Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתדלק תידלק ב150 במקום 50 |מה עושים בד"כ?

mazda 6
שימו לב! השרשור הזה בן 5656 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאלי לוי,

לאחר כמה תגובות שלך אפשר להבין באופן ברור את המדיניות שלך לגבי אחרים: לדפוק את החלש לנסות לעקוץ אותו,אתה אפילו לא מעלה בדעתך את ההרגשה של החייל שמרוויח שכר מינימום ובסוף יום עבודה של 8 שעות ילך הביתה מבואס,אתה פשוט "מחכה" לדברים האלה,

לי קרה פעמיים שאדם נתן לי שטר של 100 ובפנים היה עוד שטר של 100,למרות שהוא רצה למלא רק ב100 שקל,אתה יודע מה עשיתי משהו שאתה בכלל לא היית מעלה בדעתך החזרתי לו את ה100 שקל המיותרים,מבחינתי לא להחזיר היה בדיוק כמו גנבה,גזל, תאמין לי שהרגשה שהרווחת על חשבון מתדלק מסכן 100 שקל(לפחות לי) לא שווה את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אלי, אני במקומך הייתי הולך יותר בכוון של "דברי הוצאו מהקשרם" אחרת יש מצב שיסקלו אותך בתפוחים.

את הדלק כבר קיבלת, הטעות נעשתה בתום לב (לא נראה לי שמתדלקים עובדים לפי פרמיות), יללה לקבל התנצלות ולהמשיך הלאה.

כל האמור לא מתייחס כמובן לטעות שנעשתה ביום האחרון של החודש לפני ירידת מחיר של לפחות 5%, אז כבר נדפקתה כהוגן (חמישה שקלים שלמים) במקרה כזה הייתי תובע את הברנש המתרשל בעבודתו.

Para comer bien hay que saber manejar

"Dona Rosa"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הדלק שנכנס לאוטו שלכם לא היה עובר שימוש,אז מילא.שיחזירו את הכסף,תחזירו אתם את הדלק.

אם הייתם מקבלים טלפון חדש ואז מגלים שגם חייבו אותכם עליו,הייתם מחזירים אותו ומקבלים את הכסף.לא רואה למה זה נראה שונה במקרה הזה?

אם הדלק באוטו,צריך לשלם.נכון שזה מציק,מטריד,ולפעמים הורס את התוכניות,אבל זה לא שעכשיו תדלקתם כדי לשים את האוטו בבית ושלא יסע יותר לעולם ואז הדלק באמת בזבוז.זה דלק שתשתמשו בו.אז למה לא לשלם במקום לתדלק מחר בעוד 50 ואז לשלם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

senda,

אם אין עליך את הכסף באותו הזמן, אתה יכול לגשת לכספומט ולהוציא את הכסף.

אתה יכול למצוא 100 סיבות למה לא לשלם, אבל הסיבה העיקרית שבגללה אתה כן צריך לשלם,

זה פשוט אם תעמיד את עצמך באותו מצב, ואיך היית מעדיף שיתנהגו אליך.

נכון שהמתדלק טעה בסכום, אבל זה לא שהוא מקבל עמלה על תדלוק יתר.

בדיוק כמו שבכל מקום אחר אתה יכול לטעות (כמו שציינו פה עובדי קופה לדוגמא).

סכום שכזה שיורד מעובד כלשהו יכול לגרום לזה שהוא עובד יום שלם רק בשביל לשלם על הדלק שכן נכנס למיכל שלך.

אם יש עלי כספומט - אני יכול לשלם בתחנה...

כל מה שאמרתי זה שאני לא מוכן להשאיר תעודת זהות בגלל טעות מתדלק ולשרוף עוד שעה ועוד דלק - אני מוכן לשלוח כסף או לתת כרטיס אשראי טלפונית, נקודה. טעות שלו, אני מוכן לעזור, אבל לא לשלם ולהשקיע מעבר למחוייב...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מסכים עם הנאמר כאן, עם כל האמפתיה למתדלק, אני לא מאמין בטעות שכזו ועוד פעמיים, זה מקביל לכך שיחייבו אותך על כל מיני חשבונות אחרים בתחומים אחרים ולא תהיה אפשרות לבטל אז פשוט תספוג זאת, ברור שכולנו בני אדם וניתן לסבול את רוב הטעויות אבל לא על בסיס קבוע ולא כדרך אגב, עם כל הכבוד רק אני יקבע כמה דלק אני רוצה ובכמה אני ישתמש לאחר מכן , מוזר ככל שזה ישמע, כזה שמשלם זכות הבחירה שלי

בן

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קדימה אנשים להוריד כפפות! תחרות משתמש הפורום הקטנוני ביותר החלה ואני לא מתכוון להשאר מאחור.

אז ככה, אני הייתי מכריח את המתדלק לשאוב את הדלק, אבל לא סתם בעזרת צנור וחוק כלים שלובים, אותי לא קונים בסתם סליחה. המתדלק העבריין ישאב מלוא פיו פעם אחר פעם עד שיתרוקנו הליטרים העודפים.

קדימה קטנונים יקרים נראה מי מנצח את זה!

Para comer bien hay que saber manejar

"Dona Rosa"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה ואכן היה מקרה כזה, ואכן המתדלק טעה והכניס את הכמות היותר גדולה למרות שלא ביקשתי

במידה ואני יכול להרשות לעצמי באותו הרגע ולא צריך את הכסף למשהו אחר, אשלם על הדלק שקיבלתי

במידה ולא ואני צריך לעשות שימוש בכסף אז אבקש מהמתדלק לשאוב את זה החוצה או להגיע איתו להסכמה מסויימת

בסופו של דבר מדובר על מוצר מסויים שאני צורך ברמה יומיומית, אין טעם להיות קטנוני

אבל בלי קשר אני לא מבין למה לתדלק ב-100, 50, או כל סכום אחר?

לא עדיף יותר לתדלק מיכל מלא ולשכוח מתחנת הדלק לשבוע-שבועיים?

Confidence In Motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם רושמים שאני מנסה לדפוק את החלש ולעקוץ אותו, תגיד בכלל קראת את התגובה שלי?

רשמתי ואני מצטט "אני חייב רק להבהיר משהו, אני תמיד מתדלק בשירות עצמי", איפה הניסיון לדפוק את החלש? אם הייתי מנסה לדפוק את המתדלק הייתי מן הסתם מבקש ממנו לתדלק.

עוד לא "דפקתי" שום מתדלק רק אמרתי מה הייתי עושה במצב כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגעתי למצב דומה,היה עליי 300 שקל מזומן...

ותכננתי דווקא וואחד ערב עם חברים.

אמרתי למתדלק 100 הוא שמע 200 :roll:

לא הסכמתי לשלם לו,אבל גם לא ממש רבתי אתו...

הסברתי לו את המצב,והצעתי לו לשאוב את הדלק.

בעל התחנה הבין שהוא בבעיה (אני קצת עקשן ) והציע לי 2 אפשרויות:

1. אני הולך מבלה,ובחזור ישלים את העודף במידה ויש לי...

2. אני מחזיר לו בהזדמנות...

החזרתי לו באותו ערב 65 שקל עודף... ויום שישי אחרי זה הוספתי לו עוד 40 שקל :wink:

נ.ב.

פעם אמרו לי לתדלק 150 ותדלקתי 450 (X5) ,גם הבעלים עשה הרבה רעש וצלצולים.

פשוט הסברתי לו בצורה יפה,שבכל מקרה הוא יסע על הדלק הזה- ועדיין זאת הייתה טעות תמימה מכל הלב ואני מבטיח לו שאין לי שום עמלה מלתדלק יותר דלק...

לא רק שהוא שילם את ה450 הוא גם נתן לי טיפ של 23 שקל :shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה קרה לאמא שלי,אמרה למתדלק לתדלק ב250 והוא הכניס 300 ומנהל התחנה לקח את שאר העלות על חשבונו זה קרה בתחנה של חברת "דלק" ליד בית חולים וולפסון.:-)

אין כמו אלפא :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאמין לי, ותאמין לי שזה לא היה על חשבונו! אחרי זה הוא סגר את עם המתדלק

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגעתי למצב דומה,היה עליי 300 שקל מזומן...

ותכננתי דווקא וואחד ערב עם חברים.

אמרתי למתדלק 100 הוא שמע 200 :roll:

לא הסכמתי לשלם לו,אבל גם לא ממש רבתי אתו...

הסברתי לו את המצב,והצעתי לו לשאוב את הדלק.

בעל התחנה הבין שהוא בבעיה (אני קצת עקשן ) והציע לי 2 אפשרויות:

1. אני הולך מבלה,ובחזור ישלים את העודף במידה ויש לי...

2. אני מחזיר לו בהזדמנות...

החזרתי לו באותו ערב 65 שקל עודף... ויום שישי אחרי זה הוספתי לו עוד 40 שקל :wink:

נ.ב.

פעם אמרו לי לתדלק 150 ותדלקתי 450 (X5) ,גם הבעלים עשה הרבה רעש וצלצולים.

פשוט הסברתי לו בצורה יפה,שבכל מקרה הוא יסע על הדלק הזה- ועדיין זאת הייתה טעות תמימה מכל הלב ואני מבטיח לו שאין לי שום עמלה מלתדלק יותר דלק...

לא רק שהוא שילם את ה450 הוא גם נתן לי טיפ של 23 שקל :shock:

כשאתה היית המתדלק ומילאת לבנאדם יותר מידי דלק בטעות, היית נבון מספיק לשכנע אותו בצדקתך.

אבל כשמתדלק אחר עשה לך את אותו הדבר בשוגג, לא הסכמת לשלם לו והיית עקשן.

רק לי זה מפריע? הרי היית בדיוק במצבו, אתה במיוחד היית צריך להבין אותו (ולא משנה לי שבסוף שילמת, עצם ההתנהגות לאור עברך - זה מה שמפריע לי). למה?

נאה דורש, נאה מקיים.

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המקרה הראשון קרה הרבה לפני העבודה כמתדלק.

נ.ב.

אני לומד להתאים את עצמי למצב שאני נמצא בו,אני בחיים לא אמרתי "אני לא משלם" אני הצעתי הצעה הוגנת אבל לא הגיונית (לשאוב את הדלק).

בסוף כן,כולנו הסתדרנו.

צריך לדעת באיזה גישה לפנות לבן אדם שמולך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5656 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...