Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיפור הצתה בגסטי 93

yzm
שימו לב! השרשור הזה בן 6394 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם מדובר בסט חוטי הצתה חדש ואיכותי - קשה לי להאמין שתצליח להרגיש הבדל בין 2 יצרנים שונים.

שיפור בצריכת דלק יהיה מזערי.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה מכווונת ל GL-10 או לצביקה מלך קרבורטורים :)

הרכב גסטי 88 קרב 1200 {קרב שלdl 1600}

לפני כשנה החלפתי פלגים חוטי הצתה וקויל ורסיסטור (קויל חלופי 100 ש"ח וחוטי הצתה 45 ש"ח פלגים NGK)

השאלה שלי האם גם לי מומלץ להחליף לחוטים של beru למרות שאני מרוצה מהסחיבה אבל כמובן שהייתי רוצה יותר?

שאלה 2 מה זה מגבר הצתה? האם הוא מתאים לי? כמה עולה? האם יש השפעות רעות? והאם ההבדל בסחיבה יהיה משמעותי?

בתודה מראש לצוות המומחים!

לשאלה 1:

מומלץ בחום, את הסט הנוכחי שלך תשמור בבגאג לשעת צורך שלא תבוא כמו שאומרים, סט ב 45 שקל, אני לא הייתי מרכיב גם אם היו נותנים לי בחינם, קח רב מודד ותמדוד התנגדות חוטים לעומת סט של BERU חדש, אתה תופתע!

לשאלה 2:

מגבר הצתה משמש להגברת הניצוץ,אחת החברות המפורסמות שמתמחה בזה,נקראת MSD, המגבר עצמו הוא אלמנט אחד, אם כבר מחליפים אז קונים גם כוייל מחוזק, מפלג שונה ומגבר ,יש גם מגברים שניתן לשנות מעלות תוך כדיי נסיעה (לרכבים משופרים*), בקיצור , מדובר על הוצאה של כמה אלפי שקלים,ואין להשיג בארץ,רק לייבא מחו"ל.

לגבי החוטים - אתה תרגיש בשיפור ברגע שתחליף,אין אפס.

בדלק אתה לא תרגיש שום שינוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה שאני מתעלק על התרד אבל יש לי כמה שאלות שקשורות בנושא הזה בדיוק וחבל לפתוח שני תרדים על אותו נושא:

הוצעו לי כבלי הצתה 8.8 מילימטר של חברת ספליטפייר האם הם טובים? האם BERU יותר מומלצים?

מה המחיר של כבלי ההצתה של BERU? טלפון של חנות שמוכרת את הכבלים הנ"ל אם אפשר אז בפרטי.

בתודה מראש:

אור שמש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה שאני מתעלק על התרד אבל יש לי כמה שאלות שקשורות בנושא הזה בדיוק וחבל לפתוח שני תרדים על אותו נושא:

הוצעו לי כבלי הצתה 8.8 מילימטר של חברת ספליטפייר האם הם טובים? האם BERU יותר מומלצים?

מה המחיר של כבלי ההצתה של BERU? טלפון של חנות שמוכרת את הכבלים הנ"ל אם אפשר אז בפרטי.

בתודה מראש:

אור שמש

אור שמש שלום רב!

ערוך חיפוש על כבלי הצתה, מסוג ספליטפייר, קיים שרשור ממלפני כשבועים כמדומני, ואכן הכבלי

הצתה נחשבים לאיכותיים במיוחד, ומחירם גבוה בהתאם,(כ400 שקל לסט חוטים), לדעתי הבלתי

משוחדת חוטי הצתה מתוצרת BERO , הם איכותיים , בצורה מספקת בהחלט, וניתן להסתפק בהם לרכב סטנדרטי, ולא משופר בצורה קיצונית, ומכיוון שלא ציינת את סוג הרכב שברשותך, אני חוזר ומדגיש

שאין שום סיבה "ולהשתגע", אלא ואם כיסך תפוח במזומנים מיותרים.

בנוגע למחיר כבלי הצתה BERO, פנה ליבואן" עמנואל"בחיפה, או בכל חנות חלקי חילוף לרכב בארץ.

בברכה

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכל העונים, האם יש מישהו מהממליצים שיודע איזה עובי כבלי ההצתה של BERO?

האמת שאני מחפש לחסוך בדלק, אם זה ישפר מבחינת ביצועים אני אשמח פעמיים.:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

שלום

רציתי לדעת האם לכל סוגי הרכב סט כבלי הצתה של BERU

עולים באותו מחיר , או רק לגסטי זה 150 שקל או 130 רשמו פה שני מחירים

ואיך אני יכול לדעת מבחינת המילמיטרים שזה הכי מתאים לרכב..

ואם זה יכול עוד לגרום לתצרוכת דלק גבוהה בגלל שזה יאמץ את המנוע יעבוד יותר מהר או משהו...?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6394 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...