Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יום אחד עוד הן תהרוגנה אותי!!!

Smi1ey
שימו לב! השרשור הזה בן 5672 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פשוט נמאס לי מהן!!!:x

כמה פעמים ייצא לכם להיתקל באישה שנוסעת כאילו זה מגרש המשחקים שלה?!

לי יוצא המון לאחרונה וזה מזעזע, נתחיל עם:

*הן עוברים נתיב בלי להסתכל ובלי לאותת.

*הן מעכבות את התנועה, נוסעת בשנטי שלהן.

*הן לא מקשיבות שמצפצפים להן.

והכי גרוע, שנתקלתי בו לפני שעתיים בערך, אישה נוסעת כנגד כיוון הנתיב!!!:brickwall::brickwall::drinking::screwy:

אני נוסע בנתיב שלי פיתאום אני רואה אישה נוהגת על מסחרי (Van) כנגד כיוון הנסיעה (על הנתיב שלי)!!!

WTF?!

צפרתי לה, מזל שזה היה על מהירות נמוכה... אחרת הייתי עושה וואחד תאונה, שלא נדבר על זה שאני נוסע על קטנוע.

כל פעם שאני רואה מכונית (כשאני נוסע מאחורה) עושה את אחד מהסעיפים שרשמתי יישר אני אומר "זאת בחורה על בטוח" אני עובר את המכונית ואין פלא, זאת בחורה!!!

קיצר, להוריד אותן דחוף מהכביש!

הן פשוט עולות חסרות ביטחון ונוהגות כאילו זה הכביש של אבא שלהן.

לפי דעתי מי שאין לו ביטחון צריך להוריד אותו מהכביש אבל איך אני לא יודע...:|:?

לפני שמעבירים מישהו אחרי טסט צריך לעשות לו בחינה של ביטחון עצמי, זה קריטריון חשוב מאוד לפי דעתי לפני שהם/הן עולות.

וכמובן שזה ניכר מאוד אצל הנשים.

"אמור לי מי הם חבריך ואומר לך באיזה מכונית אתה נוהג." -הנרי פורד.

"הרי את מגודשת לי במפתח זה כדת פורשה וישראל".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מה שהורס לך את היום? נשים שנוהגות בחוסר בטחון?

לי דווקא הורסים את היום הגברים (בעיקר) שנוהגים בעודף בטחון כזה,כאילו הכביש של אבא שלהם.

ועדיף אישה לחוצה שנוסעת לאט ותוקעת את הימני או השמאלי מאשר ג2ר ג2ר עם טונות של בטחון שמזגזג בין נתיבים ועושה מה בז*ן שלו.

V5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או שיהיה פה טווח, או מסיבה.

אתה מתכוון מטווח.

אני חושב שנלך הפעם על point and shoot.

הפעם כיוונתי לרגל. בפעם הבאה - shoot to kill

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5672 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...