Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט שיפוץ ושדרוג אסקורט Mk1

AutoCool
שימו לב! השרשור הזה בן 1661 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אירוני, לפחות עבורי, אתמול קיבלתי טלפון מעידן ודיברנו על יבוא, אמרתי לו שאם יש רכב שאני אייבא מתישהו לפה זה יהיה רק אסקורט דור ראשון

עזוב'תך מאסקורטים.

תייבא אותי לארה"ב.

:puppydoge

מאזדה 6 06' ופורד פיאסטה 89 ללוחמה עירונית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 495
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

WOW

איך זה עובד! לא להאמין, מדהים ...

יכול להעיד בגוף ראשון: אתמול נהגתי לראשונה באסקורט מתוגברת ההגה. סיבוב קצר, כי האוטו עדיין לפני כיוונים, אבל גם כעת - זה בהחלט מדהים.

אחת ״הבעיות״ בנהיגה ספורטיבית, נהיגה עירונית (או סתם תימרוני חניה...) במכונית אספנות - היא הגה כבד להכעיס. הגה שפוגע לעיתים באופן מובהק בחווית הנהיגה. וגם בשליטה במכונית בתנאים קיצוניים. זכורה לי נהיגת מסלול באסקורט הזו, בה יצאתי עם ידיים רועדות. כן, גם מהתרגשות ואדרנלין, אבל בעיקר בגלל כאבי שרירים. אני זוכר שאמרתי לניר בחיוך שאני דורש תשלום עבור נהיגת המבחן. כי זו הייתה עבודה. עבודה קשה...

לא עוד!

כבר בסיבוב ההגה במקום - הכוח אותו הידיים צריכות להפעיל קטן באופן משמעותי ודומה לזה המקובל במכונית מודרנית. גם תמרון ימין-שמאל סביב כיכר לא מצריך יותר מאשר הפניית הגה נינוחה ולא הזזת ידיים על ההגה והפעלת כוח ברמה של פתיחת ״שיבר״ השקיה בפרדס... וכן, אותה קלות ונינוחות עולה בהיזון מסונן מההגה, אבל ניתן לכוון את עצמת התגבור וגם להפחית אותה למינימום (כמו למשל בנהיגה בכביש מהיר או בכביש מפותל).

בשורה התחתונה - אני גם רוצה!

חבר צוות פיברקלאב.

יש לכם שאלות בנושא רום כרמל, סוסיתא? מחפשים חלקים? נסו אותנו כאן. מבטיחים לנסות לעזור!

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=448875

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה זה עולה והאם אפשר להרכיב גם לקורטינה ?

עם קצת ידע טכני וידים טובות, אפשר להרכיב את המערכת גם בקורטינה.

הנה תמונות איך זה מורכב בקורטינה Mk2 (שלך Mk3, לא?): Cortina Mk2

המחיר באנגליה - 350 פאונד.

ניר בן-ארי

מוסך 'דרך השטח בשרון'

קיבוץ שפיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

ניר ידידי ויקירי,

מעטות המכוניות הראויות למעמד הזה,

האסקורט שלך, כמוך בדרכך השקטה והצנועה היא יצירת אומנות ומלאכת מחשבת של כישרון, הנדסה וכושר המצאה וייצור.

בקרוב מאוד, גם אוסקר שלי יצטרף ונעשה תמונה קבוצתית כמו שצריך.

תמונה.JPG

יקירתי, לפני שאת מדברת סרה באלפא שלי, בואי נזכור שגם לך יש כמה ימים בחודש שאת דולפת ומושבתת.

טל שביט (1955-2011), האיש הטוב והנפלא שרכב היישר אל גן העדן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 שנים מאוחר יותר...
שימו לב! השרשור הזה בן 1661 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...