Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש פרויקט, או "פיאט ריטמו דור 1".

גיא127
שימו לב! השרשור הזה בן 3834 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=134887

נסה להתקשר אולי היא לא נמכרה בסוף.

בודדות נשארו על הכביש, רק מפה לאוזן תוכל למצוא אחת. בהצלחה.

היא יותר מידי חדישה לי (רחוקה להיות אספנות).

הרכבים שלי: פיאט 127 73, פיאט 127 81 ספורט, פיאט 127 81 4דלתות, אלפא סוד 1.3 81, פיאט 131 77, פיאט טיפו 89, פיאט אונו 1.1 91. מחפש כל פיאט או איטלקיה לשיפוץ. חבר מועדון ה-5 מס14409. גיא למברסקי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ריטמו אבארט לא זכור לי שהייתה אי פעם בארץ. הייתה 105TC אחת שחורה עם 3 דלתות.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ריטמו אבארט לא זכור לי שהייתה אי פעם בארץ. הייתה 105TC אחת שחורה עם 3 דלתות.

היתה לשכנה שלי בבת-ים פיאט רטימו דגם 130tc אברט,מנוע 2000 (מנוע לנציה)רוצחת אמיתית,מדהימה,לא יודע מה עלה בגורלה היום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רוצה רוצחת. אני רוצה את הרגילה,מומלץ בשנתון נמוך.

הרכבים שלי: פיאט 127 73, פיאט 127 81 ספורט, פיאט 127 81 4דלתות, אלפא סוד 1.3 81, פיאט 131 77, פיאט טיפו 89, פיאט אונו 1.1 91. מחפש כל פיאט או איטלקיה לשיפוץ. חבר מועדון ה-5 מס14409. גיא למברסקי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבנה, דור ראשון, 80 או 81, דווחה על ידי בבאר שבע, שכונה ג' רחוב השלום.

בהצלחה ושבוע טוב.

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה רואה אותה הרבה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=134887

נסה להתקשר אולי היא לא נמכרה בסוף.

בודדות נשארו על הכביש, רק מפה לאוזן תוכל למצוא אחת. בהצלחה.

הרכב המדהים הזה עבר טסט לפני כחודשיים - הוא פשוט ברמה של רכב תצוגה לא יאמן איך שמרו עליו בצורה כזאת.....

עדיין למכירה מהיכרות עם בעל הרכב 057-8128489 עדי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ריטמו 81 לבנה

במצב נסיעה

עומדת בדרך כלל בר"ג, ברח' אבא הלל, מול מוזיאון ר"ג

גיא ,אם זה מעניין אותך תשלח לי פרטים בהודעה פרטית ואני אזרוק שם פתק.

אני עובר שם הרבה.

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עובר שם הרבה.

שלחתי לך הודעה בה"פ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב הבנתי יש בודדות קבריו בארץ, זה נשמע לי מדהים.

אני יודע רק על אחת, אותה אחת שאני עוקב אחרהה כבר עשור

היא באמת ליד כיכר המדינה, אני מנדנד לבעלים אבל הוא לא רוצה למכור

שומר אותה לדורות הבאים (כנראה שיודע למה)

חבל - לי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עובר שם הרבה.

אני כבר שמתי אתמול בבוקר- אל תשימו יותר מדי, שלא יחשוב פתאום, שיש התעניינות מטורפת באוטו שלו (כלומר, אם יקבל כמה פתקים מאותו האדם במשך יומיים- יהיה קשה לדבר על מחיר סביר, כנראה). הוא עוד פעם שינה מקום, עוד כמה מטרים, ועדיין לא נוסע "ממש"...

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כבר שמתי אתמול בבוקר- אל תשימו יותר מדי, שלא יחשוב פתאום, שיש התעניינות מטורפת באוטו שלו (כלומר, אם יקבל כמה פתקים מאותו האדם במשך יומיים- יהיה קשה לדבר על מחיר סביר, כנראה). הוא עוד פעם שינה מקום, עוד כמה מטרים, ועדיין לא נוסע "ממש"...

גנה יש לך תמונות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמתי פעם ב- ענתיקות, לא צילמתי מאז...

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשגרתי ביהושוע בן נון בת"א (ועברו כבר 5 שנים מאז) עמדה ברחוב, בקטע שסמוך לשדרות נורדאו מדרום

ריתמו אדומה יפייפיה. להערכתי היא עדיין שם, אבל אני דיי בטוח שהיא לא MK1

HFturbo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבוד ,הפתק שלך כבר היה נראה ישן (לחות אתה יודע) ,לא קראתי אותו אפילו, פשוט זרקתי עוד אחד.

בכל מקרה אין שוק לרכב, וקונה פוטנציאלי יש כנראה אחד.

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3834 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...