Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יריית הפתיחה - המערכת השניה יוצאת לדרך...

שימו לב! השרשור הזה בן 5492 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחד אחד :-P

צביקה - יש לי לפטופ מהעבודה והשארתי את כבל הUSB של הפרוססור נגיש - כווני TC אין לי מה לגעת יותר, הכנסתי את המרחקים וגם ככה, גם בלי TC התוצאה מאוד טובה כי ההפרש במרחק בין שני הקיק פאנלים מהראש שלי הוא קצת פחות מ30 ס"מ גם ככה...

לגבי משחקי איקולציה וקרוסים אז כן זה קצת מסרבל - אבל יש לך 4 זכרונות בהם אתה יכול להכניס מצבים שונים ונקודות האזנה שונות ישירות לDRC אז ככה שזה חוסך המון.

המחשב הישן שלי בבית גוסס גם ככה ואני מתכוון מתישהו להחליף אותו בלפטופ זעיר (עולים היום 2000 שקלים סה"כ ויש להם את כל הדרוש מבחינתי) בתוספת כרטיס קול USB עם יציאה אופטית והכוון כבר צריך להיות ברור לך...

ישראל - מצעטר - החיווט ממש פשוט ובסיסי - כבלים של לקסוס ממחסני חשמל, לרמקולים, לפי עוביים מתאימים, לסאב חיברתי פשוט כבל 2.5 שלהם אבל כפול, שני גידים לפלוס ושני גידים למינוס.

חיווט חשמל חלק של סטינגר וחלק של tsunami - ערכת 4 גייג' שלמה שעלתה לי 50 דולר בניו ג'רזי עם מפצלים ונעלי כבל ושרשיר מוגן ועוד.

לא משהו רציני, RCA גם כן של לקסוס - כמו שיש לי ברכב הפרטי, הם הוכיחו את עצמם יפה מאוד, אז רכשתי עוד זוג. הRCA לנגן MP3 הוא גם שלהם.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 157
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני במערכת הנוכחית החלטתי לשים סוף למישמש וקניתי את כל החיווט חדש אחיד ואיכותי, לא וודו בכלל - אבל כן איכות בסיסית,

כל האלמנטים מקבלים 2.5 מ"מ של אומגה אודיו, נחושת מלאה.

וכל החשמל של קנו קונספט כלל מפצלים פיוזים מאגד מינוסים וכו'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עתיד - מה שאתה עשית זה הדבר הנכון, ההגיוני והשפוי לעשות כי מעבר לזה באמת אין צורך, אלא אם כן פשוט עושה לך את זה לאמר יש לי VDH על כל הרכב והבית וגרעון של חוב לאומי.

אני קניתי את החווט הלבן של לקסוס ולא את השקוף ונראה לי שכנראה השקוף כנראה טוב יותר, אולי עשיתי טעות קטנה אבל אני לא ממש חושב שזה בא לידי ביטוי.

סה"כ אני חושב שהמינוס הכי גדול במערכת הוא חוסר בידוד מוחלט בדלתות - נראה.. יש כמה דברים שצריכים לבוא לפני בסדרי העדיפויות שלי אבל אם יתפנה לי קצת תקציב, אני בהחלט אבצע עבודת בידוד בדלתות כשיתאפשר לי, כי אני יודע שזה יהיה הבדל עצום.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניתן להגיע לתוצאות מצוינות בדלתות נטולות תיבות, בייחוד כשלא מדובר בדרייברים ביתיים שהונדסו ותוכננו לעבוד בנפחים קטנים, כשגם הנ"ל מוטל בספק, לאור תוצאות מצוינות, באלמנטים מבוססים עליהם, בנפח דלתות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רועי, בכלל לא תכננתי לעשות בידוד אז שלא לדבר על תיבות שבשביל זה אני צריך לעשות התאמות בדיפונים.

בוא נאמר שקיקפאנלים חדשים בחברה עולים אלפיה - דיפונים? אני לא רוצה לדעת.

ברור שלא קונים ישירות מהחברה אבל זה עדיין עסק לא זול ואני פשוט העדפתי להמנע.

המידבאסים נשמעים טוב מאוד - הם סוסים, פשוט יש להם המון כוח, אין בעיה מבחינת הנפח שהם רואים ואין מבחינת התהודה שלהם - יש בעיה קטנה מבחינת התהודה של הדלת, זה לא בלתי נסבל מבחינתי אבל אני יודע שבידוד יעשה את כל ההבדל בין מערכת טובה שאפשר להנות ממנה למערכת מעולה.

אל תשכח שזה רכב ליסינג, דבר שמאוד לא נוח לי איתו, חבר טוב שלי עבד בחברה שהפסיקה את העבודה שלה עם חברת הליסינג והם ביטלו חלק גדול מהחוזים, לקחו לו את הרכב תוך יום... קצת מטריד אותי הדבר הזה ובגלל זה בניתי מערכת שיהיה קל לפרק (באופן יחסי) וגם זה רכב קל מאוד לפירוק.

סה"כ אני מרוצה כבר עכשיו - ועדיין לא כוונתי בכלל גיינים ואני עדיין עובד על נגן MP3.

עריכה - אה, צביקה - חיברתי עכשיו את המכסה של המאפרה עם הסקוטשים - נראה כאילו שלא עשו שום שינוי ברכב :-) למעט הקיקפאנלים כמובן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכונים נוספים:

סאונדסטורם שלח לי תמונות נוספות מתהליך ההתקנה - אני אנסה להלעות אותן במהלך השבוע אחרי שאני אחלץ אותן מהטלפון הנייד שלי.

אני גם אקח תמונות נוספות של הרדיו דיסק החדש והמראה המקורי של הרכב אחרי שהתאמתי לו מחדש את הפאנל של המאפרה.

כיוונתי את המערכת שלב אחד קדימה ואני לפני שלב הכוונים העדינים - אבל אני אחכה עם זה שבועיים עד שיפתחו המידים.

אני אתחיל את הרשמים שלי מהמערכת ע"י העברת מסר לחבר הפורום eli_i

תתקין בקיק פאנל!

אליקו זכה היום להשמעת בכורה, הוא אמר משהו נחמד על הרוחב של הבמה - הוא טען שחלק מהצלילים נשמע שמגיעים בכלל מעבר למראות הצדדיות.

וזה די נכון - הקלטה של behind the wheel של טיפש מאוד, כלומר דפש מוד מתחילה בנפילה של צלחת שעוברת מצד לצד של הבמה... ובחלק מהמזן זה באמת נשמע כאילו שהצליל מגיע מהמראות :-D

סה"כ אחרי שהתקנתי את הרדיו דיסק הפאזה של הסאב היתה הפוכה - הפכתי את החוטים והכל קם לתחייה.

מרוב שאני כבר רגיל לפרוססורים שכחתי שלפעמים אפשר פשוט להפוך את החוטים - תודה אליקו :-)

השמיעה השתפרה פלאים במעבר לרדיו דיסק סטנדרטי מאשר נגן MP3.

אני מקווה שאוכל להעלות את כל התמונות בקרוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אה... שכחתי שיש לי בלוטוט' בנייד ובלפטופ...

בתמונות הבאות תוכלו לראות את תהליך ההתקנה של הכבלים והמידבאסים בדלתות.

שמעון העביר את החוטים דרך הגומיה והלחים אותם למידבאסים - הפעולה הזו סוכמה מראש בכדי למנוע כל מצב של אי הבנות, אני דואג לדעת על מה אני משלם ושמעון גם דאג ליידע אותי שזו ההסכמה בינינו.

לאחר מכן חיבר הגבהה מעץ ורואים איך היא מוברגת ועל ההגבהה רואים איך הוא הוסיף פס ספוג בכדי למנוע וויברציות ובסופו של דבר התקין גם את הרמקול עצמו.

מחר או מחרתיים אעלה את המשך התמונות.

P080509_00.58.JPG

P080509_00.58[01].JPG

P080509_00.58[02].JPG

P080509_00.59[01].JPG

P080509_01.01.JPG

P080509_01.21[01].JPG

P080509_01.21[02].JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדי מברוק

חשבתי אתמול שראיתי אותך אצל שמעון , אפילו צפרתי אבל היתם אסוקים מדי - פשוט הייתי בדרך ללימודים ולא היה לי זמן להגיד שלום :twisted:

Head : Alpine IXA - W407 + PXA H701

Spk : Mt22 | L3 | Hertz Ml 1600 | HDX 300 D

Amp : Nakamichi PA2100 | PA4100 | Audison Lrx 1.1 K

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחשבה לעשות זאת חלפה בראשי אבל הייתי מעונין לפני כן לשמוע קונפיגורציה

דומה, כלומר הבניה של אדי, לפני שאבנה קיקים חדשים מהיסוד:wink:.

בגלל זה הרעיון של מיקום כל האלמנטים בקיק מענין אותי אישית, חוץ מאשר קריאה בפורומים בחול לא נתקלתי

במישהו שיישם את זה בארץ, עד עכשיו.

כרגע זהו ניסיון בלבד שלא מצריך ממני כלום.

אלי

טוויטר בקיק שמים אם המיד בקיק כי כמו שנאמר מה שעומד מאחורי זה הוא בעיקר נושא ה one point source אני בזמנו שבניתי את המערכת שלי עשיתי השוואה של מידים בקיקים וטווייטרים בקורות\בקיק ובסוף הגעתי למסקנה שאני מעדיף בקורות . מה שכן הגעתי לעוד מסקנה חשובה שאם המיד חתוך גבוהה כמו שה HAT עושה היטב אז כמעט ואין משמעות למיקום הטוויטר . המיד הוא מרכז המערכת והמיקום שלו בקיק עושה את רוב העבודה.

בכל מקרה אדי - מזל טוב מקווה שאתה נהנה !

Hybrid Audio Legatia L1PRO+L4 @ Genesis Dual Mono

Hybrid Audio Legatia L6 @ Genesis 4 Channel

AA Chaos 12 @ Sundown SAZ-1500D

Alpine 9533, H701, C701

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עופר, תודה.

בינינו - הטוויטר כמעט חסר חשיבות אם אתה לא חותך את המיד הזה מלמעלה :-D

למיקום של הטוויטר כמעט ואין חשיבות - יש אפקט קשת קל בחלק מההקלטות אבל זה ממש לא "קשת" כמו שחשבתי שהיא תהיה אלא היא הרבה יותר גבוהה מזה וזה לא ממש מפריע.

יש כרגע שני דברים שכן מפריעים ושניהם בפיזור של התדרים הנמוכים יותר, של המידבאסים - האחד הוא שכאשר זמרת שרה בטון נמוך היא בחלק מהמקרים נמשכת מטה אבל אם זה קשה מאוד להלחם.

השני הוא חוסר הבידוד ואולי העובדה שהייתי צריך להעיף את הניילונים המקוריים מהדלתות... אני לוקח את הזמן שלי בקשר לנושא הזה, קשה לי מאוד להחליט (בטח ישנו לי את הדיעה במפגש הקרוב :-) )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדי, נסה לקבוע נקודת חיתוך בין המידים לוופרים על 250 הרץ עם סלופ 24 לשניהם, ותתחיל להתנסות משם.

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע הגעתי לכוונים שאני מרוצה מהם מאוד ואני משאיר את זה ככה לשבועיים שלושה עד שהכל יתייצב. אח"כ, אחרי כוון סופי של גיינים אני כבר אעביר את הכיסוי של הרצפה מעל הפלטות של המגברים ואני אקבע אותן סופית.

ורק אז משחקים אחרים.

והנה עוד שתי תמונות של הHU והכיסוי ובלי הכיסוי.

DSC_0189.JPG

DSC_0190.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5492 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...