Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שוקל לקנות מולטי-טריינר, מומלץ?

גיא .ב
שימו לב! השרשור הזה בן 5690 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מצטרף לאי-ההמלצה. חדר כושר זה דבר יקר, אין מה לעשות,

אבל בשורה התחתונה תקבל יותר תוצאות - קודם כול, העובדה שאתה משלם עליו

לא מעט כסף, וחוץ מזה, היציאה מהבית ושינוי האווירה. אין מה לעשות, זה עובד.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אגיד לך למה היא כל שמחה..

הבוסו הזה הוא אביזר כושר כל כך נשי שכל בחורה שעולה עליו ישר חווה את מה שנקרא בעגה המקצועית- "הצפת ברטולין".

תוכנן ומיוצר בעיקר עבור כוסיות מסוגים שונים.

דווקא מעניין שבחדר כושר שאני מתאמנת בו המדריך הכי עצום (שזכה לכינוי מר סטרואיד) משתמש בכדור ובבוסו די הרבה ואני לא רואה אותו בתור בחור נשי במיוחד.

יש אנשים שמוציאים ממך את המיטב, אנשים נפלאים ונדירים. אני קוראת לו אהובי - אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל מתנגדי הפיטבול והבוסו, נסו לעשות כפיפות מרפקים כשהידיים על הפיטבול, או להרים משקולות כשאתם עומדים על בוסו, אחרי זה נדבר.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראה הודעה מס' 6.

כנראה שהאינטרנט בגיברלטר איטי למדי. :-)

צחוק צחוק, אני מחובר על 512K ו 96K אפלוד :\ וזה עולה לי לא פחות מ 45 יורו לחודש.

תודה לאל שלא אני משלם.

(יש כאן מונופול רציני של חברת האינטרנט (היחידה יש לאמר) במקום, שהיא גם ספקית הטלפון, והחשמל :D )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל מתנגדי הפיטבול והבוסו,

נסו לעשות כפיפות מרפקים כשהידיים על הפיטבול, או להרים משקולות כשאתם עומדים על בוסו, אחרי זה נדבר.

או יותר מזה - לעשות סקווט על הבוסו, ואם אפשר - על רגל אחת בבקשה...

(אם מתאמנים שלי בני 40+ מצליחים, אין סיבה שאתם לא, נכון?) :wink:

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...