Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוטו מזנק קדימה וטורים עולים ויורדים

סלבו
שימו לב! השרשור הזה בן 6821 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תשמע... אני לא ממש הבנתי למה התכוונת בהודעתך האחרונה, אבל אני אגיד לך דבר אחר:

יש לי רנו מגאן 97, ידנית.... והייתה לי בדיוק אותה הבעיה! (הסל"ד בהתחלה היה לא יציב, ואח"כ התחיל להשאר ב3000 סל"ד!!)

בקיצור - מה שהוצע לנו זה להחליף את מנוע הצעדים (מייצב סל"ד בסרק)....

לפני שהלכתי להחליף אותו - אני וחבר שלי פירקנו אותו (את המקורי) מהמקום, הוצאנו את החיישן שמחובר אליו, וגם ריססנו למנוע עצמו - מנקה קרבורטור (בתור חומר ממיס לכלוך) ונתנו לו לשכב קצת זמן....

בהתחלה זה קצת שיפר את המצב, אבל עדיין הוא היה לא יציב.... אבל אחרי זה - כשכבר כמעט וויתרנו, פתאום הכל הסתדר! (טפו טפו טפו!!!!! בלי עין הרע!)

בקיצור - לפני שאתה רץ להוציא אלפי שקלים על טיפולים (שאולי לא נחוצים), תנסה לפרק קודם את המייצב (רצוי עם מישהו שמבין בזה טוב!): זה צריך להיות מין מכלול כזה לפני סעפת היניקה - שאליו מחובר חיבור עם 4 מגעים... והוא צריך לשבת ממש צמוד לשסתום היניקה הראשי (יענו שאליו מחוברת דוושת הגז - פשוט לא בטוח לגבי השם של החלק) ...

רק בבקשה ממך - אל תעשה את הטעות שלנו - אל תניע במצב שבו המכלול הזה בחוץ!!! (הסל"ד שלי עלה ישר לאיזה 6 אלף בגלל זה!)

בכל מקרה - תיקח את המנוע - ותנסה לנקות אותו בכל איזורי התנועה (רצוי עם איזה חומר ממיס - כמו מנקה הקרבורטור), ותנסה להוציא ולהכניס את הכבל של החיישן מהמנוע צעדים....

בהצלחה! (ומן הסתם - אם אתה לא מבין בזה הרבה: עדיף תעשה את זה עם מישהו שמבין!)

בברכה!

יונתן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אז אחרי פתיחה של בית המצערת, הסתבר (למזלי הרב) רק גלגל אחד נדפק.

בסופו של דבר יצאתי בנזק של 700 ש"ח (300 לעבודה + 300 לגלגל + מע"מ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6821 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...