Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תידלוק באמצעות מים

gil_24
שימו לב! השרשור הזה בן 5692 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 109
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

צביקי,

מים = 0 קלוריות.

רוח = 0 קלוריות

אור-השמש = 0 קלוריות

ובכל זאת בתהליכי התמרה מסויימים אנחנו מקבלים אנרגיה ממים, מרוח ומאור השמש.

חג שמח.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי אתה צריך להעמיק את ידיעותיך בכימיה לפני שאתה שם נקודה בסוף משפט.

אל תדאג, הידע שלי בכימיה מספיק בהחלט. אם לא מדברים על היתוך (ולא מדברים על היתוך, אני מאוד מאוד מקווה) אין במים אנרגיה.

"ai motoare capul doare"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה שטויות חלק מהאנשים פה אומרים.

כל ילד שלמד כימיה בכיתה ו' פתאום הופך לפרופ' להנדסת חומרים.

מה החומר שמתחילים איתו את התהליך? מים?

ורגע, מה החומר שמקבלים בסוף? אה נכון, מים.

אין פה שום קבלת אנרגיה. מפרקים את המים ובסוף הם מתחברים בחזרה, שום אנרגיה ומקבלים בדיוק (!) את אותם המים.

בבנזין לדוגמא אתה מפרק חומר עתיר אנרגיה לקבלת CO2 ומים שהם באמת ברמת אנרגיה נמוכה יותר.

אם אתה מתדלק מהתחנה במימן שהם פירקו ואז מתקבלים לך מים אז עוד פעם יש ירידה ברמת האנרגיה משמע באמת הרווחנו משהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות שאני משוכנע ב-99% שזה לא עובד, אני מוכן לעשות צעד גדול למען האנושות ולנסות את זה על הרכב שלי:

אם יש כאן איזשהו יחצ"ן של המוצר הזה (ilan.jurov ?), אני מוכן שתבואו ותתקינו את המוצר הזה על הרכב שלי - אני בתמורה אשלם סכום סימלי (עלות החומרים והחוברת), ובמידה והפטנט יעבוד, אני מצידי אשמש כפירסומת נעה של המוצר - כולל לשים מדבקות פרסומת גדולות של החברה על האוטו שלי.

במידה וזה עובד, אני מבטיח לכם שמעגל הלקוחות שלכם יגדל.

מצטרף להצעה, רק שאצלי המנוע עם הזרקת דלק אלקטרונית. אני מוכן גם לשאת בעלות החומרים והחוברת, ולשים בתמורה מדבקה גדולה בנוסח "רכב זה מונע במים, חיסכון בדלק עד 40%, טלפון של המתקין". המדבקה תסופק ע"י המתקין.

בנוסף מתחייב גם לשנות את חתימתי בפורום ל"תדלוק רכבים במים, חיסכון עד 40%, טלפון".

כל עוד בתנאי שזה עובד וגורם לחיסכון רציני בדלק (מנוע 2000 סמ"ק)

דברו איתי בפרטי

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שנראה באתר ,מדובר בבקבוק מים עם גוף חימום(יענו האלקטרוליט) וחיבור לסעפת היניקה דרכו נשאבים אדי המים .

גירסה פרימיטיבית לפתרון ישן משנות ה 80 שאולתר בארץ עבור האסקורט הברזילאית .

gendiag.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זאת אומרת מה היו התוצאות? כמובן שחיסכון ענק של עשרות טחוזים, כמעט ולא היה צורך בדלק.

רק מה, קרטל אופ"ק ראה שההמצאה עומדת לחסל את להם כל ההכנסות מנפט, לכן נשלח רוצח שכיר או שהם קנו את ההמצאה (מחק את המיותר) וההמצאה נגנזה.

דווקא חבל, זה יכל לפתור את בעיית ההתחממות הגלובלית וגם משבר האנרגיה לא היה פורץ... :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא זוכר בדיוק ע"י מי, האסקורט בזמנו הייתה המזדה 3 של ציי הרכב, וסבלה מבעיות התחממות (תערובת הדלק) ודטונציה, נדרש פתרון לקליינטים המוסדיים הגדולים בעלות זולה, הזרקת מיים היתה פתרון אידאלי זול ופשוט לבעיה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב ידיעתי, הפתרונות עם הזרקת מים שהוצעו אז, היו לצורך קירור של מנועים מתחממים סדרתית. לא כנסיון לחסוך באנרגיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להצעה, רק שאצלי המנוע עם הזרקת דלק אלקטרונית. אני מוכן גם לשאת בעלות החומרים והחוברת, ולשים בתמורה מדבקה גדולה בנוסח "רכב זה מונע במים, חיסכון בדלק עד 40%, טלפון של המתקין". המדבקה תסופק ע"י המתקין.

בנוסף מתחייב גם לשנות את חתימתי בפורום ל"תדלוק רכבים במים, חיסכון עד 40%, טלפון".

כל עוד בתנאי שזה עובד וגורם לחיסכון רציני בדלק (מנוע 2000 סמ"ק)

דברו איתי בפרטי

חסכתי לך את החוברת רק נותר לקנות חומרים. יש הסברים בלינק שנתתי בהתחלת האשכול שאף אחד לא התייחס בנתיים לא התייחס.

feb2_carplans_fig1.gif

feb2_carplans_fig2.gif

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול היה פרק ב MYTHBUSTERS על חסכון בדלק, טענו שחברות הדלק ויצרני המכוניות בכוונה עושים מכוניות לא חסכוניות על מנת שיהיה צריכה לדלק.

הם בדקו כמה דברים, בנוסף ניסו מכשיר לאלקטרוליזה של מיים ושהמימן יכנס למנוע להניע אותו.

אחרי שהם בנו את המתקן ניסו להפעיל את המנוע וזה לא הצליח להניע, הכמות של ה מימן לא היית מספיקה כדי להניעה, מה שאומר שהאלקטרוליזה עובדת נורא לאט.

אחרי זה הם לקחו בלון מימן ופשוט הזריקו למנוע בהתחלה הוא הניעה, אבל אז היה פיצוץ מהמנוע, והם ויתרו על הרעיון של מימן.

בסוף הם הגיעו למסקנה שיצרני הרכב עושים את הרכבים הכי חסכוניים שאפשר, ואין טעם להתעסק עם כל המסביב לחסכון בדלק.

לדעתי כל השטויות האלה בסוף יעלו יותר בתיקון המנוע שנפגע מהמיים .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמעו חבר'ה - זה אשכרה מסקרן אותי.

יש לי סקודה פייבוריט (טרנטע דה-לוקס) - ואני מוכן לעשות עליו את הניסוי. אם מישהו עם חוש טכני מתנדב להשיג את החוברת ואת החלקים - אני מנדב את הרכב.

צרו קשר בה"פ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חסכתי לך את החוברת רק נותר לקנות חומרים. יש הסברים בלינק שנתתי בהתחלת האשכול שאף אחד לא התייחס בנתיים לא התייחס.

אני התייחסתי, רק שאני לא מבין כלום באלקטרוניקה.

וגם החוברת כתובה בסגנון "קודם תקנה סינכרופאזוטרון מדגם ליניארי שנמכר בכל חנות מאיצי חלקיקים שכונתית, ואחר כך תחבר אותו לקוליידר האדרוני גדול" :lol:

Build the reaction chamber and test it with the controller

אולי אני בור ועם הארץ וגם לא קראתי את זה עד הסוף אבל לי זה נשמע כמו קוריאנית

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5692 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...