Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אני ממש לפני קניי רכב חדש, הונדה ג'אז 1400

רקשאלה
שימו לב! השרשור הזה בן 5419 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני שכנעתי את חמותי לקנות ג'אז וזה אוטו ממש טוב - אגב, דווקא הגירסא האוטומטית היא החסכונית יותר, אבל כמו שכבר כתבו כאן זה רכב יחסית יקר ולא תקבלי רכב ש"סוחב" בעליות כי בהונדה תכננו במכוון רכב חסכוני ויעיל ככה שקשה לשכנע את הרכב לעלות במהירות.

לעומת זאת - הרכב הזה שומר יפה מאוד על ערכו בשל אמינותו הגבוהה יחסית והמרחב הפנימי שלו, מרחב שאגב לא בא לידי ביטוי בחניה של הרכב - הוא מאוד קומפקטי.

אני מסכים עם אלו שכתבו שיתכן וניתן לקבל רכבים חזקים יותר במחיר הזה - בייחוד ככול שמדובר ברכב חדש.

בהצלחה.

?How Can Anything Bigger Be a MINI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 131
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני שכנעתי את חמותי לקנות ג'אז וזה אוטו ממש טוב - אגב, דווקא הגירסא האוטומטית היא החסכונית יותר, אבל כמו שכבר כתבו כאן זה רכב יחסית יקר ולא תקבלי רכב ש"סוחב" בעליות כי בהונדה תכננו במכוון רכב חסכוני ויעיל ככה שקשה לשכנע את הרכב לעלות במהירות.

לעומת זאת - הרכב הזה שומר יפה מאוד על ערכו בשל אמינותו הגבוהה יחסית והמרחב הפנימי שלו, מרחב שאגב לא בא לידי ביטוי בחניה של הרכב - הוא מאוד קומפקטי.

אני מסכים עם אלו שכתבו שיתכן וניתן לקבל רכבים חזקים יותר במחיר הזה - בייחוד ככול שמדובר ברכב חדש.

בהצלחה.

כבדים כמו מה? מי?

לא יעלה לי את הקסטל טוב? :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוג של סיכום:

אף אחד לא ממליץ על הגאז בגלל המחיר, זוהי 'הבעייה' היחידה?

אני לא נהגתי על הרכב אבל בעיתון רכב שבחנו אותו הטענות היו לגבי נוחות הנסיעה,בידוד רעשים ואיכות תא הנוסעים.אני באמת חושב שיש אלטרנטיבות הרבה יותר טובות ולא רק בגלל המחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא בנסיעות בין עירוניות יש יתרון לרכב גדול הן מבחינה בטיחוטית והן מבחינת תצרוכת הדלק.

עליה של קאסטל לא בעייתית לשום רכב, אבל בתור אחד שעולה הרבה לעיר הקודש אני חייב לציין שדווקא העליה משער הגיא לנוו אילן היא הבעייתית.

בפרוש סיויק 1.8 ידנית תהיה עדיפה. ג'אז סתם יקרה בגלל שמורכבת באנגליה ונקנת בלירה סטרלינג.

אפילו ב"מאיר" מודים שקהל יעד שלהם זה הגרעין הקשה של בעלי ג'אז מבוגרים שלא כל כך מעניין אותם המחיר.

פאביה ידנית בגימור גבוהה תהיה בחירה הרבה יותר חכמה.

אני גם הייתי בודק מה מצב של גולף 1.4 TSI בלבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאחד שנוהג מדי פעם בפעם ברכב - אני הייתי הולך על הג'אז האוטומטית. רכב עם מרחב פנימי גדול, נוח, מנוע מאוד חכם ובעיקר חסכוני מאוד. לשם השוואה הג'אז עושה בעיר 1:17 וזה עבור נהג שלא מיומן בנהיגה חסכונית ובבין עירוני 1:23 בערך - כאשר נהג שיודע לנהוג רגוע וחסכוני יכול להגיע אפילו ל 1:26 - שזה קרוב מאוד לצריכת הדלק של ההיברידיות של הונדה ושל טויוטה.

לגבי עליות - אני מסכים עם התגובות שנכתבו כאן - אל תצפי ל-130 בעליות לירושלים - לרכב יותר נוח באיזור ה-80-100 בעליות (וגם צריכת הדלק עולה קצת - ועדיין הרבה פחות מכל רכב ממוצע).

מבחינת מרחב פנימי - הרכב באמת ענק מבחינה פנימית וזה מאוד מפתיע בעיקר כשבאים לחפש חניה במרכזי הערים ואז מגלים כמה האוטו קטן מבחינה חיצונית. אם היה לי את הכסף לכך- ללא ספק זה האוטו שהייתי קונה.

?How Can Anything Bigger Be a MINI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תצרוכת הדלק שרשמת פה הם אופטימיות להחריד 1:26 תקבל ברכב הזה בנסיעה בווקום על מסוע.

הגאז יקרה להחריד, ואין ברכב דבר אשר שווה את מחירו המופקע לחלוטין, שדרכו היבואן מנסה למצב את הרכב כפרימיום יוקרתי במגזר הסופר מיני..

ישנם אופציות מעולות שרובן פורטו על ידי מגיבים קודמים , ובמיוחד הגולף המצוידת במנוע 1.4 122 כ"ס.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב שלך את יכולה לקחת כל סופרמני (כמעט) מאובזרת ביותר עם כל תוספת אפשרית ויישאר לך עודף. לI20 יש מפרט בטיחותי מלא, ועם מנוע 1.6 ליטר עם 126 כ''ס (מהI30) הוא יסחוב לך הכי טוב. מבחינת החבילה הכוללת זו המכונית הכי טובה. אפשרות שניה הייתי ממליץ לך על הסיאט איביזה עם הDSG שתהיה חסכונית יחסית. אבל בפירוש לא ג'אז בתקציב הזה. אגב, תחכי אחרי ה1 באוגוסט המחירים של המכוניות הסופר מיני אמורים לרדת קצת, אלא אם כן תקבלי הצעה טובה יותר מהסוכנות.

:turn-l: יש לי סחרחורת.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5419 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...