Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הודעת ההנהלה: חובה לקרוא ולאשר לפני פרסום נושא חדש!

דני זומרשטיין
שימו לב! השרשור הזה בן 3735 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מצוקה? איזו מצוקה יכולה להיות לבנאדם ביום שבת בלילה, או ביום א' בבוקר? בסך הכול בעיה ברכב או שאלה טכנית ולא קשיי נשימה או כאבים בחזה.

לכתוב "מאזדה ספורט מקרטעת בעליות" למשל, במקום "כנסו דחוף יש לי בעיה" זה מסובך?

לא!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 367
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כולנו אוהבים פה תרכבים שלנו, ולכולנו זה נוגע כשמשהו לא עובד כראוי ברכב

לפחות אצלי זה ככה, שמשהו לא עובד טוב אני לא רגוע. אני בטוח שזה גם אצל הרוב פה

אין קשר אם זה קורה בשבת בלילה, ביום א', או באיסרו חג

לכתוב "מאזדה ספורט מקרטעת בעליות" למשל, לי זה לא מסובך, לך זה לא מסובך

אולי יש אנשים שזה שאצלהם זה כן מסובך, ו/או שהם לא חשבו לדקדק את עצמם כמו שצריך

ושוב אני בעד סדר הפורום שלא יבינו אותי לא נכון

פשוט לא יודע עד כמה זה יעזור, עובדה שהודעות מהסוג הזה חוזרות על עצמן לריענון כל תקופה

והם לא ממש עזרו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נושא הכותרות חשוב. לעיתים, כמו בתקופה זו, חלה הדרדרות. לא נותר ,אלא לרענן , כמו גם לנעול הודעות.

יש הבדל בין כושר ביטוי מוגבל, לכותרת לא עניינית לחלוטין.

דני

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ושוב אני בעד סדר הפורום שלא יבינו אותי לא נכון

פשוט לא יודע עד כמה זה יעזור, עובדה שהודעות מהסוג הזה חוזרות על עצמן לריענון כל תקופה

והם לא ממש עזרו

יעזור, אחרי שהודעות ימחקו או ינעלו ובקיצור ההקפדה בעניין, שהתרופפה לאחרונה, תשוב.

למי שיש בעיה עם כושר ביטוי לא יוכל במילא לקבל עזרה, כי גם אם הודעתו תשאר לא נבין אותו לעומק ולא נוכל לסייע לו באמת. אין מה לעשות, זה פורום כתוב בשפה העברית ולא כיתת בתה"ס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דניאל, אני מסכים כמעט עם כל מילה שלך. הרי זה ברור שצריך להיות סדר בפורום, וברור שבלי כל הפרטים יתקשו חברי הפורום לעזור. אבל בנוסף לזה שיש הרבה אנשים שעושים שגיאות , נהייתה תופעה שיש המון "שוטרים" בפורום. כל אחד מחליט לקחת את ה"חוק" לידיים וככה קורה שאני פותח שירשור אחרי שביצעתי חיפוש והכל ועדיין אני צריך להיתקל בהודעות שמטיפות לי ומתחכמות איתי מכל מיני אנשים. אז כשפתחתי שירשור חדש, נכון, לא ציינתי את סוג הרכב אבל אני גם ידעתי מאיזה אנשים יגיעו התגובות ועובדה שתמיד אלה אותם אנשים שעונים לי והם כן יודעים איזה רכב יש לי.

אז מי שיש לו ספק על מה מדובר, יכול או לשאול או לא לענות.

אני מדבר על השירשור האחרון שלי למשל "נזילת שמן מהמפלג", אני מבטיח לך שעשיתי חיפוש ושאני מכיר את כללי הפורום וההודעה שלי כתובה בצורה רצינית, ותגובות כמו של אביב הן לא לעניין - הוא חושב שמשהו לא בסדר, שיציין אותו ואז אם ירצה שיתן לינק .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ענין הכותרות חשוב מאוד!

ולאו דווקא מפאת חוסר זמן אלא, בשביל שנדע היכן להיכנס במידה והשרשור נוגע אלינו ,או שנוכל לענות עליו ולייעץ.

הפשרה של היום היא הנורמה של מחר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כללים בפורום הם כמו גלי הים, עולים ויורדים.

טוב מידי פעם לאפס את המשתמשים:evil:

אך חשוב שלא להיות יותר מדי כועסים:-P

שהרי את יודעת אמא, כולנו ילדים של החיים:x-mas:

מאשר

העיט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנני מאשר בזאת את קריאת ההודעה. יישר כח דני! הלוואי וכולם היו כמוך, ומקפידים על כותרות תקינות (שגיעוט קטיב זה כבר משהו אחר).

כל הנאמר בפורום הינו בגדר הסבר תיאורטי בלבד! (סעיף 14 לחוק יסוד קארספורום/יישום וביצוע פעולות).

וכן. ציון גולן הוא מ-ל-ך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר, אז קראתי ולא מסכים עם משהו קטן ..

לא צריך להוסיף "נערך או כותרת ערוכה" לכתורת הנושא. זה סתם מוריד מיעילות החיפוש בפורום.

וגם מוריד מיעילות הפונקציה למטה שמראה נושאים דומים, שאם למשל מוסיפים "כותרת נערכה", אז מקבלים נושאים שהם לא דומים בכלל, אלא נושאים על בעיה אחרת לגמרי שגם בהם נכתב "כותרת נערכה".

פתגם סיני אומר: "אנשים ג'אחרים מזהים תגובות כג'אחריות."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3735 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...