Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מצלמה דגיטלית - כדאי או לא?

Fiberglass
שימו לב! השרשור הזה בן 7536 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תשמע, יש משפט ידוע שזול עולה ביוקר...

בתחלאס המטרה שלהם שם זה להראות לך מצלמה שהיא אמורה להיות ברמה טובה, אך מחברה לא מוכרת ובזכות זה אתה משלם מאד מעט!

אתה יכול ליפול על מציאה! ובאמת לקבל אחלה מצלמה (אומנם לא של סוני) אבל במחיר מאד זול, אבל ברוב המיקרים מקבלים הרבה חארות ודברים לא איכותיים.

תמיד עדיף לקנות בחנות ולראות את המוצר ולנסות אותו... ותאמין לי גם אפשר למצוא חנויות זולות, כל מיני דילים או אפילו לקנות בחו"ל (מה שאני עשיתי שד"א זה מאד זול).

כמעט בכל המיקרים החברות הטובות (שאתה משלם עליהם יותר כסף) גם יותר טובות! מה לעשות?! אבל על שם טוב אתה משלם עוד כסף אבל אתה גם מקבל תמורה לכך!

בכל מקרה השבועיים ניסיון זה נראה לי משהו די טוב, תבדוק אותה אם לא נראה לך, תחזיר...

בכל מקרה הרבה בהצלחה!

רועי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...