Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הרכב עומד על 600 סל"ד בסרק...

fish
שימו לב! השרשור הזה בן 6838 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם. אז כמו בכותרת. אם אני עם מזגן אז הוא על 800 סל"ד. האם זה נורמאלי? הרכב הוא הונדה האצ'בק 1400. תודה מראש לכל העוזרים. כמו כן כמו כן אם אני נותן טיפה גז ואז עוזב אז הטורים נופלים לרגע ואז חוזרים ל600 סל"ד אבל זה קורה רק לפעמים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

VOLVO 740 2.0 1988 since 2002

CITROEN C-3 PICASO-2011 since 2011

CHEVROLET CAVALIER 2.2 1996 SINCE 2013

SKODA FABIA SPORT 2011 SINCE 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי בעיה דומה: לפני טיפול שכלל החלפת פילטרים ושמן ופלאגים, הסלד היה עומד על 800,

אחרי הטיפול הוא עומד על 500 (יש לציין שהאוטו לא מגמגם, והסלד לא מקפץ) מה יכולה להיות הבעיה?

ועוד שאלה שאני מדליק את המזגן הסלד משתולל, מה יכולה להיות הבעיה?

מדובר ב106 XS מודל 96 הזרקה.

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אם ככה זה מנוע צעדים? חשוב לציין שזה לא קורה כל הזמן. רק מידי פעם(אם הרכב יעמוד שעה זה יקרה פעם אחת מקסימום.). כמו כן האם זה לא בסדר שהמנוע עומד על 600 סל"ד בניוטראל? הוא עומד קבוע. אם כן מה הבעייה? תודה לכולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אם ככה זה מנוע צעדים? חשוב לציין שזה לא קורה כל הזמן. רק מידי פעם(אם הרכב יעמוד שעה זה יקרה פעם אחת מקסימום.). כמו כן האם זה לא בסדר שהמנוע עומד על 600 סל"ד בניוטראל? הוא עומד קבוע. אם כן מה הבעייה? תודה לכולם. הבעייה שאתה סובל בחוסר מעש בחופשת הקיץ, ומשעמום אתה נכנס לפורום עם בעייה שלא קיימת!

רכבך תקין לחלוטין הניע אותו וסע לברכה הקרובה , וחפששם חתיכות,

לפני ששמר יגיע עם הלום והמנעול!

מתי תיגמר כבר חופשת הקיץ??!!!!

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעייה שאתה סובל בחוסר מעש בחופשת הקיץ, ומשעמום אתה נכנס לפורום עם בעייה שלא קיימת!

רכבך תקין לחלוטין הניע אותו וסע לברכה הקרובה , וחפששם חתיכות,

לפני ששמר יגיע עם הלום והמנעול!

מתי תיגמר כבר חופשת הקיץ??!!!!

חבל שאתה ישר מזלזל... לצערי כבר עברתי את תקופות חופשות הקיץ. ממש, אבל ממש לא משעמם לי! (עוד לא משוחרר.) ככה שאין לי יותר מידי זמן פנוי. לפי דעתי יש בעייה כי עד עכשיו הרכב היה עומד על 800 סל"ד בלי מזגן ו1000 סל"ד עם. ממש מעליב היחס שלך...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל שאתה ישר מזלזל... לצערי כבר עברתי את תקופות חופשות הקיץ. ממש, אבל ממש לא משעמם לי! (עוד לא משוחרר.) ככה שאין לי יותר מידי זמן פנוי. לפי דעתי יש בעייה כי עד עכשיו הרכב היה עומד על 800 סל"ד בלי מזגן ו1000 סל"ד עם. ממש מעליב היחס שלך...אם הרכב עומד יציב על 600 סלד, והרכב אינו מקרטע, אינו כבה, אין ירידה בבצועים,תצרוכת הדלק סבירה, בדיקה חזותית,בתצא המנוע אינה מגלה דבר חשוד או יוצא דופן, נצל את הרגילה שלך וקח את הרכב עם החברה ,לטיול ברחבי הארץ, יש לנו ארץ יפה, אתה בודאי לא הגעת עד היום לכל מקום בארץ, סע לטייל ברחבי ישראל,ואז תגלה שאני צודק ואתה סובל משעמום יתר!

טיול נעים וסע בזהירות!

בברכה

צביקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמן לי שלמרות הציניות כוונתי היתה טובה!

אפטר נעים לך!

בברכה

צביקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה מודל הרכב ?

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6838 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...