Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה לרכב ראשון 10-20 אלף.

Prexer
שימו לב! השרשור הזה בן 6255 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אני מחפש רכב, שיהייה אמין, בתווך מחירים של: בין 10 ל 20 אלף שקל ושהתיקונים לא יעלו הרבה.

אני לא צריך רכב חזק ומהיר,אני מחפש משהו פשוט.

חשבתי על מספר רכבים:

פיג'ו 306 שנת 94,

פורד פיאסטה שנת 96,

פולקסווגן גולף שנת 92,

ודיהטסו שרייד שנת 96.

אשמח לחוות דעת על אחד מהרכבים, או הצעות נוספות.

תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה אנשים נוסעים איתך ברכב בדרך קבע?

אתה מוכן להתפשר על נוחות נסיעה כדי לקבל אמינות עדיפה, או מחפש פשרה סבירה בין שניהם?

הייתי מציע לך לבחור ב106 או ב205 במקום ה306 אם אתה לא זקוק לספסל אחורי באופן קבוע. תקבל רכב ממודל חדיש יותר ותצרוכת דלק עדיפה.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מעדיף יותר אמינות על נוחות נסיעה. ובדרך כלל נוסעים איתי בין 1 ל-2 אז כנראה שאפשר לוותר על הנוחות של הספסל האחורי. אבל אמרו לי שכדאי להתרחק מה-205 וה-106, זו אמירה מוצדקת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדגמים של פיז'ו ה 205 וה 106 אהובים על צעירים שמחפשים רכב ספורט

אלה רכבים מעולים אבל קשה למצוא היום רכב מהדגמים האלה במצב טוב בייחוד את ה 106 שלעיתים נמכר מעל המחירון

הייתי מציע לך לחפש פיאט בראבו

רכב יפה 3 דלתות אמין זול בטיפולים יש הרבה בשוק והשנתון שתוכל לקנות גבוהה יותר

18 אלף זה המחיר של שנת 97 אם אני לא טועה

כשיש לך דאבל וופר 8 אינצ' בכל דלת אתה מתחיל לחשוב פעמיים,

אם בכלל אתה צריך לשים סאב.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=455879

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב שלך אתה יכול לקבל את ה 306 ממודל הרבה יותר גבוהה, הם נמכרים בד"כ מתחת למחירון.

מבחינת איכות הנסיעה אין מה להשוות ל 205 ול 106, ובטח לא לפיאסטה או ליפני אחר בתקציב.

בנוסף את ה 306 אתה יכול לקבל עם הגה כח - אני זוכר שרשמת שנוחות לא חשובה לך, אבל ההמלצה שלי - אל תוותר על הגה כח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לשקול גם את הפונטו.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אמינות חשובה לך, הנה עוד אופציה: סוזוקי סוויפט. רכב פשוט מאוד ודיי אמין. זריזה למדי ומרווחת יחסית. שוק לא רע.

פיאט 124 - רק החלודה יכלה על האוטו הזה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6255 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...