Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיפור ביצועים בגולף 2.0

שימו לב! השרשור הזה בן 6200 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם (:

פרסמתי כבר נושא על האוטו שלי בקטע של רכישת אוטו חדש בפורום כישה יד שניה ואוטו חדש

אתם מוזמנים לעזור לי גם שם מי שיכול ורוצה...

השאלה שלי היא כזו אני מעוניין מאוד בביצועים לרכב של אוטו ספורט כמו גולף GTI

השאלה היא כזו מה ניתן לעשות באוטו הנוכחי שלי שהוא (גולף 2002 מנוע 2.0 אוט') אם בכל

כדי להרים אותו לביצואים של אוטו ספורט האם אפשר להוסיף לו טורבו (אם שווה וכמה זה עולה ואיך זה מבחינת רישוי)

לשים לו צ'יפ על המנוע שזה מידע כלי לא יתן הרבה יותר כח לאוטו

או כל דבר אחר שיתן לי הרגשה וחויית נהיגה שונה ומרגשת של רכב ספורט

אני לא מבין בנושא ולכאן מתייעץ

יש עוד כמה שאלות וזה לגבי רכבים שאפשר ליקנות כמו כבי ספורט

ואת כל זה רשמתי כבר בנושא השני שנפתח אז כדי לא לנפח את הפורום ולרשום דברים שעוברים על חוקי הפורום

הינה לינק לנושא השני

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=164009

תודה מראש לעוזרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כלל כללי שנכון לגבי 99.9 אחוז מהרכבים, אין שום טעם לשפר רכב לא ספורטיבי ולהפוך אותו לאחד ספורטיבי - שבשוק קיים כבר אחד כזה מהחברה.

בקיצור לא משנה מה תעשה לרכב בהפרש בינו לבין הGTI לא תוכל להביא אותו לרבע מהGTI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנוע חזק לא הופך רכב לרכב ספורט יש עוד הרבה מעבר לזה.

את הכסף שיעלה לך לשפר את הגולף (שאגב רחוקה כל-כך מלהיות ספורטיבית) עדיף כבר להשקיע ברכב ספורטיבי יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי משפר את המנוע הזה, 2.0 עם 115 כ''ס? מצטער לרכב שיוצר ככל הזכור לי בשנת 99 זה פשוט עלוב!

הייתי במקומך מברר על צ'פ אבל שוב גיר אוטומט ומנוע שלא הפיקו ממנו כ''כ הרבה זה סתם בור לכסף שלך.

עמית.

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה לידידה שלי (אולי יותר נכון להוריה) יש ג'נריישן 2.0 אוט', אז כן יצא לי ליסוע (כ''כ אהבתי את המושבים).

גם יצא לי לראות את הרכב ב''פעולה'' ועדיין אין לי משהו מדהים לומר עליו, עדיין ה 2 ליטר מבוזבזים.

מהספרינט שלי ב 88 הוציאו הספק דומה ממנוע 1700, וולקן 2.0 שנת 94 122 כ''ס ועוד המון דוגמאות.

אני מאמין שהיא לא משתווה ל GTI שאותן יצא לי רק לראות.

עמית.

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקרה אני חושב שהנתי את התגובות ותודה על הרצון לעזור ועל התשובות

אני בכל מקרה רוצה לקנות רכב ספורט ואני ישמח לעזרה בפורום של הרכישה אז אם אתם יכולים לעזור לי בוא אני ישמח

תודה ויום טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקרה אני חושב שהנתי את התגובות ותודה על הרצון לעזור ועל התשובות

אני בכל מקרה רוצה לקנות רכב ספורט ואני ישמח לעזרה בפורום של הרכישה אז אם אתם יכולים לעזור לי בוא אני ישמח

תודה ויום טוב

לינק חדש לנושא שפתחתי הוא נסגר בגלל העיה אם חוקי הפורום

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=164151

תודה לכל העוזרים יום טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה לידידה שלי (אולי יותר נכון להוריה) יש ג'נריישן 2.0 אוט', אז כן יצא לי ליסוע (כ''כ אהבתי את המושבים).

גם יצא לי לראות את הרכב ב''פעולה'' ועדיין אין לי משהו מדהים לומר עליו, עדיין ה 2 ליטר מבוזבזים.

מהספרינט שלי ב 88 הוציאו הספק דומה ממנוע 1700, וולקן 2.0 שנת 94 122 כ''ס ועוד המון דוגמאות.

אני מאמין שהיא לא משתווה ל GTI שאותן יצא לי רק לראות.

עמית.

להשוות אותה לGTI זה טיפשי ביותר, מה הקשר בין המכוניות בכלל ?

הרכב הזה בנסיעה לא מרגיש חלש יותר מכל מנועי ה2 ליטר שמפיקים 130\135 כ"ס ביחוד עם תיבה אוטומטית, שם המומנט משחק תפקיד מכריע >

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב לא עגלה

אבל כשתנסה את הGTI תבין את ההבדל...

אל תשקיע שקל בלהביא את הרכב שלך לאותה תצורה ספורטיבית וכוחנית כמו הGTI

הוא יגיע לשם בעלות הרבה הרבה יותר גדולה מאשר למכור ולקנות GTI מקורית,והוא לא יהיה מקורי

לא לוקחים סוס עבודה והופכים אותו לסוס מרוץ

תקשיב לאנשים שכבר עברו את זה :mm_wink:

אלעד

מי שמפחד מאחד לא מפחד מאף אחד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב לא עגלה

הוא יגיע לשם בעלות הרבה הרבה יותר גדולה מאשר למכור ולקנות GTI מקורית,והוא לא יהיה מקורי

אלעד

אחלה תודה על העזרה

אני ישמח להמלצות וקצת הרחבה על נושא של רכבי הספורט

מה אני צריך לדעת לפני קניה ואיזה מאפיינים חשב לחפש ולבדוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני קניה אתה צריך לדעת מה אתה קונה

לכן - תחפש חבר (או חבר של חבר,או חבר של חברה של חבר) שיש לו GTI כזאת :mm_wink:

במקרה קיצוני (רכב משופר,נהג לא רגוע) תכין זוג תחתונים ספייר

מי שמפחד מאחד לא מפחד מאף אחד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב לא עגלה

אלעד

קודם כל היתה לי GTI כבר אז תודה אני מכיר את הרכב,

מה גם שאם תקרא ולא רק תכתוב תראה שכתבתי מפורשות שלא משתלם לשפר את הרכב, ומה שדיברתי היה על ההשוואה השגויה לדעתי האישית של הרכב למול מנועי 2 ליטר אחרים, הספק זה לא הכל ואנשים חייבים להבין את זה, בטח ובטח לפני שממליצים על מנועים כאלו ואחרים, הספק הוא רק מרכיב אחד בתוך כל אותם מדדים של "איך המנוע יסחוב את הרכב" הספק זה לא הכל, יש ליחס חשיבות למומנט, עקומת מומנט שטוחה ועוד כמה דברים חשובים, לדוגמא מנוע ה1800 20V של הקונצרן מפיק 125 כ"ס, אותו מנוע קיבל תלונות בצרורות באירופה זאת הסיבה שבשנת 00 פשוט הורידו אותו מהר מהגולף והחזירו את מנוע ה2 ליטר, שקיבל ביקורות טובות וזאת הסיבה שהוא נשאר

מנוע עם הספק גבוה אבל מומנט נמוך יותר ועקומת מומנט פחות שטוחה יצריך במיוחד בגיר אוטומטי משיכית הילוכים תמידים המון קיק דאונים וסך הכל התנהלות לא רגועה של הרכב....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6200 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...