Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה לפטישון והאם יש הבדל בין פטישון למקדחה רוטטת?

saar5555
שימו לב! השרשור הזה בן 5624 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא ממליץ על הפטישונים הירוקים של בוש. הם לא יותר טובים בהרבה מהתחרים הלא ממותגים, ואם כבר שמים עליהם כסף, כדאי להתאמץ עוד ולקנות את הסדרה הכחולה. אין מה להשוות מבחינת איכות.

מצטרף. קניתי בעבר את הפטישון הירוק של בוש במכירה פומבית ב-200 ש"ח אבל למרות שהוא פטישון והוא בוש "זה לא זה", המנוע חלש ובקידוח בבטון במקדח בקוטר גדול הוא נתקע. מה שכן, SDS זה פינוק. הפטישון הבא שלי יהיה בוש כחול.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

טוב,

התקשרתי היום לחנות כלי עבודה,

יש את ה24DS אבל המוכר הגדיר אותו כ"בוש לעניים". המליץ מאוד על מקיטה 2470 (פטישון). כשההבדל במחיר הוא בערך 50 שקל. הטענה שלו היתה שהמכשיר הזה (הבוש) מאוד ישן... (מכשיר עם תכנון מיושן, ככה אני הבנתי).

אני די נעול על הבוש, אבל בטח מישהו פה עבד עם פטישונים של מקיטה.

לטובת המקיטה, מדובר בפטישון אלקטרוני, עם סיבוב שמאל/ימין (אין את זה בבוש) וראש מתחלף למקדחים SDS ורגילים.

מה דעתכם?

שוב, תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיקרון גם בפטישונים "הישנים" של בוש שאין להם מבטל סיבוב אפשר לחצוב, ניתן לרכוש איזמל עגול ואז למעשה הסיבוב לא מפריע לו אבל זה לא אותו דבר כמובן

בכל מקרה ממליץ לחפש ביד 2 פטישון כחול משומש

יש כאלו במצב טוב ובמחירים יפים מאוד

בכל מקרה כמו שנאמר הDS24 הוא הזול ביותר מהמוצגים פה והוא לחלוטין יעשה את העבודה בלי להתבלבל בכלל

שמר - לDS24 יש כח הלימה 2.4

ולא 2.7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע.

אני קניתי פטישון של מקיטה. ובעבודה קנו עכשיו את הדגם החדש שלי.

שניהם מעולים.

לחבר מזגניסט יש בוש. וגם הוא מעולה.

כולם מעולים ויעשו את העבודה טוב.

אני ממליץ לחפש דבר אחד וזה את הראש המתחלף (ולא את האפשרות להוסיף בחיבור SDS ראש רגיל!!)

אני קניתי את המקיטה 2450. והדגם עם הראש המתחלף הוא 2450T.

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כלים שהם מוסכמים על כולם,

אבן משחזת של בוש,

לגבי משחזות זוית 4.5 ו 5 אינץ' לא הבוש ולא המקיטה החזיקו אצלי יותר משנה. לפני כשנה היה מבצע בהום סנטר על משחזות סיניות ב 70 ש"ח ליחידה עם שנתיים אחריות. לקחתי 5 יחידות במחשבה שכל אחת תחיה כחצי שנה ולהפתעתי הראשונה עדיין עובדת כמו חדשה ולא מראה שום סימני עייפות.

בעבר הכלים של מקיטה היו הרבה יותר איכותיים אבל בשנים האחרונות ביותר מידי משחזות נטחן הגיר הזויתי.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש את ה24DS אבל המוכר הגדיר אותו כ"בוש לעניים". המליץ מאוד על מקיטה 2470 (פטישון). כשההבדל במחיר הוא בערך 50 שקל. הטענה שלו היתה שהמכשיר הזה (הבוש) מאוד ישן... (מכשיר עם תכנון מיושן, ככה אני הבנתי).

50 ש"ח הבדל?!

לך על המקיטה.:arrow:

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן..700 שקל למקיטה, מול 750 שקל לבוש.

ומדובר במקיטה פה.

אני לא סגור בינתיים על מה שאקנה, פשוט כי נראה לי שיש הבדל בהרגשה של הכלי בידיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמר,

אין לי בעיה אם ההספק חלש או משהו (620 וואט זה מספיק מכובד בשביל מה שאני צריך).

חשוב לי שהכלי יהיה נוח וכמה שיותר קל משקל ולא מגושם. כמובן, יש את השיקולים של ביצועים/שכלולים..פטישון אלקטרוני, וכמה מצבים, כולל חציבה. כשלבוש אין את זה (מצד שני, לא בטוח שאני צריך שמאל ימין וכאלה. לא סביר גם שהמקדח ייתקע לדעתי. לפעמים עדיף מכשיר פשוט... כי אין הרבה מה שיתקלקל בו... ועם כל הכבוד למקיטה, היא מיוצרת בסין, כשהבוש מהדגמים המתקדמים, מיוצר בגרמניה..).

ולגבי המחיר, המוכר אמר לי את המחיר בטלפון... שהמקיטה 2470 עולה אצלו (יש מבצע) 690 ש"ח כולל מע"מ (סיפר משהו על מבצע משולב עם משחזות, שהוא מוריד את המשחזת מהעיסקה ומוריד במחיר...). הבוש עולה 730 (24DS).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, יצא לי לעבוד פה ושם במשך 3 שנים במסגריה על משחזות זוית כחולות של בוש,

בלשון המעטה טחנו להם ת'תחת ולא היתה איתם שום בעיה

בהמות !

הבוש והמקיטה של לפני 4 שנים היו הרבה יותר טובות.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמר,

חשוב לי שהכלי יהיה נוח וכמה שיותר קל משקל ולא מגושם. כמובן, יש את השיקולים של ביצועים/שכלולים..פטישון אלקטרוני, וכמה מצבים, כולל חציבה.

אם הכלי מאמת את נתוני היצרן אז לא צריכה להיות לך שום בעיה עם כלי של 620W.

אני עובד עם כלי של KRESS מדגם MBH-2000 בצבע אפור\כחול (הסדרה לבעלי מקצוע\שיפוצניקים) עם הפונקציות שתארת (לכלי הזה יש: ביטול הלימה, ביטול סיבוב לחציבה, SDS PLUS, שינוי כיוון ימינה\שמאלה) בהספק של 600W ועוצמת הלימה של 2,3J. חצבתי איתו בקלי-קלות חורים בקירות בטון (טרומיים) ואני יכול להעיד חד משמעית שלשימוש ביתי הכלי הזה הוא OVER KILL מטורף.

עדיף שתקנה כלי עם ביטול סיבוב ושינוי כיוון, למכשירים ברמה הזו אין נטיה מטורפת לקילקולים ולשימוש ביתי לא צפויות לך בעיות אמינות כתוצאה משימוש hardcore.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמר,

חשוב לי שהכלי יהיה נוח וכמה שיותר קל משקל ולא מגושם. כמובן, יש את השיקולים של ביצועים/שכלולים..פטישון אלקטרוני, וכמה מצבים, כולל חציבה. כשלבוש אין את זה (מצד שני, לא בטוח שאני צריך שמאל ימין וכאלה. לא סביר גם שהמקדח ייתקע לדעתי. לפעמים עדיף מכשיר פשוט... כי אין הרבה מה שיתקלקל בו... ועם כל הכבוד למקיטה, היא מיוצרת בסין, כשהבוש מהדגמים המתקדמים, מיוצר בגרמניה..).

ולגבי המחיר, המוכר אמר לי את המחיר בטלפון... שהמקיטה 2470 עולה אצלו (יש מבצע) 690 ש"ח כולל מע"מ (סיפר משהו על מבצע משולב עם משחזות, שהוא מוריד את המשחזת מהעיסקה ומוריד במחיר...). הבוש עולה 730 (24DS).

דיברתי על כח הלימה, לא על הספק (למרות שיש קשר בין השניים).

המחיר מאוד מוזר לי, למרות ה"מבצע". ראה את מחיר השוק שלו.

גם בוש מייצרים היום הרבה מכשירים (מהסדרה הכחולה) בסין. התחרות בשוק עושה את שלה, וכולם מנסים להוזיל עלויות. כל עוד הרכיבים איכותיים והעבודה בפיקוח החברה האם - זה בגדר הסביר (כמו ששי ציין, האיכות ירדה, אבל איתה המחיר, כך שבסוף זה בערך אותו דבר).

במחירים שציינת, המקיטה מנצח ללא תנאי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב,

תיקון טעות. אני בטוח ששמעתי את המחיר בטלפון "כולל מע"מ" - אבל היום בחנות, מסתבר שהפטישון מקיטה, ללא הפוטר (ראש) מתחלף, הדגם 2470 עולה 690 לפני מע"מ - יוצא 795 כולל מע"מ [מקיטה דוחפים חזק את הדגמים שלהם...והיום היה בחנות הסוכן שלהם). וגם לגבי הבוש הם חירטטו.

זה מצחיק כי באותה חנות קניתי כלי עבודה קודמים במחיר ממש טוב (100 ומשהו שקל פחות, לעומת המתחרים) - מה שמלמד אותי שהכל נזיל כנראה בדברים האלה - שאלה של עיתוי.

בחנות אחרת שבדקתי, גם הפטישון של מקיטה, אמר משהו כמו 850 כולל מע"מ.

בסוף קניתי את הבוש, כי המקיטה לא הרשימה אותי. החזקתי אותה ביד, נראתה לי מסורבלת ולא נוחה.תוצרת סין. אומנם עם הרבה אפשרויות, אבל הייתי די נעול על בוש.

בסוף קניתי ב-807 ש"ח, כולל מע"מ, בחנות שלישית, לא קשורה לשתיים הראשונות (הנציגות של לדיקו באיזור הדרום. מסתבר שיש מבצע על הבוש).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...