Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הסרת שיער בלייזר

gadik6
שימו לב! השרשור הזה בן 5622 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש למישהו הערכה כמה אמורה לעלות הסרת שיער באיזור החזה והבטן?

פשוט מחר יש לי פגישת ייעוץ באמריקן לייזר, ורציתי לדעת כמה אפשר להתמקח איתם (שכן בינתיים לא קיבלתי הצעות ממכונים אחרים).

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אפשר להשיג היום סדרת טיפולים מלאה כזאת באזור ה3000 ש"ח, כל עוד אתה לא מקרה קצה (שעיר ביותר מצד אחד או בהיר מאוד עם שיער פלומתי).

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאתה אומר מלאה אתה מתכוון בעצם בטן + חזה?

ולא נראה לי שאני עונה לתנאים של מקרה קצה :-P

כשאני אומר מלאה הכוונה היא לכל כמות הטיפולים שתדרש לך להסרת כל השיער, כלומר סדרה של לפחות עשרה טיפולים באזור החזה-בטן.

במקביל לאמריקן לייזר אני מציע לך להתעניין בעוד מכון אחד לפחות.

אגב שאלה: חבר עשה טיפולים במשך כימעט שנה ואז הפסיק ואחרי תקופה מסויימת כל השיערות חזרו..זה הגיוני?

כן. השאלה היא כמה טיפולים הוא עשה במהלך השנה הזאת.

אם הוא הספיק לעשות רק שניים-שלושה טיפולים במהלך השנה והם היו בעוצמה חלשה יחסית - זה הגיוני.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משוחדת (אמא שלי עובדת בשני מכונים בתחום) אז אם אתה רוצה המלצות, רק בה"פ.

יש אנשים שמוציאים ממך את המיטב, אנשים נפלאים ונדירים. אני קוראת לו אהובי - אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שלא תעשה- אל תתקרב לנאטורפיל. בזמנו שעשיתי סקר, שמעתי כלכך הרבה דברים גרועים עליהם. יותר מהוט !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז הייתי היום באמריקן לייזר, והתרשמתי די לטובה.

הגעתי לשם, חיכיתי כמה דקות ואז נכנסתי לשיחה עם מנהלת המרכז.

היא ראתה מה מי מו, מה אני רוצה פחות או יותר וקיבלתי הסבר קצר:

הסרת השיער היא לא מוחלטת (ולטענתה אין שום מקום שיתן הסרת שיער מוחלטת של 100 אחוז). היא אומרת כי ההסרה היא של 80-85 אחוזים מהשיער, כאשר כ15 אחוז הנותרים אלה יהיו שיערות הרבה יותר דקיקות ופלומתיות (או איך שלא אומרים את זה).

המכשיר שהם משתמשים בו הוא IMAX 10, שזה דור שלישי ושילוב של IPL ועוד כמה. הטיפול הוא על ידי רופאות.

עכשיו בגלל שאני עוד בחור צעיר, אז היא אמרה שייתכן שבגלל ההורמונים ועניינים תהייה גם אחרי 10 טיפולים מעט צמיחה אחרי מספר חודשים, ולכן אפשר לאחר מכן לעשות מן טיפול "תחזוקה" כל שנה או משהו כזה.

המחיר לחזה ובטן (10 טיפולים שזה סדרת טיפולים שלמה + טיפולי "תחזוקה" במקרה הצורך ללא הגבלה) יצא בסביבות ה2800-2900 ש"ח.

בנוסף, היא אמרה כי אם אני רוצה ניתן לדלל קצת את שיער הרגליים (מכיוון שאני סוג של שחיין בלאי אז היא הציעה את זה), שזה כולל 3 טיפולים סך הכל (אולי אפילו יספיקו 2) ברגליים על מנת לדלל ב40 אחוז או 60 אחוז אחד מהשניים, וזה עולה כ1800 ש"ח.

כלומר סך הכל יוצא כ4600 ש"ח לכל הטיפולים.

בעיקרון, די הרשמתי, וגם מכל הביקורת ששמעתי וקראתי הבנתי שאמריקן לייזר אומנם מעט יותר יקרים, אבל הם יחסית היותר ותיקים, גדולים וטובים, אז אני די סגור עליהם למרות שלא הייתי במקומות אחרים (האפשרויות האחרות היו נאטורפיל, כללית וCARE).

בכל מקרה אם יש למישהו עוד משהו להציע/להעיר לגבי הטיפולים או המחיר וכדומה אני אשמח לשמוע.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי זה שאין הסרה ב-100 אחוז היא צודקת. אף אחד לא יכול להבטיח לך את זה.

לגבי המכשיר - אני לא מכירה אותו ואין לי שום ניסיון עם המכשיר הזה.

לגבי ה-IPL - אם אתה לא כושי עם שיער בהיר אין לך מה להתקרב לזה. זה כבר לא לייזר זה INTENSE PULSED LIGHT.

יש אנשים שמוציאים ממך את המיטב, אנשים נפלאים ונדירים. אני קוראת לו אהובי - אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...