Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[עדכון] יבואן רשמי לשמני Elf ו- Total בארץ ועוד...

efi_shams
שימו לב! השרשור הזה בן 3960 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

Evi_2.0
כתב:
לאחר בירור מעמיק אכן ניתן לרכוש את השמן הנ"ל

בכל
המוסכים של קרסו. המק"ט הוא 7711143543

והמחיר הוא 382 ש"ח
לפני מע"מ!!!

המחיר מתייחס לשמן גיר מסוג Tranself TRX

מה שמוביל לשאלה האם ההבדלים בין הTRX לTRZ הם כאלה

משמעותיים כדי להצדיק את ההבדל המופרז במחיר?

(מדובר על קליאו ספורט MK1 כמובן).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 95
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עד כמה שאני הבנתי אין הבדל רציני בין השניים.

שניהם בצמיגות המומלצת.

אני לבסוף שמתי TRZ במקום TRJ(שניהם מומלצים ע"י רנו).

ולכל החוטאים - רבותי נתראה בגיהינום.

:evil::evil::evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

אפי בבעלותי 2 רכבי פיג'ו 406 2000 סמ"ק שנת 2000 ושנת 2001, התקשרתי ליעקב ולדבריו הוא אינו מייבא את שמני total לובינסקי הוא היבואן של השמנים האלה.

יש לך מושג היכן אני יכול להשיג שמני total ולא אצל לובינסקי? (המחיר אצלם אסטרונומי בערך 210 ש"ח לארבעה ליטרים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמן מנוע Total Quartz 7000 15W/50

משום מה זה השמן שלובינסקי ממליצים להשתמש בו הוא אמור להיות חצי סינטטי.

מוזר שהם שינו את הצמיגות המומלצת מ - 10W/40 ל- 15W/50 לא מבין את הסיבות שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

לכל ציבור הירושלמים, שוחחתי עם אדון יעקב ברוך (מאוד אדיב ד"א), הוא הפנה אותי לחנות חלפים בשם "מאיר ציון" ברחוב בעלי המלאכה 2 (רחוב המוסכים המרכזי באיזור התעשיה תלפיות), שם קניתי שמן ELF חצי סינטתי 10W40, מיכל ארבע ליטר עלה 80 ש"ח, לכל בעלי רנו הירושלמים או אלו שרוצים שמן איכותי לרכב שלהם אין צורך לנסוע לאיזור המרכז או לקנותLM במחיר מופקע מאוטו דיפו, הוא עכשיו זמין בתלפיות.

ניתן להשיג במקום גם ELF סינטתי מלא 5W40, שכחתי לשאול לגבי מחיר אבל אני בטוח שהוא יהיה הוגן כמו החצי סינטתי.

שוב תודה לאפי שמצא עבורנו את היבואן.

צירפתי תמונה של השמן והפילטר שמן שקניתי ממוסך רנו בירושלים, ד"א ניתן להשיג מים צהובים של רנו מהמוסך הזה במחיר של 20 שקלים לליטר, רק תביאו איתכם ג'ריקן.

11.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חביבי, קח לך איזה כמה שעות ותשב תקרא ברשת מה אומרים על שמנים נחותים על פי נסיון !! אני מדבר איתך על איך שהמנוע "מקבל" מרגיש אם השמן. לא חסר בעולם שמנים פחות טובים מה"מקוריים" כמו CASTROL פולני ו-ELF טורקי, ESSO אוקראיני וכד'. זאת בדיוק הסיבה למה אני לא קונה שמנים טורקיים ולא ישראלים וגם לא אקנה. אני מקפיד על שמנים איכותיים ועד שלא אשמע משהו טוב עליהם לא אקנה אותם. והמחיר הוא ממש לא מציאה, זה די יקר בשביל חצי-סינטטי טורקי, לאומת למשל MOBIL1 סינטטי מלא או אחרים.... לא חסר.

Seat Leon FR 2.0 (190bhp) DSG 2019

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוזרום אתה חי בסרט.

בגדים אתה קונה ב קסטרו TNT FOX? יופי כי המתפרות שלהם נמצאות בעזה או בסין.

מוצרי אלקטרוניקה?

נעליים של נייק ריבוק וכל שאר חברות מוכרות?

מה זה משנה איפה ייצרו את השמן, אתה מפחד שנפל לשם איזה לוקום טורכי שיש לו יכולות לנטרל את חומרי השמן?

מאיזה ארצות אתה כן מוכן לקנות?

למכירה:כויל ל 205 בה"פ.

מחפש: שעון סל"ד+ פיג'ו205 לפירוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה, לא צריך להביא דוגמאות של בגדים, בסדר? זה כן משנה איפה יוצר השמן וזה הגורם למחיר שלו. תנו לי סיבה אחת למה צריך לשלם 80 ש''ח על ELF טורקי לאומת כ-40/50 ש''ח ל- ACDELCO, פז/דלקול או PETROL OFISI וכד'? סיבה אחת? כי כתוב על זה ELF? המחיר לפי דעתי גבוהה לשמן חצי-סינטטי טורקי. ואני לא בא בקטע של קמצנות כי אני רוכש שמנים יקרים, אבל אני מקבל תמורה יפה ופה זה לא נראה. ואני גם ממש לא סומך על הטורקים... במה הוא יותר טוב מ"דלקול" או "פז" מקומיים? (שהם זבל של שמנים בפני עצמם).

Seat Leon FR 2.0 (190bhp) DSG 2019

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר הוכחת שאתה לא קונה דווקא את הדברים הטובים בשרשור הצמיגים (ספורטיווה).

מעבר לכך, אשמח לשמוע מה יש לך נגד טורקים, פולנים ובעיקר נגד אוקראינים ???

Veni Vidi Vici

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3960 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...