Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש פרויקט, או "פיאט ריטמו דור 1".

גיא127
שימו לב! השרשור הזה בן 3834 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אבוד ,הפתק שלך כבר היה נראה ישן (לחות אתה יודע) ,לא קראתי אותו אפילו, פשוט זרקתי עוד אחד.

בכל מקרה אין שוק לרכב, וקונה פוטנציאלי יש כנראה אחד.

תודה אומי. אני מקווה ששמת את הטלפון שלי?!

הרכבים שלי: פיאט 127 73, פיאט 127 81 ספורט, פיאט 127 81 4דלתות, אלפא סוד 1.3 81, פיאט 131 77, פיאט טיפו 89, פיאט אונו 1.1 91. מחפש כל פיאט או איטלקיה לשיפוץ. חבר מועדון ה-5 מס14409. גיא למברסקי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עדכון מהיום בבוקר- האוטו כבר לא שם!

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשגרתי ביהושוע בן נון בת"א (ועברו כבר 5 שנים מאז) עמדה ברחוב, בקטע שסמוך לשדרות נורדאו מדרום

ריתמו אדומה יפייפיה. להערכתי היא עדיין שם, אבל אני דיי בטוח שהיא לא MK1

המכונית הזאת היא סיאט רונדה, אחותה לא תואמת של ריטמו דור 2, היא עדיין שם, אני מכיר אותה משנת 2000 לפחות .

לגבי ריטמו לבנה שנת 81 מדרך אבא הילל - לא יודע איך לא שמתם לב, אבל חונות לידה עוד כמה מכוניות ישנות - אופל רקורד סטיישן, סיטרואן BX דור ראשון (לא נשארו כמעת כאלו), 2 חיפושיות, גיפ סיקס, ואלי שכחתי משהו.

לדעתי כולן שייכות לאותו בן אדם, וכנראה שהוא גילה, שיש היתעניינות יתר בריטמו שלו, והחנה אותה ברחוב הפנימי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המכונית הזאת היא סיאט רונדה, אחותה לא תואמת של ריטמו דור 2, היא עדיין שם, אני מכיר אותה משנת 2000 לפחות .

לגבי ריטמו לבנה שנת 81 מדרך אבא הילל - לא יודע איך לא שמתם לב, אבל חונות לידה עוד כמה מכוניות ישנות - אופל רקורד סטיישן, סיטרואן BX דור ראשון (לא נשארו כמעת כאלו), 2 חיפושיות, גיפ סיקס, ואלי שכחתי משהו.

לדעתי כולן שייכות לאותו בן אדם, וכנראה שהוא גילה, שיש היתעניינות יתר בריטמו שלו, והחנה אותה ברחוב הפנימי.

למה בידיוק?

הרכבים שלי: פיאט 127 73, פיאט 127 81 ספורט, פיאט 127 81 4דלתות, אלפא סוד 1.3 81, פיאט 131 77, פיאט טיפו 89, פיאט אונו 1.1 91. מחפש כל פיאט או איטלקיה לשיפוץ. חבר מועדון ה-5 מס14409. גיא למברסקי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע למה, אני רק שיערתי.

בכל מקרה, הוא לא תמיד מחנה את האוטו ברחוב הראשי, ראיתי אותו חונה גם ברחוב הניצב לאבא הילל, וגם ברחוב הפנימי המקביל.

האוטו הזה סובל מהמחלה האופיינית של כל ריטמו, שקיעת החלק האחורי בגלל קפיץ עלים רוחבי עייף.

הייתה לי ריטמו בתקופת הצבא (לפני 7-8 שנים) 65CL מודל 81, שגם סבלה מהבעייה הזאת, עד כדי שיפשוף צמיגים במרכב.

אל תשאל אותי, איפו היא :oops:.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקום אכן עומדים כמה רכבים ,חיפושית ירוקה לא נוסעת ולא למכירה (ככל הידוע לי) עוד חיפושית נוסעת ,אופל ,שתמיד שם (אני עובר הרבה ואף פעם לא חסרה לי).

גיפ ירוק לא תמיד שם ,והריטמו לא תמיד שם.

הריטמו (שאף פעם לא התייחסתי אליה לאור שאר החניה...)

הBX כנ"ל.

בנתיב הנגדי עמדה חיפושית למכירה ,נראה לי שהיא כבר לא שם צריך לבדוק .(כמעט לא עובר בכיוון הזה).

גיא כמובן שמתי את הטלפון שלך .

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק קראתי שלג'ורג' יש יום הולדת - מזל טוב. אולי הוא יעזור לך :-):

השרשור הבא נמצא אצלי ב Favorites, שים לב לרכב המציץ משמאל לאוטוביאנקי אבארט' (פרוייקט מעניין בפני עצמו, מדובר על הודעה #126)...

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=776472&postcount=126

אגב, עד כמה שזכור לי, אף אחד לא התייחס לאותה ריטמו בשרשור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה רק אני, או שנראה שלריטמו הזאת יש חורים במקום מכסה מנוע? זה היה בשנת 2005, מעניין מה יש עכשיו :|

איפה באבא-הילל נמצאים הרכבים האלו? אתם מתכוונים לאזור שמול המוזיאון?

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקווה שזה ניגמר רק במכסה מנוע?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה רק אני, או שנראה שלריטמו הזאת יש חורים במקום מכסה מנוע? זה היה בשנת 2005, מעניין מה יש עכשיו :|

איפה באבא-הילל נמצאים הרכבים האלו? אתם מתכוונים לאזור שמול המוזיאון?

כן, ואני די בטוח, ששייכים לאותו האדם- כי כולם נראים כאילו משמשים למחסן, בין היתר, אבל מדי פעם כולם זזים ממקום למקום! הסיקס (ג'יפ סיור לשעבר, אני עוד זוכר אותו כשרק הגיע, הבחור קנה אותו כראה ממכרז, ללא מספרים)- משמש בכלל כ"רכב עבודה" של עלטא-זאכן, ככל הנראה, כי כל פעם יש עליו דברים "חדשים" שונים...:-D

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

***הצטוט המיותר נמחק***

אתה יודע איפה הם נימצאים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מדבר על אלה, שבשרשור הישן- אני מדבר על ה"קבוצה" של ריטמו הלבנה, ששמנו לה פתקים! אגב, אם עד עכשיו לא חזר אליך- ככל הנראה, לא מעוניין למכור, כי אין מצב, שלא ראה את הפתק, כי הזיז את האוטו!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חזר...:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני ראיתי היום את הריטמו הזאת במקומה הרגיל. אין שום פתקים מתחת למגבים, כלומר בוודאות העל הרכב ראה אותם.

מסקנה - היא לא למכירה.

היא גם לא בדיוק רכב לשיפוץ, היא במצב חיצוני טוב יחסית, שלמה ויפה, לא משופצת, אלא פשוט שמורה ומקורית.

אתה צריך לחפש אחת אחרת, וזה מאוד בעייתי, כי כבר לפני 7 שנים, כשהייתה לי ריטמו, כמעט לא היו כאלה נוסעות.

שמתם לב, אגב, שגם פיאט רגאטה נעלמו לגמרי, והן נמכרו כאן בכמויות גדולות, עד שנת 89.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק קראתי שלג'ורג' יש יום הולדת - מזל טוב. אולי הוא יעזור לך :-):

השרשור הבא נמצא אצלי ב Favorites, שים לב לרכב המציץ משמאל לאוטוביאנקי אבארט' (פרוייקט מעניין בפני עצמו, מדובר על הודעה #126)...

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=776472&postcount=126

אגב, עד כמה שזכור לי, אף אחד לא התייחס לאותה ריטמו בשרשור.

איך אני מגיע אליו בדיוק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3834 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...