2 תוצאות, אנשים אשר קבלו את עזרתי ואנשים אשר לא הואילו בכלל להטות אוזן ולהקשיב. אך לא באתי ללמד אף אחד שום דבר בכח או לעזור בכח, פעם אחת שהצעתי מספיקה, מעבר לזה, הם אנשים בוגרים ושיעשו מה שהם חושבים לנכון.

לצערי, רבים האנשים בהם אני נתקל שממהרים להסגר ולאטום אוזניים, כאן כולם מחפשים את האינטרס.

שיהיה לכולם שבוע טוב.

ארז.

לתמיכה טכנית וייעוץ בחומרה ומחשבים פנו בה"פ.

החלפת מסכים לניידים בעלות ללא תחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית הייתי מזהיר אותה.

לצערנו המתדלקים מתוגמלים אם הם מוכרים תוספות:

שמנים ,נוזלי קרור ,ותוספים.

המוטיבציה העודפת שלהם למכור נוזלים אלה, גורמת להם פשוט לרמות.

הנזקים שהם גורמים למנועים בעודף שמן למשל

עולים על אלה ,שנגרמים מחוסר שמן.

לכן במקרה הנ"ל לא צריך להחריש פשוט להודיע לבעלת הרכב שלא תוסיף דבר.

דרך אגב לשלם 70 ש"ח לליטר שמן זה שוד לאור יום!

קניתי באוטודיפו שמן 5 ליטר מתוסף-10-40 ב120 ש"ח שמן איכותי במחיר קטן.

סוזוקי SX4 2008

דייהטסו סיריון2008

דייהטסו YRV-נמסר לביתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור מתדלק אני יכול לומר לכם בודאות לתדלק רק בשרות עצמי ולא לקנות דבר מתחנת דלק!

מחירי השמנים ומחירי המוצרים יקרים ולא שווים לקניה אלא אם ממש נתקעתם!

הטעויות שהמתדלק עשוי לעשות חמורות ואתם עוד משלמים על השירות!

מקרה מלפני כשבוע, מתדלקת שמה דלק 95 במקום דיזל, אף אחד לא שם לב לזה עד שהרכב נתקע כ 15 ק''מ מהתחנת דלק. לרכב, פאסאט חדשה דנדשה הלך מנוע!

ובכללי בתקופת העבודה שלי ראיתי מספיק מקרים.

אל תהיו עצלנים ותצאו מהרכב ותדלקו את עצמכם, תמיד שיהיה מיכל של שמן, מים, נוזל בלמים וכו'.

עמית.

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כלבוטק ואמנון לוי הם תכניות טלויזיה.

שום תכנית טלויזיה לא יכולה להחליף דרך ארץ בסיסית וכבוד ועזרה לזולת.

בתור בנאדם שלא חיי בארץ אתה קודם כל מבין שלא נכנסים לחיי הזולת.

כך נהוג ברוב הארצות המתוקנות.

אין לזה קשר לדרך ארץ וכבוד לזולת.

נהפוך הוא דחיפת אפך לעניינים לא לך הם פגיעה בכבוד הזולת.

ואם פותח השרשור בעל השכלה משפטית יואיל לחזור על שעורי משפט חוקתי ויזכר בחוק כבוד האדם.

• סעיף 7:

(א) כל אדם זכאי לפרטיות ולצנעת חייו. ובשפה פשוטה..על תתערבו.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5213 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...