Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור בנושא נהג חדש (2 נוסעים, מלווה, לימוד נהיגה, ביטוחים, וכו')

shellcase
שימו לב! השרשור הזה בן 1370 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני כמעט בטוח שהיא לא יכולה להיות מלווה, מכיוון שהמלווה חייב להיות בעל רשיון נהיגה לאותו סוג רכב, והרי לה מותר לנהוג רק באוטומט ורק ברכב עם מנגנון, והדבר הנ"ל מצויין ברשיון הרכב ( הל היתו של המנגנון), לכן היא לא יכולה להיות המלווה שלך, מכיוון שהרכב שלך ידני והוא ללא מנגנון. בדיוק כמו שלמי שיש רשיון רק לאופנוע לא יכול להיות מלווה לרכב, או למי שיש מלווה לרכב לא יכול להיות מלווה למשאית ( אני יודע שאין דבר כזה מלווה למשאית, סתם נתתי דוגמה).

ROOONEEYY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

פליקס מצד אחד - אתה צודק, שכן המלווה אמור להיות בעל יכולת לתפעל את הרכב במקרה ו...

מצד שני אולי מבחינת המנאייק מספיק שאתה בעל רשיון לסוג זה של רכב (כלומר 02, או איך שלא קוראים לזה עכשיו).

זה משהו שצריך לברר.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

02 כן, אבל רשום לך במגבלות: רשאי לנהוג רק על רכב אוטומטי, משמע אמא שלו לא יכולה לנהוג על שום רכב ידני שהוא. ולכן לטעמי היא לא יכולה להיות מלווה לרכב ידני, לגבי אוטומט זהו באמת מצב מסובך, ושם יכול להיות שכן מותר להיות מלווה.

ROOONEEYY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא תפקיד המלווה זה לא לתפעל את הרכב במקרה ו... אחת היה לו ברקס וגז בדוושות. כמו מורה נהיגה.

אלה תפקיד המלווה זה לתת כלים של מחוץ לתפעול היבש של הרכב, ללמוד את הכביש. בנוסף לדאוג שהנהג החדש יהיה ערני ויתרכז בכביש וכו'.

לכן השאלה שלך מאוד מעניינת, אם תיהיה לך תשובה תגיד לנו :p

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

( אני יודע שאין דבר כזה מלווה למשאית, סתם נתתי דוגמה).

רגע, עכשיו מעניין אותי. ומי שהוציא עכשיו רישיון עד 12 טון, שזה רישיון נהיגה ראשון בחייו, אז אין לו מלווה? אני יודע שהוא לא מחוייב לשאת על הרכב שלט "נהג חדש".

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק, טעות שלי. למי שהוציא רשיון 03 (עד 12 טון או 15 טון) אכן יש מלווה. אני כשכתבתי התייחסתי בראש לרשיון 13 (מעל 15 טון, ולסמטיריילרים), ששם אם זכרוני אינו מטעה אותי, אין מלווה מכיוון והם לא נהגים חדשים.

ROOONEEYY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם יש לי שאלהה אני סיימתי מלווה לפני כ חודשיים וחצי עכשיו במלווה נגיד אחד הורים היה המלווה שלי ויכלתי להעמיס אוטו מלא עכשיו השאלה עם כבר אחרי שסיימתי את המלווה ועדיין מישהו עם רשיון תקף יושב לידי אני יכול להעמיס אוטו מלא?

תודהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זאת אומרת נחשב כמלווה לא הבנתי מלווה צריך להיות מישהו שיש לו רשיון בתוקף לאוטו סוג רכב ושיש לו מעל גיל מסוים ומעל 5 שנים על הכביש על זה אתה מדברר

ותודהה לךivgeni על התשובות ערב טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להלן מלווה:

גיל 24 ומעלה ו5 שנים רשיון.

גיל 30 ומעלה ו3 שנים רשיון.

אם אתה רוצה אוטו מלא, אתה צריך שישב לידך מלווה.

ברור?:)

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

שאלה

אני יודע שלשאלה הוצגו תשובות אבל לא כתשובה לשלאה אלא כעובדה שאף אחד לא הגדיר לי באמת כעובדה לא חשוב

השאלה היא כזו

מותר לי להסיע רכב מלא בזמן תקופת המלווה אם יושב לידי מלווה ? או שמותר לי רק את המלווה ועוד נוסע אחד ?

תודה ענקית מראש

נ.ב

קראתי את כל השרשור הזה (8 עמודים) ולא מצאתי אף אחד ששאל את השאלה כולם ראו בתשובה כמובן מאליו ואני לא רוצה לקחת סיכון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר יקר, funtana50x vbmenu_register("postmenu_1627830", true); שאל שאלה דומה מאד לשאלה הזאת בתגובה 112, כמה תגובות מעלייך.

החוק אומר חד וחלק - אם יש לידך מלווה, אין הגבלת נוסעים. לא משנה אם אתה יום על ההגה או שנה ו11 חודשים.

תסיקו מסקנות חבר'ה..

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1370 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...