Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רנו קליאו 2.0 נגד גולף GTI

davidovic18
שימו לב! השרשור הזה בן 6227 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חברי, אני לגמרי מבין ולא כועס.

קצת נסחפתם עם כל עניין תאונות הדרכים ואיבוד חיים. אני נהג אחראי ששומר על החוק. אני מודה לכם על שפיניתם מזמנכם להסביר לי דברים בסיסיים כאן שאזכור תמיד שאנהג אך אנא, אל תשפטו אותי על מה שכתבתי בהודעות אלו, פשוט מאז ומתמיד חלומי הוא מכונית ספורט אמיתית ולא קורולה.

כנראה שלא הבנתם אותי נכון, איני מתנשא או מתפאר בדבר, ושום ציטוט שהבאתם לא בא בהקשר לדבריי אז אנא תבינו שאיני מתלהב מללחוץ על הגז, אני מתלהב מאיכות נסיעה, מהירות, קלות וחדות וזה מה שאני מחפש במכונית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

טוב צ'מעו חברים, קצת הגזמתם פה עם העניין..

שנה רישיון וקורס נהיגה מתקדמת זה כבר משהו, ועוד דבר, אם לא תעשה שטויות שום דבר רע לא יקרה!

הקליאו לא תנשך אותך סתם בחניה!

היא אמנם עלולה להפתיע אבל אם תיקח את הזמן לאט לאט ותלמד להכיר אותה באמת כמו שצריך, לא נראה לי שתהיה שום בעיה.

אני הכרתי/מכיר מספיק אנשים שיכולות הנהיגה שלהם לא מבריקות שנהגו/נוהגים על קליאו ספורט וכלום לא קרה להם.

השד לא כזה רע.

ועוד דבר, מי שאמר שבעתיד לא תוכל להינות ממכוניות כאלו? יש בפורום מספיק זקנים עם קליאו ספורט, ברשד, רוי, שראל, מריוס.... :lol:

תום

"its one of the most magical letters in the world of performance automobiles, its the latter M, and with combinning with the number 3 causes uncontrollable envy hatred and despair for those who will never experience the view from the cockpit." Web Riders Shoot Out

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

CASPER-מילים כדורבנות!!

תום-תתחיל להרגיע-אתה לא רוצה לגרום לנו התקפי לב בגילנו המתקדם - מה עוד שנראה לי שעצבנת את הבאבא - שזה לא דבר טוב:?

עכשיו ברצינות:

לא צריך לגלוש קבוע בפורום ספורט מוטורי כדי לנהוג על אחת - אבל מה שצריך באמת זו בגרות-צריך נסיון של הרבה יותר משנה על הכביש ולא משנה כמה קורסים לקחת - עדיין אין לך משניהם-מה לעשות זה עניין של זמן.

כל התגובות שלנו באות עם נסיון של שנים ,גם ברכבים ספורטיביים,גם בתאונות וגם בנהיגה ספורטיבית לכן:

תקרא שוב את כל התגובות בדף השני -הן מסכמות את כל מה שניתן להגיד עליה ועליך - שוב מבלי לפגוע.

אנחנו כאן להתייעצות:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה תלוי מאוד על איזה שנה של דגם אתה מדבר כי ה GTI הראשונה הראשונה שיצאה רק הגולף GTI 2006 שיצאה הצליחה לשחזר את ההצלחה שלה. לגבי השנים באמצע המכוניות יוצרו מאוד כבדות וללא תוספת בכח שתפצה על המשקל אז תעשה את החשבון ותחליט מה לעשות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6227 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...