Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור בנושא נהג חדש (2 נוסעים, מלווה, לימוד נהיגה, ביטוחים, וכו')

shellcase
שימו לב! השרשור הזה בן 1393 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום.

רציתי לדעת אם אני נהג חדש ויש לי ביטוח חובה על רכב אבל לא ביטוח נהג חדש,אסור לי חוקית לנסוע על הרכב או שמותר אבל במקרה של תאונה חס וחלילה הביטוח לא משתתף?

תודה רבה לעונים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אז חוקית מותר לי לנסוע על הרכב,זאת אומרת שלא יכולים לעצור אותי ולתת לי עונש על זה,אלא רק שאם יש תאונה אין השתתפות ולקיחת אחריות של הביטוח,אני צודק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק.

אבל לפני שאתה יוצא לטייל עם האוטו של ההורים תחשוב מה יקרה אם קצת תחליק בכביש המאוד רטוב (והוא מאוד רטוב השבוע) ותדפוק את המונית מרסדס שלפנייך.

אני אישית מכיר מישהו שכרגע לא נמצא בארץ בגלל חובות של יותר מ100 אלף שקל לחברת ביטוח שלו והוא היה בדיוק במצב שלך!

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חח האמת שאני ממש לא מתכוון לעשות את זה,אני מחפש רכב,עוד 20 יום נגמר לי המלווה ועוד לא נהגתי ולמרות שאני מת לנהוג אני לא יעלה על אוטו בלי ביטוח נהג חדש.

ביררתי את זה יותר בשביל חבר וידע כללי שלי אני לא מתכוון לעשות שטות כזאת.

תודה רבה לכם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום וערב טוב

חבר שלי אמר לי,שעשו לו ביטוח למס' שעות,מ7 בערב עד 11 של אותו ערב.

האם באמת יש דבר כזה?

ונניח רגע שיש,לא היה לו שום דף שהיה כתוב שיש לו ביטוח,אז מה היה קורה אם היה תופס אותו שוטר?

עריכה:שכחתי לציין שחבר שלי בן 18,נהג חדש

רכב מסוג מאזדה 3

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום וערב טוב

חבר שלי אמר לי,שעשו לו ביטוח למס' שעות,מ7 בערב עד 11 של אותו ערב.

האם באמת יש דבר כזה?

ונניח רגע שיש,לא היה לו שום דף שהיה כתוב שיש לו ביטוח,אז מה היה קורה אם היה תופס אותו שוטר?

עריכה:שכחתי לציין שחבר שלי בן 18,נהג חדש

רכב מסוג מאזדה 3

תודה!

מישהו מוכן בבקשה להתייחס?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו מוכן בבקשה לחפש?

יש לפחות חברת ביטוח אחת שמאפשרת ללקוחות שלה להוסיף לפוליסת הביטוח המקיף באופן זמני נהגים חדשים, ע"י דיווח בSMS או טלפון.

כששוטר עוצר אותך לא ממש מעניינים אותו פרטי הפרטים של פוליסת הביטוח שלך ולא מעניינת אותו השאלה היא יש ברשותך ביטוח מקיף או לא. הוא בודק (אם בכלל) את עצם קיומה של תעודת ביטוח חובה בתוקף לרכב. שאר הביטוחים אינם חובה עפ"י חוק אלא רק עפ"י ההיגיון הבריא.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו מוכן בבקשה לחפש?

יש לפחות חברת ביטוח אחת שמאפשרת ללקוחות שלה להוסיף לפוליסת הביטוח המקיף באופן זמני נהגים חדשים, ע"י דיווח בSMS או טלפון.

כששוטר עוצר אותך לא ממש מעניינים אותו פרטי הפרטים של פוליסת הביטוח שלך ולא מעניינת אותו השאלה היא יש ברשותך ביטוח מקיף או לא. הוא בודק (אם בכלל) את עצם קיומה של תעודת ביטוח חובה בתוקף לרכב. שאר הביטוחים אינם חובה עפ"י חוק אלא רק עפ"י ההיגיון הבריא.

חיפשתי אחי,ולא התכוונתי לקטע ששולחים SMS או מתקשרים..

פשוט קבעו לו מ7 עד 11,בלי ניירת ובלי SMSים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אח שלי בן 20 אבל הוא לא נהג חדש כלומר עבר הרבה יותר משנתיים לרשיון שלו ואני צריך מלווה לשלושה חודשים הוא יכול להיות מלווה ?

תודה מראש

נהג מלווה יכול להיות:

* מי שיש לו רשיון נהיגה בר תוקף לאותו סוג רכב 5 שנים לפחות ומלאו לו 24 שנים, או:

*מי שיש לו רשיון נהיגה בר תוקף לאותו סוג רכב 3 שנים לפחות ומלאו לו 30 שנים.

*המלווה חייב לשבת לצד הנהג.

*על פי החוקים החדשים, אדם שתוי אינו יכול לשמש מלווה.

[SIZE=3][B][/B][/SIZE]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם צריך ברכב מסחרי כמו טנדר שלט נהג חדש או לא ?

כי אני אין לי מק מאחורה בטנדר כי הוא סגור.

תודה.

ורציתי לדעת גם אם אני נהג חדש ויש על ידי מלווה אז מותר לי להסיע יותר מ2 אנשים באוטו או לא ?

!!!DODGE RAM 3500 HD 6.7 CUMMINS TDI 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי השלט- השאלה כבר נשאלה. אם היית מבצע חיפוש היית מוצא את זה.

אם יושב לידך מלווה אתה יכול להסיע יותר משני נוסעים (המקסימום המותר ברכב אך לא יותר מ-8, במידה ואתה מחזיק ברשיון B).

"ai motoare capul doare"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1393 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...