Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות לגבי כיוון פרונט

aa123
שימו לב! השרשור הזה בן 6812 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב כולם!

היום הייתי במכון פרונטים. העלו את הרכב על מכשיר המחובר למחשב, ומדדו את זויות הגלגלים. ישנן סטיות רציניות גם באחוריים. הבוחן אמר שהמחיר הוא הרבה יותר מה-200 הבסיסיים של כיוון פרונט רגיל, כיוון שהמצב "קטסטרופלי" כהגדרתו.

הגיוני?

(מחיפוש שעשיתי בפורום, כיוון פרונט אמור לעלות 200 ש"ח ואין "סוגי" כיוונים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל יש כיוונים ויש כיוונים.

אתה דואג קודם כל למחיר אבל לא נותן שום פרט לגבי הנתונים של הכיוון הנוכחי שלך... איך אנחנו אמורים לעזור בדיוק?

אתה מחפש את התשובה בנוסח של "הוא סתם גנב, יא אללה איך כולם חאפרים, לך ל-XXX תגיד לו שדוד שלח אותך תאמין לי ייטפל בך כמו מלך"?

הנמכת את האוטו?

מוטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

**נערך ציטוט מיותר של ההודעה שמעליך**

הי מוטי!

קודם כל, אני לא דואג למחיר בראש ובראשונה. אני בא להתייעץ אתכם כדי שתאמרו לי אם מה שאמרתי הגיוני. מדבריך משתמע שכן, ואשמח אם תסביר שוב את ה"יש כיוונים ויש כיוונים". זו הפואנטה.

שנית, אני לא מהאנשים שמחכים לשמוע מה שהם רוצים.

לגבי השאלה האחרונה: לא הנמכתי.

תודה מוטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הנמכת. אוקיי.

אם אני זוכר נכון המתלה האחורי בסיוויק מתכוונן בניגוד להרבה רכבים שבהם הגלגלים האחוריים הם נטולי יכולת כיוונון ולכן ייתכן הפרש במחיר.

כיוון פרונט מסוג זה יכול לעלות יותר ולפעמים אפילו מעל 400 אם אתה מנסה לשפר את ביצועי הרכב תוך כדי ולהגיע לזוויות מסויימות מאוד, אם תקרא כאן תבין על מה אני מדבר.

בחלק השני של המאמר שלי תוכל לקרוא עוד קצת על כיווני גלגלים ולהבין קצת יותר על האפשרויות שלך אם אתה רוצה לשפר את האחיזה והרגש בהגה.

הכי חשוב - לשבת במושב הנהג מתי שמכוונים את האוטו כדי שהכיוונון יתחשב במשקלך ולדאוג שלחצי האויר בצמיגים נכונים לפני שמתחילים לכוון.

מוטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6812 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...