Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חיישני רוורס מהדגם הטוב ביותר

kfirkb
שימו לב! השרשור הזה בן 5712 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכם,

קניתי גולף שנת 2006 וברצוני להתקין חיישני רוורס, ראיתי המון דגמים, חלקם זולים (כ-299 ש"ח) וגם יקרים יותר (כ-999 ש"ח).

על מנת לקבל מוצר טוב ואמין אין לי בעיה לשלם סכום סביב ה 1000 ש"ח רק ממש לא בא לי ליפול על מוצר "דפוק" אחרי שאוציא סכום כזה (כמו שכבר קרה פה לכמה חברים באתר...)

אני מחפש חיישני רוורס איכותיים ביותר עם צג דיגיטאלי נפרד (בשום אופן לא במראה) ושיעבדו טוב ולאורך זמן.

אשמח לקבל המלצות למוצר ואם אפשר אז גם למתקין באזור ת"א, תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רואה שום סיבה לשלם כל כך הרבה כסף על חיישני רוורס

התקנו עכשיו לאמא שלי חיישנים של מוטורולה דגם גולדן איי ב250ש"ח 4 חיישנים ומגיע עם צג שמראה את המרחק בס"מ וכמובן מצפצף מוצר מצויין ושווה מאוד את המחיר

sound connecting people

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמר - חכה לחורף... חכה לחורף...

להכניס הילוך לרווס לא משנה אם יהיה ירכב מאחוריך או לא - החיישן רוורס יהפוך לזמזם רוורס כמו של משאיות.

כשהחיישנים הזולים נרטבים - הם חושבים שהם במחרק נגיעה והזמזם לא מפסיק לצפצף.

מאוד מעצבן!

מנסיון רב - תקנה מערכת טובה או אל תקנה בכלל.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפחות בקיץ אמא לא תשרוט את האוטו :-P

ובחורף כולם יחשבו שאתה נוסע במשאית אז לקחת רוורס מחנייה יהיה יותר בטוח :-P

תביט בחצי כוס המלאה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמר - חכה לחורף... חכה לחורף...

להכניס הילוך לרווס לא משנה אם יהיה ירכב מאחוריך או לא - החיישן רוורס יהפוך לזמזם רוורס כמו של משאיות.

כשהחיישנים הזולים נרטבים - הם חושבים שהם במחרק נגיעה והזמזם לא מפסיק לצפצף.

מוזר, אבל מוכרת לי התופעה ההפוכה:

בחום הצהריים, מערכת חיישני הרוורס משתגעת ומזמזמת רצוף. אח"כ הביצועים חוזרים להיות תקינים. דווקא בחורף אין בעיה.

כנראה צריך להזיז את קופסת הבקרה למקום פחות חם

יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

הציעו לי חיישני רוורס של Dragon ב800 ש"ח כולל התקנה. האופציה השנייה זה קוברה ב-1200 ש"ח. מה שהפתיע אותי, זה שהדראגון בא עם צג שמתחבר מעל המראה וקוברה לא. לא כל כך בא לי להוציא 1200, אבל אני רוצה להיות בטוחה שדראגון זה משהו טוב, כי גם 800 שח זה לא מעט כסף. (בדקתי אצל מתקינים האחרים,אבל לא היה משהו פחות מ-600 שח ולא התרשמתי שהמתקינים אלה מקצועיים במיוחד.)

מישהו יכול להמליץ על דראגון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני משתמש בחיישנים של דרגון והם טובים מאוד אם מתקינים אותם כראוי אין איתם בעיה ושאלה לי אליך: האם המחיר כולל צבע לפי מספר צבע של הרכב ולא סתם צבע דומה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת לא דיברנו על צבע. רכב שלי כסוף,אז פשוט הנחתי שלא תהיה בעיה. ההצעה שקיבלתי היתה ב"רדיו צליל" בירושלים, ממש ליד מקום עבודה שלי שומעתי שהם מתקינים טובים. מישהו יכול להאיר את עיניי, איך בדיוק מרכיבים את החיישנים בפגוש. עושים חורים, או מדביקים, או מפרקים את הפגוש? האם כדאי להיות נוכח בזמן התקנה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא משנה איפה אתה מתקין זה משנה מי מתקין.

יש מתקינים שמצב הרוח לא משפיע על העבודה שלהם ויש כאלה שלפעמים אין להם כוח אז הם קצת מחפפים

לפי דעתי הכי טוב אם אתה ממש פדנט לגבי הרכב שלך תחכה שהמתקין יתחיל את העבודה תיקח אותו לצד תן לו 50 שקל ותבקש שיעשה עבודה טובה...

זה יכול רק לשפר את המצב רוח של המתקין ולתת לו קצת יותר חשק להשקיע בך.

כשיש לך דאבל וופר 8 אינצ' בכל דלת אתה מתחיל לחשוב פעמיים,

אם בכלל אתה צריך לשים סאב.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=455879

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי אופן ההתקנה. יש רכבים שיש צורך לפרק את הטמבון ויש רכבים שלא תלוי ברכב. לגבי קיבוע החיישנים יש צורך בחירור הטמבון כדי להכניס את החיישן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5712 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...