Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אימון ראלי שמורת "פורה" של עמותת IRDA שנערך ביום 05.04.08

אלון חלווה
שימו לב! השרשור הזה בן 5863 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לקוראים,

ראשית, כמו בספורט, חשוב להודות !

תודה לאישתי שמאפשרת לי להתחרות ו"לשרוף" את השבת ....

תודה לדב ממוסך עד כ"ס ולכל צוות המכונאים (שמעון, מקס, מאריק) על שהכינו את הרכב ברמה הטובה ביותר,

תודה למישל על שלקח את הארגון וביצע אירוע מעולה,

תודה לאלון (חלווה וכהן), נועם, וכל אותם נוספים שתרמו מעט והביאו את האירוע לרמה של - "כיף מוטורי" !

מספר תגובות ששמעתי במהלך האירוע -

"איזה יופי שכל הזמן היו רכבים וכל דקה הגיע רכב. זה היה פשוט רציף וזורם..."

"תגידו, ראיתם את מישל רגוע ?....."

"מסלול מדהים ! טכני, מהיר, סוג קרקע משתנה, איזה כיף"

וחשוב בסיום,

הצלחתי להגיע למקום השלישי, עם רכב בנפח 1000 סמ"ק, מיושן קצת, אך שהוכן באהבה ואחריות של הצוות הטכני במוסך עד כ"ס.

זו הדוגמה לשילוב של צוות מנצח (דב, שמעון, מקס, מאריק) שמכין רכב באמינות טובה מאוד שמגיע שתי שניות לאחר המקום הראשון, שגדול בהרבה משלי (1900 סמ"ק נדמה לי).

בקרוב הצוות יגדל גם בנווט.

חברים, עבודת צוות עם חיוך !

עפר שורץ

צוות "חלום שמחה"

נ.ב.

גידי, יש עוד סיכוי,

אתה בפעם הבאה איתי !

ואל תשכך סיבוב לעידוד המרשלים !

בקרוב עוד תמונות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עופר, תיקון קטן,

הרכב שסיים במקום הראשון בקטגוריה שלכם היה של מרק קרייצמן...

למיטב ידיעתי הוא לא 1900 אלא 2000 סמ"ק 16V.

מנוע של ZX קופה.

אלון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האימון היה מהנה ומוצלח ביותר.

גם הפעם אכלתי המון אבק אבל לא מתוך הרכב אלא כמודד זמנים בקו הסיום.

זה הזמן כבר להודות לניצן לוי ממוסך שאפט שדואג שיהיה לנו רכב מוכן ומזומן לארוע הבא :-)

האמת רוב האקשן שאני ראיתי היה לאחר קו הסיום עם החלקה דרמטית של אור וורנר, נהיגה מדהימה של שי שמעוני ומשפחת בן-ארי ותודה לך עופר שוורץ שדאגת לשעשע אותנו כל פעם מחדש לפני ואחרי קו הסיום :-).

כל הכבוד לכל מי שהגיע מוקדם להקים את המסלול. לנועם היימן על העזרה, למישל על הניהול המדוייק ולכל מי שעזר.

היה נחמד לראות את העבודה של הבוחנים הטכניים ושמתחילים עוד אנשים להתעניין בספורט שמכאן רק ילך ויגדל.

וכמובן לצוותי הצילום של ערוץ 1 ואתר השטח הישראלי 4X4

מחכה בקוצר רוח למרוץ הבא

גידי קרונין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיכום אירוע 'שמורת פורה' 5.4.08

בהמשך לכל הדעות שנכתבו ע"י החברים, ברצוני להתייחס לאופי האירוע ולאווירה הנעימה ששררה באותו יום נעים (גם מזג האוויר האיר לנו פנים).

המסלול: כ-3.2 ק"מ על אדמה קשה עם שדות חיטה ושיבולת שועל בצדדיו שיצרו מעין פרוזדור צר בכמה קטעים, 2 פניות פרסה ועיקולים בכל מיני דרגות קושי.

את המסלול סימנתי בשלטי הכוונה לפני רוב הפניות וביתדות עם ססל"ים בחלק הפנימי של העקומות בהן אפשר היה לחתוך.

הסימון הנ"ל נתן ביטחון לנהגים וכך יכלו להרשות לעצמם לנהוג מהר ובטוח יותר.

אני יודע שבראלי-ספרינט, לא מסמנים באופן זה את המסלול, אך משום שמדובר באימון שבו השתתפו נהגים חדשים ונהגים חלודים ,העדפתי להטיב עם כולם והראייה שלא היה שום אירוע חריג (תאונה). האירוע זרם ללא שום תקלה ובכך המטרה הושגה.

האווירה: בנושא הזה עלי לציין כי כמעט שכחתי שאפשר להנות לא רק מעצם הנהיגה אלא גם מהפרגון ההדדי אחד כלפי השני כולל הברכות לאלה שעמלו כדי להוציא את אירוע לפועל ועל כך אני מודה לכולם בשם כל הצוות שניהל את האירוע.

התוצאות: מניתוח ראשוני, כאשר עברתי על הזמנים (2 אימון + 3 דירוג) מתוך 15 הנהגים – 12 עשו את הזמן הטוב ביותר במקצה החמישי והאחרון ו-3 במקצה הרביעי – מה שמלמד על ריכוז ושיפור הדרגתי במהלך האימון. בהחלט תופעה שמצביעה על רמת הנהגים.

קבוצת-1600: ניצן (שבת חתן) וגידי בלטו בהעדרם – הקרב על המקום הראשון בין מארק ודב היה צמוד כשדב הוביל ב 2-4 שניות במקצה השני, אולם מארק החליט ללחוץ קצת ובמקצה האחרון הקדים את דב ב-47 מאיות השנייה וניצח. דב יכול להיות מרוצה בכך שלפחות רווה נחת מהשתתפות בנו 'אור', וכנראה שהדבר פגע קצת בריכוז שלו. עופר המתמיד והיציב הסתפק (כרגיל) במקום השלישי.

וכמובן איך לא להזכיר את האלוף הבא של הקבוצה – אלון חלווה – הבחור שיגע את כולם בכדי להשכיר רכב אך ללא הצלחה. ולבסוף הגיע הישועה מניר ברונשטיין הנדיב שתרם לו את ה-106 לטובת רכב '00'. הייתם צריכים לראות את אלון כמו ילד שזו הפעם הראשונה שלו!! מה לעשות, הוא כל כך צמא לעניין שאי אפשר היה לסרב לו!! מקווה שלאירוע הבא נראה את הבתולה החדשה שלו!!

קבוצת הג'יפים: שישה נהגים בקבוצה כשהצעיר, אלירן ביטון, חוגג את המירוץ הראשון שלו. שי שמעוני שחזר אלינו לאחר תקופה ארוכה הזכיר לנו מה הוא שווה. משפחת בן ארי הגיעו בהרכב מלא (2 נהגים, נווט ומזכירה) ועל אף הג'יפ הנחות, נתנו פייט ספורטיבי ראוי לציון – כל הכבוד! משפחת אסולין שכיבדה אותנו והגיעה לצפות נראתה נלהבת לא פחות מהמשתתפים עצמם, והבטיחה להתייצב לאירוע הבא !!

אחרונים חביבים, הבנים גל ועומר שסוף סוף נהנו מנהיגה נטו ובכך הצלחתי לגמול להם מעט על כל מה שסבלו לאורך השנים שבהן התחריתי.

קבוצת גרופ N: ג'וני הגיע הפעם כצופה ומקווים שיחזור לאיתנו מהר, כי בלעדיו הפיטס קצת חיוור. רמי שוכטוביץ נשאר ללא מתחרים (מבלי לפגוע) אבל מה לעשות זו עובדה שיש לפתור ומהר אחרת נצטרך להטיל עליו קנסות!

הקרב האמיתי התנהל בין דני לוי ואהוד לביא. בתחילה דני הוביל ב-13 שניות (באימון), אהוד התעורר וצימק ל-22 מאיות, ולאחר מכן עבר את דני בכ-2 שניות ולבסוף הפער נקבע על 1.42 שניות. ג'קי זית סוף סוף לחץ על הדוושה והחליט להפגין נוכחות. אחרון חביב והצעיר שבחבורה, קובי כהן , שעדיין לא מחובר ל-STI החדשה, החליט שלא לקחת סיכונים מיותרים (וטוב שכך). קובי ! תודיע לנו מתי אתה חוזר לזירה!!

לסיכום: תודה לכל אלה שנרתמו להצלחת האימון: אלון חלווה, אלון כהן, גידי קרונין , נועם הימן , ויקה ולדימירוב , לירון בן ארי , קלי שוכטוביץ , דני לוי , חיליק ראובן , אתר השטח הישראלי , צוות ההפקה השני , עופר שוורץ , זאב גרוס ובקיצור לכל המתחרים שנהנו כמוני מהיום הנחמד שעבר עלינו.

הזמנים יפורסמו בקרוב מאוד (אלון -קונדסון עסוק )

מישל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבכת אותי עם המחמאות מישל...

אלוף, בקטגוריה שלנו יש רק אחד היום...

אומנם הוא אלוף טורקיה (ב"סיינה קאפ"?) - אבל הוכיח שידבר כנראה גם בתחום הראלי (אני מתכוון לגידי קרונין).

גם עופר ודב שמפגינים רמה גבוהה ומרק שבאימון האחרון הראה לנו קצת מיכולותיו.

ניצן חוזר באימון הבא... יש חבר'ה צעירים חדשים (אלו שכבר התחילו ואלו שבדרך)... ניר בורנשטיין שיחזור מחו"ל...

בקיצור - קטגוריה לא קלה.

אבל שלא תבין לא נכון - אני בהחלט מתכוון ללכת על התואר!!!

:wink:

אלון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישל,

אני מסכים לכל מילה שכתבת למעט זה:

סיכום אירוע 'שמורת פורה' 5.4.08

....... אחרון חביב והצעיר שבחבורה, קובי כהן , שעדיין לא מחובר ל-STI החדשה, החליט שלא לקחת סיכונים מיותרים (וטוב שכך). קובי ! תודיע לנו מתי אתה חוזר לזירה!!

.....

מישל

קובי כהן היה קרוב מאוד לחבורה המובילה (ובחלק מההזנקות אף מהיר יותר מחלקם) למעט בהזנקה האחרונה בה איבד את הריכוז (וזמן יקר) באמצע המסלול ולא שיפר שוב כמו יתר חבריו לקבוצה. צריך לציין גם שלמעט ג'קי (עם המאזדה) הוא נוסע על רכב קצת נחות בהשוואה לאימפרזות של אהוד, דני או ה EVO-ים.

יש לו תחרות קשה בקבוצה ואני בתחושה - שלפחות משני האירועים האחרונים בהם ראיתי את קובי - יש לחבר'ה שם בקטגוריה ממה להתחיל לחשוש. אני מרגיש שהוא הולך לדבר חזק בקטגוריה הזו ומבחינתי לפחות - הוא בזירה - חזק בפנים!

אלון חלווה

נ.ב.

האחים לבית קרונין,

איפה התמונות שהבטחתם לי - מילא לי...

אבל לילד בן "חמש ועשרה חודשים"... הוא הבטיח תמונות בן ויש ים של זעטוטים שקיבלו ממנו מילל עם לינק לשרשור הזה (כן, כן - זה בהחלט לא הדור שלנו, חבר'ה)

;)

אלון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

.....ומאחל לו לסיים את הכנת ה-ibiza שלו במהרה

ושישוב לכסא הנהג . ...

מישל

שחף,

מצטרף לאיחולים.

במהרה בימינו ונאמר אמן.

אלון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישל,

אני מסכים לכל מילה שכתבת למעט זה:

קובי כהן היה קרוב מאוד לחבורה המובילה (ובחלק מההזנקות אף מהיר יותר מחלקם) למעט בהזנקה האחרונה בה איבד את הריכוז (וזמן יקר) באמצע המסלול ולא שיפר שוב כמו יתר חבריו לקבוצה.

;)

אלון

אלון , אני קורא אותך לסדר !

נראה לי שלא ישנת טוב באמת ,כפי שציית , והבנת בדיוק את ההיפך ממה שהתכוונתי !

אני חוזר ומסביר את אשר כתבתי:

"אחרון חביב והצעיר שבחבורה, קובי כהן , שעדיין לא מחובר ל-STI החדשה, החליט שלא לקחת סיכונים מיותרים (וטוב שכך). קובי ! תודיע לנו מתי אתה חוזר לזירה!!

קובי נהג על חרכב החדש שלו (וזו הפעם השנייה בלבד), לכן הוא עדיין לא מחובר ל -STI כראויי , וטוב עשה שלא לקח סיכונים מיותרים כל עוד אינו מכיר היטב את הרכב , ובגלל שאני מכיר את קובי כנהג טוב עם כישרון מולד, אני חושב שבאירוע הזה הוא לא היה במיטבו לכן

השאלה שלי אליו מתי הוא יופיע ....... כי קובי לא בא כדי להוות תפאורה אלא כדי לנצח , ויש לו את זה!! (ימים יגידו)

הבנת את זה ברוך ??? (אלון)

קובי, אני מקווה שאתה הבנת אותי, ואל תתן לאלון לסכסך בנינו !!:-):-):-)

מישל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלון

אני עכשיו מרים טלפון לאח של.. ושיפרסם את התמונות עם דור העתיד.

תודה לכולם על הפרגון

גידי

אני נותן לך עד 11:00.

אח"כ - על כל דקת איחור - 5 ש' קנס לאירוע הבא...

:lol:

אלון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גידי, גידי, גידי...

לפי הקנס שצברת עד עכשיו - גם אם אני עולה שעה אחריך ונוהג בשעה יותר ממך - אני מנצח.

מה יהיה?

:-P

אלון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5863 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...