Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיפור הצתה בגסטי 93

yzm
שימו לב! השרשור הזה בן 6394 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי חברים הייתי במוסך בחיפה אצל "יואב מלמד" לקרבורטורים

והוא מתעסק בין היתר בשיפורי רכב

הוא הציע לי ב150 שקל להוסיף תוספת שישפר את ההצתה של הרכב

זה חיבור כבל מהכוהל לפלגים וזה יגרום לסחיבה יותר טובה של הרכב

מה דעתכם ? זה שווה את ההשקעה זה חיוני ?

Yehouda

טויטה קורולה -GLI שנת 2001

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ולא.

מדובר בבלוף.

תבקש ממנו לחתוך את הכבל באמצע ולראות איך הוא עשוי, בוא אני אגלה לך:

זה כבל של BS הכי פשוט שיש , שאליו מחובר חוט ,פשוט כך, חוט שעוטף אותו, על זה אתה משלם 150 שקל.

תקנה סט של BERU ותקבל שיפור יותר גדול.

אל תתפתא.

רוצה עוד הוכחה: שאל אותו למה הוא לא מתקין את זה ברכב שלו.

רוצה לשפר הצתה: תעשה את זה כמו שצריך, תחליף כוייל, תוסיף מגבר הצתה, תשים פלאגים טובים יותר,זה גם כמובן יעלה יותר.

אין קיצורי דרך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה אומר כבל של BS ?

ראיתי שהוא שם ברכב אחד זה חוט עם תלתל כזה שמתחבר לכוהל

אבל אם אני קונה את ההערכה כמו שאתה אומר מה זה נותן ומה זה עושה?

האם אתה מכיר את מוסך מלמד בשפרינצק חיפה ?

Yehouda

טויטה קורולה -GLI שנת 2001

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר את המוסך הזה.

כבל של BS זה כבל הכי פשוט\זול שיש = לא מומלץ בכלל.

למה שהתכוונתי זו לא ערכה, זה יכול להגיע בנפרד ויכול להגיע בקיטים , אם אתה מתכוון להשקיע ברכב ולא רק במערכת ההצתה אז אולי , ואולי גדול, הייתי ממליץ לך ללכת על זה.

מדובר על רכיבים לא בעלות של 150 שקל, אם כי מעל אלפייה ומעלה.

עצה אישית שלי, תטפל ברכב בצורה הכי טובה שאתה יכול,תחליף שמנים איכותיים וטיפולים בזמן , וסע לשלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם GL10, כותב לך שזה חרטא, סביר להניח שהוא מכיר את החוט ומכיר את "יואב מלמד", שהוא

בנו של "אורי מלמד" שמשווק, לפחות עשרים שנה את הכבל הצתה, שהוא למעשה כבל הצתה עשוי מסיבי נחושת ולא פחם, [כמו במכוניות המודרניות בעלי ההצתות האלקטרוניות החדישות ,בעלות ניצוץ חזק במערכת ההצתה], אשר אורכו כעשרים סנטימטר , אשר מולחם בבדיל במרכזו, ובעזרת רשת סיכוך , למניעת רעשים ברדיו, וחוט חשמל רגיל המולחם בבדיל במרכזו, אשר מאורק לשלדת הרכב, מגביר כביכול את הניצוץ ברכבים עם פלטינות כמו בגאסטי, ואשר אמור לשפר את הנסיעה, ובעקיפין לחסוך בדלק.

מומלץ לעזוב את החוט ההצתה הבודד לסליל ההצתה שעלות כ10 שקלים, ולהחליף חוטי הצתה

איכותים, בעלות נמוכה יותר, בעלי סיבי פחם, להגברת הניצוץ ולמניעת רעשי ניצוץ ברדיו, ומומלץ לא חוטי הצתה באיכות ירודה מתוצרת BS= ביתן ספארק, בתל אביב.

מצטרף להמלצתו של GL 10 , וממליץ לך על החלפת חוטי ההצתה לאיכותים, כדוגמת בירו, בעלי התנגדות נמוכה, אורך חיים רב, ותוצאה ושפור משמעותי מוכח מיידי,בעלות דומה.

בברכה

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצביקה:

הכבל הזה לא נחתך במרכזו, יש חוט שמסובב עליו, זהו, העניין בדוק!!!

מדובר בכבל הכי נחות שיש.

בנוסף ארשה לעצמי לומר, אם אתה מבקש הוא גם יכין לך סט שלם של זה, רק שלגבי שאר הסט שהוא מכין, לא הכבל המרכזי, לגבי שאר הכבלים, הוא לוקח 150 על כל אחד ומה שהכי מצחיק שחיצונית הם נראים אותו הדבר אך, אם תפתח את הכיסוי שלהם, אתה תגלה דבר מפתיע ביותר, החוט שמתחבר כבייכול לבודי(להארכה), הוא סתאם מודבק ללא כל משמעות, נראה מרשים אבל מתחת למעטפת מדובר בחארטא בארטא.

ואני חוזר - זה בדוק, יש לי סט כזה חתוך בבית.

לבעל הגאסטי, אכן יהיה שיפור אם תחליף כבלים אך מהסיבה ששלך ישנים ובלויים וההתנגדות שלהם גבוהה, אם תחליף לסט איכותי לדוגמא של BERU, כל הסט יעלה לך 150 שקל ואתה תיווכח בשיפור מיידי, בנוסף הסטים של BERU הם בעלי התנגדות מאוד נמוכה שזה יותר טוב.

בנוסף אני יכול לכוון אותך למספר 1 בארץ במערכות הצתה,בן אדם מבוגר שבעסק כבר מעל 30 שנה, בחור טוב, זהב, ישר,יבואן של BERU, הוא נמצא בצק פוסט, שאל אותו על הכבלים של מלמד - הוא יצחק לך בפנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצביקה:

הכבל הזה לא נחתך במרכזו, יש חוט שמסובב עליו, זהו, העניין בדוק!!!

.

אכן אתה צודק טעות סופר שלי, ואני חוזר בי, ואני עורך מחדש את הודעתי.

תודה

צביקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצביקה:

בחו"ל אכן יש חברה שמייצרת כבלים שחתוכים במרכזם ויש קבל וחוט שהולך להארכה, מדובר בכבלים איכותיים עם אחריות ,מדובר על כבלים לרכבי ספורט בעיקר, הם נקראים NOLOGY, עלותם כ 200$יש גם כבלים טובים יותר של MAGNACORE, שעלותם סביבות ה 200$ .

hotwireexplod.giffa_1.JPG

nology2.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סט כבלים חדש , באמת ישפר, וזה באמת יורגש, במיוחד ברכב שלך שלא עתיר כוח וכל שיפור קטן רק יועיל.

אם אתה מהצפון, אתה קונה , רק סט של BERU.

מול קניון לב המפרץ, בכביש פנימי מול טויוטה, יש בניין , קומה שניה ,זה נקרא "עמנואל", כולם מכירים אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום.

החוטים המדוברים של מלמד ""המלומד"" בלהוציע כסף בחרטה מאנשים.

דובר כבר בנושא הזה מדובר בחוטי הצתה שאסור להשתמש בהם כי הם מכפלים את הניצוץ ומזיינים את מערכת ההצתה. אופן הפעולה חוט נוסף במקביל לחוט ההצתה מחובר לארקה גורם להשראה והכפלת המתח וזה טוב רק למלומד כי זה גורם נזק והוא מוכר. לא שיפורים ולא נעלים יש אלף ואחד דרכים לשפר את ההצתה.

בברכה בני ל.

מילים כמו: שטויות, אהבל,טיפש,תלמד, זה לא קללות אז לא להעלב!!!

:multi::onfire:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה מכווונת ל GL-10 או לצביקה מלך קרבורטורים :)

הרכב גסטי 88 קרב 1200 {קרב שלdl 1600}

לפני כשנה החלפתי פלגים חוטי הצתה וקויל ורסיסטור (קויל חלופי 100 ש"ח וחוטי הצתה 45 ש"ח פלגים NGK)

השאלה שלי האם גם לי מומלץ להחליף לחוטים של beru למרות שאני מרוצה מהסחיבה אבל כמובן שהייתי רוצה יותר?

שאלה 2 מה זה מגבר הצתה? האם הוא מתאים לי? כמה עולה? האם יש השפעות רעות? והאם ההבדל בסחיבה יהיה משמעותי?

בתודה מראש לצוות המומחים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוטי הצתה ב45 שקל , מסופקני, אם הם יכולים להיות איכותיים, מגבר הצתה מיותר, הסתפק בחוטי הצתה איכותיים כדוגמת בירו, וזה די והותר!

בברכה

צביקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלפת חוטי הצתה בג'סטי זה לא שיפור. זה יישור קו.

זה לא משהו שיתן שינוי הספק ושינוי מורגש בביצועים.

לכל היותר תשפר את צריכת הדלק.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6394 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...