Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרויקט שיפוץ פנטיק אינדורו 1983

אסף קיסוס
שימו לב! השרשור הזה בן 3385 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

אז זהו הפנטיק שבתמונות מהיום רשמית שלי, מסתבר שהבעלים הרשומים שותה איתי קפה כול בוקר באותו בית קפה פשוט לא ייאמן :shock: איזה עולם קטן. אני כולי עדיין בהתרגשיות ,לא כול יום מוצאים את האופנוע הראשון שלך בגיל 16.

לקח לי חודשים רבים להגיע לכלי הזה, יש לציין שתוך כדי החיפוש הייתי בקשר עם כמה מוכרים פוטנציאלים אך הדרישות שלהם היו לטעמי גבוהות ביחס לתמורה, אני מודה לאביב מאופנועי חולון על העזרה , אני מאמין שעוד אפנה אלייך להתייעצויות :lol:

בקרוב יפורק וייכנס לשיפוץ כללי והבאתו למצב המקורי עד כמה שאפשר, הוזמנו כמה חלקים מקוריים שחסרים (תדעו אני בחיפוש של עוד חלקים אז למי שיש שלא יתבייש להפריע לי)

אשמח לעצות היכן לעשות ניקוי חול, צביעת אפוקסי וכזה.... צריך לעשות תיקון פלסטיק והשלמה לפנס היכן עושים זאת?

תודה מראש על עזרתכם :wink:

אסף

fantic11.jpg

fantic22.jpg

fantic33.jpg

fantic44.jpg

fantic66.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 64
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תתחדש, נראה המצב טוב לגילו

ממליץ לעבור על שירשורי השיפוץ של ליאור ברוך - המון טיפים טובים על שיפוץ וניקוי חלקים

כמו שכבר אמרתי לך היא ממש כוסית.

השלב הכי כיפי בלרצות ולשפץ אופנוע זה קודם כל להשיג אותו

השלב הפחות נעים זה השיפוץ שדורש המון כוחות נפש וזמן שלא תמיד מוצאים

אני מאחל לך שתמצא את הזמן ושתגיע איתו לרמה שתהיה מרוצה , ולא פחות חשוב שנוכל לטייל ביחד

2 פאנטיקים שנוסעים יחד יכולים להעיר מתים חחח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש, נראה המצב טוב לגילו

ממליץ לעבור על שירשורי השיפוץ של ליאור ברוך - המון טיפים טובים על שיפוץ וניקוי חלקים

תודה ערן, תוכל להפנות אותי ללינקים ספציפיים ?

אסף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול לציין שכמה חלקים כבר בדרך לארץ, לפני שאפרק את האופנוע אני רוצה להשלים את כול החלקים החסרים, לעשות אוברול למנוע, לסדר חשמל ואז פירוק כללי של הכלי ניקוי חול צביעה וכו'... מה דעתכם?

אשמח לקבל מכם טיפים נוספים ו/ או להפנות אותי לחלקים שנתקלתם בהם.

תודה !

מגן שרשרת.jpg

מוביל שרשרת.jpg

מפסק כולל צמה.jpg

מפסק קבלרו.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסף תתחדש, נראה נהדר.

בוודאי עדיף על-פני יבוא.

תהנה בשיפוץ

ישי

" בוא ניסע, ניתן למחלה לעבוד, נחזור עם מיכל ריק " . בגעגוע לישראל ז"ל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה יופי- תתחדש, נראה גם עכשיו במצב יחסית מצויין!8):-D:-)

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה יופי- תתחדש, נראה גם עכשיו במצב יחסית מצויין!8):-D:-)

כן האופנוע יחסית במצב סביר אחרי כול כך הרבה שנים. בכל זאת חסרים חלקים פה ושם עכשיו אני במסע חיפושים.

תודה,

אסף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי אסף,

המון מזל טוב, רכישה נהדרת. תהנה.

אולי תספר קצת את סיפור הרקע שעמד מאחורי הרכישה? איך הגעת אל המוכר וכו'?

שלומי

שלום שלומי אותך חפשתי! האמת היא שאת הטלפון שלך כבר יש לי בזיכרון אך לא יצא לי להתקשר עדיין, אשתף אותך מאחורי סיפור הרכישה בעוד כמה ימים.

אשמח לקבל ממך טיפים לשיפוץ הפנטיק, הנושא שמשך אצלי את תשומת הלב בשיפוץ הדרבי שלך היה הג'נטים, איך חידשת אותם לרמה שהם הגיעו? פשוט מדהים !!!

מהי המלצתך בצביעת השילדה צבע רגיל בהתזה ולקה, או צביעת אפוקסי פחות מבריק אך יותר עמיד.

תוך כדי תהליך חיפוש חלקים לאופנוע אני ניתקל בעשרות דגמים שהיו לחברת פנטיק מוטור זה פשוט מרתק, אופנועים שונים היו לייצוא מהאופנועים עבור השוק המקומי.

אודה על תגובתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב אסף (ובמובן כל שאר החברים),

אשמח לסייע ככל שאוכל. אני חושב שהכי טוב יהיה אם נשוחח טלפונית מאחר ואני חושש שאולי אחמיץ משהו ולא אתן לך את כל המידע שאתה צריך.

אז קודם כל, הנה הטלפונים שלי:

נייד - 0507-429966

בית - 03-6349821

אתה מוזמן ליצור קשר וגם לבוא לבקר, אני גר באור-יהודה, ולא צריך ויזה כדי להיכנס אלינו לעיר, פשוט תגיד בכניסה לעיר שאתה מגיע אל שלומי והכל יהיה בסדר......אני חושב שטוב מראה עיניים ממשמע אוזניים.

שלומי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זכית!! כבוד. מדהים

מחכים לעידכונים!

להפגת מתחים: husberg 250f 2014

לי ולילדים: פגארו Q 2800 ארוך. 2000 אוטומט יד2

לי: PX200 88 + side car פיאגו סי 1991 בשיפוץ, Vespa 50 N 1973

לאשה רנו גרנד סניק דיזל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ת׳חדש איש,ובהצלחה בשיפוץ ,כמה אני עף כל פעם מחדש כשאני רואה את זכרונות הילדות שלי צצים ועולים כל כמה זמן,הפעם בדמות עוד פאנטיק,טיול ה 50cc שלנו קרוב מתמיד לעליצותי,שלא יגמר לעולם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום התחדשתי בקרטון של חלקי מנוע וגיר, החלק שעשה לי את כול הקנייה להכי משתלמת הינו רגלית ההילוכים המקורית :-D

למרות שיש עוד המון חלקים מקוריים ונדירים שלא הייתי מוצא בשום מקום.

צילינדר, ראש מנוע,קרבורטור 19, הצתה, שני קרנקים, בוכנה, טלטלים, כול הגיר, קפיצים, ברגים ועוד ועוד....

raglit.JPG

חלקים.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3385 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...