Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך תופסים טייס בכביש

atoo
שימו לב! השרשור הזה בן 5669 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 71
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הקדמת אותי קצת.

כל הכבוד למתנ"א, באמת, כל המציק לאופנוען אחד בישראל, כאילו הציק לעולם ומלואו.

זוכרים את הסיפור עם ההוא שהתקשר למשטרה ודיווח על פריצה לביתו, שקיבל תשובה של מחסור בניידות וכו'. הניח את השפופפרת והתקשר אח"כ כדי להודיע על גוויה שמונחת אצלו בבית, אחרי שירה בפורץ , ואז הגיעו 70 ניידות?

בפעם הבאה שאצטרך עזרה מהמשטרה, אתקשר ואודיע להם שהיה אצלי פורץ, והוא ברח רוכב על אופנוע.

על מאתיים !!!

סרטים "כחולים" לילדים מפגרים. :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בדיוק מה שרציתי לדעת.

מצד אחד אני חושב שזה הגזמה מה שהם עשו וזה מסוכן מאוד לכולנו.

אך מצד שני אני אוהב אופנועים ומצחיק לראות בישראל אופנוענים שנוסעים ככה.(אני מודע לכך שיחלקו עליי ברגע זה.)

האופנועים יכולים להיות כל דבר מ-Honda Cbr600 ל-yamahaa R1

עפים 200 קמ"ש כמו כלום.

אני לא נוסע שאני לא בפוקוס

0-100 12.5'

Ford Focus HatchBack 02' 1.6

Nissan Sunny 93' 1600cc R.I.P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הירוק - קוואסאקי.

האדום - כנראה הונדה (נראה לי איזה CBR).

אני לא מצליח לזהות דגמים ספציפים ממרחק ואיכות שכזאת.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סנ"צ עמיר ג'יבלי מזמינה אותך להציב ניידת ביציאה מהעיר ת"א (או כל מתחם בילוי אחר) כל ערב שישי מהשעה 24:00 ואילך.

יהיה הרבה יותר יעיל למצא ולעצור נהגים שתויים מאשר לבצע מרדפים אויריים אחרי אופנועים.

:evil:

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פופוליזים זול של אתר YNET בשיתוף אור ירוק ומשטרת ישראל.

במקום לטפל במהות , מראים סרטי אקשן .

כל עוד לא יגיע שר תחבורה מקצועי , נמשיך להינות מסרטי הבל ושטות , ונלווה את מיטב חברינו למנוחת עולמים.

האם המשטרה לא הבינה שמהירות זה לא לב העניין ? , פשוט מצער.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה ציפיתם? שיעשו משהו יעיל אך לא מושך כותרות? נאיבים.

לגופו של עניין: ביזיון. משחק מיותר בשוטרים וגנבים תוך סיכון אלפי משתמשים בכביש בשביל שני רוכבים שאמנם הפרו את החוק, אך סיכנו בעיקר את עצמם. בושה.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבה באמת מאעפנה. ניסו להראות לנו קצת "אמריקה". כאילו הם נמלטים מאיזה שוד בנק, אחרי רצח של 20 אנשים.

כל זה ממומן מהמיסים שלנו, נכון?

אהבתי את הסוף של הכתבה, ממש טרגדיה עשו מזה:

"נתפסו בהמשך עוד שני אופנוענים - אחד כשהוא נוסע במהירות "סולידית" של 145 קמ"ש ואחר במהירות של 139 קמ"ש. עוד יממה מטורפת על שני גלגלים בכבישי הארץ." (MYNET)

אותי כמשתמש הכבישים, זה פחות מטריד. אני רואה דברים הרבה יותר מסוכנים שמתבצעים ב 80 קמ"ש. אבל עם זה קשה להתמודד- סליחה שאני ממשיך לדבר לקיר (אני לא מחדש לכם כלום כנראה)

יואב

יואב :arrow:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בכו שאין להם תקציב מתנ"א?? כאלה מפגרים...כמו שאמרה ל', תעשו משהו מועיל יותר ותעצרו את כל השיכורים.

אלוהים כמה טיפשות...

אלפא רומאו ספיידר V6 3.2 בציר 2007

טל שביט (1955-2011) זה לא אותו הדבר בלעדייך, אתגעגע לנצח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על סמך מה עצרו אותם?

הרי אם מודדים לך מהירות עם לייזר, חובה לעצור אותך כדי לתת לך דו"ח. במקרה הזה הם עצרו אותם מאוחר יותר, וגם כן מי שעצר אותם לא היה השוטר שמדד להם מהירות כדי להראות להם על כמה הוא תפס אותם, אז על סמך מה נשלל רישיון?

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם חיפשו כנראה את המרדף המשטרתי הזה , הכביש הזה מלא במלואו במשטרות בצידי הדרך והם הרגישו כמו בריאן במהיר ועצבני לרגע.

נהגתי ב5 קמש מעליהם בכביש דומה אך כאשר ידוע לי במאה אחוז שאני לא אסיים כמותם.

"הפחד הוא רק תחושה , האומץ לנסות זו המעלה."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה תגידו אתם רציניים?

האופנוענים האלו טסים על הכביש במהירות של 190 קמ"ש והשוטרים אמורים להשאר אדישים?

אז נכון שהמהירות בעצמה לא הורגת, אבל מספיק שאחד מהרכבים שנסעו בכביש באותו הזמן היו סוטים מהנתיב בפיתאומיות ובלי לאותת (כמו שנהוג בכבישי ישראל) והאופנוענים האלו היו נמרחים על הכביש.

RK, "אך סיכנו בעיקר את עצמם. בושה.", המדינה צריכה להגן על האזרחים שלה, בין אם זה מטרוריסטים ובין אם זה מעצמם.

אם אותו אדם לא מבין שזה מסוכן, אז המדינה תעצור אותו לפני שהוא יפגע בעצמו או יגרום לאחרים להפגע.

ביגלל זה גם אסור לך להתאבד. (ניראה לי :-)).

ועוד נק' למחשבה, למה למנוע את השימוש בסמים? הרי המשתמש פוגע רק בעצמו?

וביכלל אני לא מבין על מה אתם מתלוננים. השוטרים היו צריכים לתת להם להמשיך, כאילו כלום לא קרה??? :shock:

I :inlove: MY Mitsubishi

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא אמר שהשוטרים צריכים להיות אדישים.

מה שאנחנו מנסים לאמר, זה שהם סתם עושים עכשיו רעש וצילצולים מתפיסה הוליוודית ומבזבוז משאבים.

אם הם היו פועלים ביעילות גם בשאר התחומים החשובים אף יותר, אז אולי הייתה להם סיבה להתהולל.

יואב

יואב :arrow:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5669 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...