Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פזומט/דלקן לאוטו פרטי

DJO
שימו לב! השרשור הזה בן 7607 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

מי שטרם שמע, אני ואבי קנינו אלפא 156 שנת 99 ידנית :D (עדכון Avatar במהרה, למשהו קצת בוגר יותר :? )

כל ההתחלות קשות ואבא שלי אתמול כמעט קיבל התקף לב כאשר הוא מילא מיכל דלק.. במעל 300 שקל :( הוא אמר לי שמעטים הפעמים שהוא מילא במעל 200 שקל בחיים שלו (מכונית קודמת, הונדה סיוויק שמולאה ב - 95).

באלפא אנחנו ממלאים 98,בכל אופן לעניין, המתדלק שראה את השוק על פניו של אבא שלי אמר לו שאם הוא יעשה פזומט הוא יקבל את ה 98 במחיר של 95, מה שיוריד את המחיר משמעותית, וחוץ מזה זה גם יותר נוח פזומט מאשר לשלם כל פעם 0X

בכל אופן, אמרתי לו שנשמע לי רעיון טוב אבל לא למהר ואני אברר. כמוכן אמרתי לו ששמעתי דברים רעים על פז, מדללים וכאלה :|

בכל אופן, רעיון טוב בכלליות?

המלצה על חברה מסוימת?

תודה! :o

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה תלוי ספציפית בתחנה עצמה...

אתה יכול להריץ חיפוש בפורום, כבר דשנו בזה מספר לא מבוטל של פעמים....

מהנסיון שלי לדור/אלון יש את הדלק הכי איכותי וגם את המחירים

הכי טובים, מה צריך יותר מזה ... 8)

לאחר מספר תדלוקים בפז / דלק הרכב שלי היה צריך דחוף תוסף לנקות את הג'אנק, לעומת זאת חצי שנה של תדלוק קבוע בדור , ונאדה, הכל בסדר...

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק עם סונול ותראה איזה הנחה אתה מקבל על דלקן (ואתה מקבל)

אופציה אחרת היא אכן דור אלון.

ו 300 שקל זה אכן :? אבל מצד שני - 156 ידנית! :twisted:

בקיצור - ל-א פז.

גיא שבימים שהוא היה מגרד את ה300 שקל, הוא גם היה מעיף אותם לפעמים

בפחות מיום... :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יש דלקן של דור\אלון...

ומתוך בדיקה שאני ביצעתי כמוך הגעתי למסקנה שהם :

א. הכי זולים בהנחות של הדלקן..

ב. לפי פרסומים להם הדלק הכי איכותי, ללא שום קומבינות ערבוב או משהו דומה...

ג. אתה לא חייב למלות רק בתחנת דלק אחת שלפ דעתי זה הכי חשוב, ואני לא מאמין שפז כאלה פרמטיביים שהם מגבילים את בעל הפזומט רק לתחנה אחת...

בקיצור הצעה שלי דלקן של דור\אלון ולא פז...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעשה אוטמטת אצל אלון - דור ,

המנוע שלי שהוא די רגיש נוסע מצויין על 95 של אלון דור , לעומת זאת אם אני מתדלק ( באין אופציה ) בפז הרכב פשוט לא סוחב ומצלצל .

חוצמזה אלון דור הכי זולים .

אני לא רואה פה בכלל את ההתבלטות .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן,

מי שטרם שמע, אני ואבי קנינו אלפא 156 שנת 99 ידנית :D (עדכון Avatar במהרה, למשהו קצת בוגר יותר :? )

כל ההתחלות קשות ואבא שלי אתמול כמעט קיבל התקף לב כאשר הוא מילא מיכל דלק.. במעל 300 שקל :( הוא אמר לי שמעטים הפעמים שהוא מילא במעל 200 שקל בחיים שלו (מכונית קודמת, הונדה סיוויק שמולאה ב - 95).

באלפא אנחנו ממלאים 98,בכל אופן לעניין, המתדלק שראה את השוק על פניו של אבא שלי אמר לו שאם הוא יעשה פזומט הוא יקבל את ה 98 במחיר של 95, מה שיוריד את המחיר משמעותית, וחוץ מזה זה גם יותר נוח פזומט מאשר לשלם כל פעם 0X

בכל אופן, אמרתי לו שנשמע לי רעיון טוב אבל לא למהר ואני אברר. כמוכן אמרתי לו ששמעתי דברים רעים על פז, מדללים וכאלה :|

בכל אופן, רעיון טוב בכלליות?

המלצה על חברה מסוימת?

תודה! :o

זה נכון, מבצע של פז לתקופה מוגבלת......לאחריו בדרך כלל באה הנקניקיה....

כל הכבוד הפכת את הזקן שלך לאיש צעיר.

בזהירות בסיבובים.

Never drive faster than your guardian angel can fly

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7607 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...