Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משהו לא מתסדר לי עם החוטים במכסה מנוע (פז'ו 205)

סמי
שימו לב! השרשור הזה בן 5511 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נתחיל מכך שעשיתי פחחות + צביעה כללית לאוטו ומאז נהייתי רגיש טיפה לאוטו, נסעתי והייתי בטוח שיש לי פאנצ'ר בגלל ששמעתי איזה רעש מתכתי מוזר ועצרתי בצד למרות שההגה שלי לא סטה לצד כלשהו, בסוף זה סתם הכביש המעפן הזה בלטרון שעשה את הרעש.

בנוסף שמתי לב שכאשר אני נוסע בהילוך חמישי על איזה שמונים קמ"ש ואז נותן טיפה גז יש רעש של נקישות, אני גם מרגיש את זה על הדוושה. אבל אם אני נותן הרבה גז אז לא מרגישים את זה בכלל, וזה רק במהירות הזו של 80 קמש...

בכל אופן היום בדקתי שמן מים הכל תקין, אמרתי נפשפש עוד קצת במכסה מנוע אולי נמצא איזה משהו מעניין.

ואז אני קולט כמה חוטים שלא מחוברים וכמה שממש רופפים.

תמונה מצורפת העיגולים האדומים זה המקומות הבעייתים, אם מישהו רואה עוד משהו לא בסדר מוזמן להגיב.

p4240045.jpg

מקרא:

1- החיבור ממש רופף גם אם אני מנסה לחבר את זה צמוד זה לא מחזיק הכי טוב.

2- שני הצינורות גם די רופפים אבל עוד מחזיקים סביר.

3- זה הקצה של אחד מהחוטים מ2 והוא פשוט לא מחובר לכלום.

אם זה חוט שלא משמש כלום למה להשאיר אותו? :?

או שאולי משהו מנותק אצלי?

אשמח לתגובות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1 נראה דיי גרוע.. יש אזיקונים מיוחדים לצינורות שאמורים לחזק את זה.

2-3 זה צינור הוואקום אם אני לא טועה.. הוא לא אמור להיות מחובר לכלום אבל בתוכו אמורה להיות חתיכת מתכת/פלסטיק אוטמת.

תקנו אותי אם אני טועה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצינורות המנותקים הם צינורות וואקום. אני בספק אם הם גורמים לרעשים המוזרים שאתה מתאר אבל הם כן יכולים לגרום לבעיות הנעה, שמירה על סל"ד סרק וכדומה.

צינור מס' 1 מחובר עם מתאם. יתכן ואצלך המתאם נשחק עם הזמן וכבר לא מפעיל מספיק לחץ כדי להישאר מקובע במקומו. נסה להרחיב בעדינות את המתאם ואם זה לא הולך צריך לבדוק איפה אפשר לרכוש חדש. יצא לי לראות כמה 205 שהבעלים שלהם קימבנו משהו שיחזיק את הצינור הזה במקומו, אני אישית נגד. כמה כבר יכול לעלות כזה מתאם?

צינור מס' 3 אמור להתחבר לפתח יניקת האוויר ולהזיז את הדלתית הקטנה שבכניסה כדי לאפשר כניסה של אוויר חם מאזור סעפת הפליטה בהנעות קרות במיוחד. לא ממש שימושי בארץ, אבל לדעתי כדאי לחבר אותו חזרה למקומו כדי למנוע דליפת וואקום.

בצד ימין של העיגול שציירת יש חלק עגול. אם אני זוכר נכון הצינור צריך להתחבר לשם.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צינור מס' 1 מתחבר לסעפת או ליציאת ווקום על בית הצערת חפש צינור קטן שמשמיע שריקה חלשה ותחליף את כל הצינורות בצינורות וקוום חדשים בגודל מתאים, אותם ניתן למצוא בכל חנות חלקי חילוף והם עולים גרושים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הנקישות, אם אתה מרגיש את הנקישות מכיוון החלק הקדמי (הפרונט) של האוטו, אולי יש לך חופש בזרועות של הפרונט,

אצלי היתה בעיה דומה, והחלפת 2 זרועות פרונט+גומיות מוט מייצב פתרה את הבעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5511 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...