Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור בנושא נהג חדש (2 נוסעים, מלווה, לימוד נהיגה, ביטוחים, וכו')

shellcase
שימו לב! השרשור הזה בן 1382 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 1.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני בן 17 כמעט ואני רוצה להוציא רישיון.

האם זה יעלה להורים כסף (הביטוח) אחרי שיהיה לי כבר רישיון? וכמה?

דבר שני: אתם יודעים אם אני צריך לשלם משהו (אגרה וכדומה) אחרי שהחתמתי את הרופא משפחה על הטופס ירוק? אם זה יעזור אני יכול לסרוק את זה שתדעו. ואני לומד דרך הספר שבתמונה, זה עדכני לקראת התיאוריה?

2sb4sh5.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שיעלה כסף לעשות ביטוח, מה חשבת יש מתנות ?

כמה יעלה אני לא יודע זה תלוי איזה אוטו יש לכם ואיזה שנה. צריך לעשות ביטוח לנהג צעיר , דבר שמייקר את הפוליסה אבל מה לעשות חייב לשלם אם אתה רוצה לעלות על האוטו.

אגרה אתה חייב לשלם בדואר 40 שקל אני חושב או שהעלו את זה, הם חותמים לך על איזה נייר ורק אז אתה יכול לגשת לתאוריה.

אני באופן אישי ממליץ לך ללמוד דרך אתר למד . lmaed.co.il

אחלה אתר , יש בו את כל השאלות והתשובות שצריך לתאוריה , והרבה אנשים מצליחים לעבור תאוריה עם האתר הזה.

כמובן שיש דמי הרשמה באתר.

ניב.

פאולאנר- זאת הבירה שלי! ואין לה מחליפה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי עכשיו בדואר מכתב ממשרד התחבורה לחדש רישיון, עד עכשיו הייתי נהג חדש ובשעה טובה השנתים נגמרו.

עכשיו על הרישיון העכשוי שלי כתוב בתוקף על ה- 15.8.08 , בערך התקופה שבה הוצאתי רישיון לפני שנתיים , אז השאלה שלי היא האם אני יכול כבר לסוע כמו נהג רגיל כלומר לא נהג חדש כאשר אני אקבל את הרישיון הפלסטיק וגם בנתיים עם רישיון הנייר או שאני צריך לחכות באמת עד ה 15.8 למרות שיהיה לי כבר רישיון שלא כתוב עליו נהג חדש.

אני בעיקר מתעניין בנושא כי אני כבר מחכה לרגע שאני אוכל להסיע אוטו מלא כי נמאס לי לצאת עם חברים ולסוע 70 מכוניות רק כי אנחנו הרבה אנשים. ולמה קיבלתי רק ל 5 שנים? הבנתי שמקבלים ל - 10? או שאחרי תקופת הנהג חדש מקבלים רק ל 5?

וככה על הדרך למרות שהנושא הזה לעוס מכל הצדדים ( :wink: ) באמת אני אוכל להסיע אוטו מלא? כי היה איזה תוכנית בטלויזיה ושמעתי איזה שוטר תנועה אומר שזה עד גיל 21 ולא עד תום הנהג חדש.. יש לזה הוכחות ממשיות שאפשר יהיה להציג לשוטר במידה והוא יגיד לי משו על העניין?? (שוב סורי על החפירה בנושא :roll: )

תודה רבה על העזרה!! :-D

נ.ב

אני מצטער אם העניין הזה כבר היה בעבר, אני עשיתי חיפוש בפורום לא מצאתי משו רוולנטי לשאלה שלי. (השאלה הראשונה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דנו בזה כבר בעבר (הרחוק).

כעקרון, זה תחום אפור וכרגיל במדינה שלנו - לא לגמרי ברור.

אני אישית חיכיתי עד הפלסטיק, ולא עד התאריך.

חבר אחר, עם קבלת הנייר התחיל להסיע אוטו מלא.

ההצעה שלי אלייך היא כזאת - אם אתה לא גר באיזור שבו עוצרים הרבה לביקורת ואין לך רכב בולט - חכה עד הפלסטיק, ולא זה לא עבירה על החוק או משהו כזה, כי מבחינתי ברגע שקיבלת רשיון שלא מגביל אותך אתה כבר לא מוגבל - אבל איכות השוטרים ורמת ידיעתם את החוקים בארץ שלנו כלכך נמוכה - שעדיף לא להסתכן.

בקשר לשאלה האחרונה שלך - תקרא את ההודעה הראשונה בשרשור - אין צורך לטחון מים.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובה.

היום שילמתי על הרישיון (276 ש"ח) תוך כמה זמן אני אמור לקבל את הפלסטיק בערך?

ולגבי השאלה האחרונה אני יודע שזה חרוש אבל לא התייחסתי לשאלה שלי האם יש איזשהו מסמך או משו בסגנון שאפשר יהיה להציג לשוטר במידה והוא עצר אותי וטוען שאני לא יכול להסיע אוטו מלא??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרישיון הזמני שלך תקף עד לתאריך 15.8.08 ובהגבלות לא כתוב "נהג חדש", לכן הגבלת הנוסעים לא חלה עליך, ולא תצטרך להסביר לשוטר שום דבר, מותר לך להסיע אוטו מלא. מה שכן, אתה חייב להצמיד את הרישיון הזמני לתעודה מזהה עם תמונה. הרישיון הקבוע יגיע בערך חודש מיום התשלום. אם אתה רואה שתוקף הרישיון הזמני עומד להיגמר ועדיין לא הגיע הרישיון הקבוע, תתקשר למשרד הרישוי לבדוק מאיפה הבעיה.

Xbox12341

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרישיון הזמני שלך תקף עד לתאריך 15.8.08 ובהגבלות לא כתוב "נהג חדש", לכן הגבלת הנוסעים לא חלה עליך, ולא תצטרך להסביר לשוטר שום דבר, מותר לך להסיע אוטו מלא. מה שכן, אתה חייב להצמיד את הרישיון הזמני לתעודה מזהה עם תמונה. הרישיון הקבוע יגיע בערך חודש מיום התשלום. אם אתה רואה שתוקף הרישיון הזמני עומד להיגמר ועדיין לא הגיע הרישיון הקבוע, תתקשר למשרד הרישוי לבדוק מאיפה הבעיה.

הרישיון הנייר הזמני שלי תקף עד ה- 22.12.08 לפי מה שכתוב עליו בחלק העליון. אז אני יכול פשוט להציג תעודת זהות עם הרישיון נייר וזה בסדר? ואם נגיד השוטר יראה לפי מס' רישיון הנהיגה שאני כביכול עדיין נהג חדש ושיש לי רישיון בתוקף עד ה- 15.8.08? או שמרגע ששילמתי אז כתוב במשרד תחבורה שיש לי רישיון חדש כבר לא נהג חדש?

שוב תודה רבה על העזרה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עקרונית, שילמת = חידשת רשיון.

אבל שוב, כמו שאמרתי - אם אתה גר באיזור מרובה בדיקות - תעכב את העסק כמה שיותר, ולא בגלל חוק או לא חוק - אלא בגלל שוטים חכמים.

בקשר למשהו להראות לשוטר, אתה יכול להדפיס את הקטע הרלוונטי מאתתר משרד התחבורה.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתכוון למה שכתוב פה?

http://www.mot.gov.il/wps/portal/!ut/p/_s.7_0_A/7_0_52H/.cmd/ad/.ar/sa.subject/.c/6_0_341/.ce/7_0_52Q/.p/5_0_4FS/.d/1?PC_7_0_52Q_subject=HE_RISHUI_INFO_25&actionType=browse#7_0_52Q

שההגבלה חלה על נהג חדש ואני כבר לא נהג חדש....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רציתי לשאול אני עכשיו בן 16 וחצי ואני רוצה לגשת לתיאוריה

מה אני צריך לעשות בשביל התיאוריה צריך בשביל זה להוציא טופס ירוק או אישור או כל דבר או שאני יכול לבוא לבד למקום להרשם לעשות תמבחן וזהו?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1382 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...