Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיגים חדשים (ישנים) אצל 'צמיג ישיר'

guyst
שימו לב! השרשור הזה בן 5479 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ל"צמיג ישיר" יש מחזור גדול ואין כל סיבה סבירה ש"בטעות" יהיו לו צמיגים ישנים. כנראה שהוא קונה מהספק צמיגים לא טריים מכיון שהם זולים יותר.

יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 59
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ראשית שמר אף אחד לא דיבר אליך בזילזול אז תשמור על השפה.קוראי הפורום יחליטו אם מה שעשה גיא מוצדק.כמו שאני מבין מהסיפור אין הרבה צמיגים כאלו במלאי ואני חושב בעל עסק אמור לדעת מה יש לו במלאי.בנוסף בזמן הרכבה איזון והתעסקות עם הצמיג אני בטוח שניתקלים בתאריך. ואם הוא היה מתקין לו צמיגים של שנתיים וחצי אז זה גם היה תקין.גם אם עוד פנצריות לא מסתכלות על התאריך זה לא אומר שזה תקין.וכן אם אתה קונה קוטג שעבר תאריך אז יחליפו לך אותו. מה גם כאשר הוא חזר אל גיא הוא ניפנף אותו, לפחות היה מסתדר איתו במחיר. כשבנוסך הביאו פה סיפור דומה שנפתר בעזרת יו"ר הצמיגים.

כל אחד יקרא ויחליט . דבר נוסף כנראה שגיא מוכר פה בפורום והוא אחלה בחור ,אני מסתכל בצורה אובייקטיבית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, זה לא המצב אצל גיא. כבר הבאתי בפורום את המקרה שלי, ובו סופר שלמרות שהבהרתי לגיא מראש שאני לא מעוניין בצמיגים ישנים, הוא הרכיב לי כאלה, ולאחר שעימתתי אותו מול התאריך הנקוב על הצמיג הוא ניסה לסובב אותי לגבי משמעות הספרות ומיקומן וקביעת תאריך הייצור על פיהן. חייבתי אותו לפרק את הצמיגים ולהחזיר לי את הצמיגים שלי, ומאז אני רואה בפורום תלונות חוזרות ונשנות על התעלולים שלו, שהם שיטתיים בבירור. לא מדובר בטעויות אלא במדיניות של הונאה (אלא אם כן אתה רוצה לחשוב שהוא באמת לא יודע איך קוראים תאריך על צמיג, ואני לא בטוח אם חוסר מקצועיות ברמה כזו היא פחות או יותר חמורה מנסיונות הונאה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שיש תחליף לבדיקה עצמית של התאריך על גבי הצמיג.

במיוחד במקומות שתמיד עמוסים עבודה כמו אנטון וצמיג ישיר.

צריך להבהיר זאת מראש ולא לתת להרכיב את הצמיגים על הרכב לפני שמוודאים שהתאריך תקין ואחיד לכל הרביעייה.

עוד לא קרתה לי פעם אחת שהתקנתי צמיג ולא "שיפרתי" תאריך טרם ההרכבה.

אני לא יודע או חושב שמישהו ניסה לרמות בכוונה אבל אולי זאת חלק ממדיניות לדחוף את הצמיגים הישנים קודם.

אני אישית מעולם לא התקנתי צמיגים בצמיג ישיר מהסיבה הפשוטה שגיא היה אמור לחזור אליי לפני שנתיים בנוגע לצמיגים לGTI ועד היום לא חזר,

כנ"ל לפני 3 שבועות כאשר רציתי לרכוש צמיגים לרכב של ההורים שלי, הבטיח לבדוק תאריכים ומידות ולחזור אליי עוד 5 דקות, ומאז אני מחכה.

בשני המקרים ניגשתי ליבואן TOYO בארץ , ורכשתי ישירות את הצמיגים תוך קבלת התאריך הטוב ביותר שהיה במחסנים.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן אייל

תוכל בבקשה לפרט איך בדיוק אתה ניגש ליבואן הצמיגים?

הם מוכנים למכור צמיגים בודדים (זוגות/רביעיות) או שמעדיפים לעבוד מול פנצ'ריות בכמויות מסחריות?

יש הבדל משמעותי בין המחירים שקבלת?

מה אם הרכבה ואיזון, יש להם את הציוד הדרוש?

תודה מראש על הפירוט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע אם הם מוכרים לפרטיים או לא, השתמשתי בקשרים אישיים לצורך העניין.

אני ממליץ להתקשר אליהם (אוטולוקס בראש העין) ולשאול אם ניתן לרכוש מהם לפרטיים.אין מה להפסיד.

בכל מקרה, כשאני מדבר על קניה אני מתכוון לקניה של צמיגים בלי הרכבה ואיזון.

בלי קשר להנ"ל, מדובר ברשת הפנצ'ריות טייר קלאב שמקושרת לאוטולוקס ככה שאני מעריך ואין לי מידע מבוסס, שמתוקף היותם מחוברים, ניתן להשיג את הצמיגים הטריים ביותר של היצרן הזה ובמחירים הכי טובים ברשת הפנצ'ריות שלהם.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדון שמר היקר בפורום לא מקללים כי אם דנים ומתיעצים וגם מספרים על מקרה כזה או אחר שאירע ואף להזהיר את חברי הפורום מנוכלים /מוכרים לא מורשים/ זייפנים למינהם. ועוד המון סיבות שבעולם.

אני מבחינתי כך חושב לאחר קריאה מעמיקה של מספר מתלוננים .אני חושב שצמיג ישיר לא ישר כלל וכלל.

זו מחשבתי וזכותי לחשוב כך .אני לא קורא לך טיפש כי אני לא יורד לרמה שכזו.

שיהיה לך יום טוב ונפלא .

zayon

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, כמו רבים אחרים "צמיג ישיר" פועל בשיטת מצליח ומנסה (אולי בצדק) להיפטר קודם מהצמיגים הפחות טריים.

אחי בזמנו, רכש דרכו צמד טויו טריים ווידא זאת לפני ובמעמד הרכישה.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדיון הזה קצת חסר תכלית לדעתי.

צמיג ישיר, או כל אחד אחר, כמו שהבנו לא מחוייב לגיל הצמיג או להודיע על כך ללקוח.

כיוון שכך לא ניתן להאשימו לא ברמאות, לא בהעלמת עין ולא בחוסר מקצועיות.

עוד לא נתקלתי בשום פנצ'ריה שמודיעה ללקוח על גיל הצמיג. כמו כן ברור שהאינטרס של כולם הוא להיפטר מצמיגים ישנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צמיג ישיר, או כל אחד אחר, כמו שהבנו לא מחוייב לגיל הצמיג או להודיע על כך ללקוח.

אם אני לא טועה אז יוסף נעים הסביר כאן פעם שבעל הפנצ'ריה מחויב לכתוב על החשבונית את תאריך ייצור הצמיג.

כיוון שכך לא ניתן להאשימו לא ברמאות, לא בהעלמת עין ולא בחוסר מקצועיות.

הובאה דוגמא שבה כשהוא עומת מול התאריך על הצמיג הוא עיוות את משמעות הספרות והציג מצג שווא שכביכול הצמיג הוא מתאריך ייצור חדש יותר. זו או רמאות או חוסר מקצועיות. רק תבחר מבין האפשרויות. בוודאי לא העלמת עין.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=91956&highlight=%2A%D7%A6%D7%9E%D7%99%D7%92%2A

.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קונה בצמיג ישיר מספר שנים ובכל קניה אני מבקש צמיגים טריים ואף בודק זאת. לא היתה לי מעולם בעיה.

פשוט צריך לבדוק את התאריך וזהו.

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי בעל המקום בצמיג ישיר - גיא, לא כ"כ מחפש להיפטר מהסחורה שיושבת אצלו במקום

כשרציתי לרכוש ממנו צמיגים לפני כחודש וגם לפני יותר משנה, שאלתי אותו אם יש במלאי את הצמיג שאני צריך

והוא אמר שיבדוק ותוך 5 דקות הוא חוזר אלי עם תשובה וכשראיתי שהוא לא חוזר נדנדתי לו כמה פעמים

אם יש את מה שאני צריך ועדיין הבנאדם לא חזר(עד היום אני מחכה לתשובה).

הסחורה במקום זולה בהשוואה לפנצ'ריות אחרות, אבל השירות שם על הפנים!

לא חושב שיצא לי לקחת בחשבון את המקום הזה כשאצטרך צמיגים בעתיד.

אלעד

:evil:LEON CUPRA 2011 ,GIAC STAGE 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי שום מניות ב"צמיג ישיר". אני לקוח ותיק שם כי אני מקבל שם מחירים מצויינים על צמיגים ומצברים, ומכיוון שאני מראש מדגיש שאני לא מוכן לקבל צמיגים שאינם טריים, ואף מוודא זאת לפני ההתקנה, אני גם מקבל תמיד צמיגים טריים. גם לחברי אני ממליץ לקנות שם, תחת הסייגים האמורים.

גיא אמנם איננו "טלית שכולה תכלת" אבל הוא איננו עובר על החוק לגבי גיל מכירה מקסימלי לצמיג (כי אין חוק) והוא גם איננו חריג ביחס למקובל בשוק. יצא לי לקנות צמיגים במקומות נוספים - ומעולם לא זכיתי לראות מישהו שמציג את תאריך הייצור מיוזמתו או רושם אותו על החשבונית. כולם מנסים למכור קודם את הסחורה הישנה יותר. גם בסופרמרקט, הקוטג' הטרי יותר מתחבא מאחורה, ואם לא תבדקו, תקבלו סחורה טרייה פחות. גיא, לפחות, לא ניסה לרמות אותי ממש, כמו למשל הפנצ'ריה שניסתה לדחוף לי צמיגי "גודרייד" בטענה שהם מיוצרים בארה"ב על ידי "גודייר" :lol:.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני טרם רכשתי צמיגים אצל צמיג ישיר הרמתי טלפון ובקשתי צמיגים מסויימים בני פחות מחצי שנה. בנוסף ביקשתי סט אחיד שיוצר באותו שבוע. גיא הודיע לי מראש שהסט לא יהיה אחיד ויהיו תאריכים שונים (כולם בני פחות מחצי שנה). בסוף התפשרתי על עניין אחידות הסט ורכשתי את הצמיגים, לא לפני שבדקתי אותם לפני ההתקנה. המחיר היה אטרקטיבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5479 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...