Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה יהיה למחיר סביר לעבודה הבאה:

Opel Astra GSI
שימו לב! השרשור הזה בן 6875 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

מה יהיה לדעתם תשלום הוגן תמורת העבודה הבאה באופל אסטרה 96(רק העבודה, חלפים קניתי)

1. החלפת פילטר דלק

2. החלפת פילטר אויר(בסדר, את זה אני יכול לבד, זה שטויות)

3.להחליף שמן+מסנן שמן(אני לא רוצה להרוס את ההברגה של הברוג באגן ולא רוצה לזהם את הסביבה, במוסך אוספים את השמן)

4. מצתים(אף פעם לא ראיתי איך מחליפים,ושוב אני לא רוצה להרוס את ההברגה)

מה המחיר לכל העבודה הזאת?(לא כולל פילטר אויר)

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד 100 ש"ח מקסימום

הכל אתה קנית, מה הבעייה לפתוח בורג ניקוז או פילטר שמן ולהחליף...2 דקות עבודה.

פלאגים עוד 15 דקות עבודה.

פילטר אויר, פותחים ושמים חדש....זה כלום...

במוסך מורשה ייקחו לך 500 ש"ח, בכל מוסך אחר אל תשלם יותר מ 100 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתחיל להשמע כמו מוסך UMI :/

להחליף שמן+מסנן שמן זאת עבודה של 7 דקות ואין מה לעשות בכלל, במיוחד שיש גישה מאוד נוחה לפילטר שמן.

מצתים אני לא יודע אבל אני גם מנחש שאין יותר מידיי עבודה, לפתוח,לנקות קצת באיזור ולסגור בכוח הנכון(שאין לי מושג משהו)

פילטר דלק אין לי מושג עד כמה זה קשה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד 100 ש"ח מקסימום

הכל אתה קנית, מה הבעייה לפתוח בורג ניקוז או פילטר שמן ולהחליף...2 דקות עבודה.

פלאגים עוד 15 דקות עבודה.

פילטר אויר, פותחים ושמים חדש....זה כלום...

במוסך מורשה ייקחו לך 500 ש"ח, בכל מוסך אחר אל תשלם יותר מ 100 ש"ח.

כבר החלפתי פעם אחת שמן...

אבל אמרתי לך מה הסיבה, אני לא רוצה לזהם את הסביבה ואין לי מפתח(שאני לא זוכר איך קוראים לו, אחד שמראה את עוצמת הסגירה) אז אני מפחד להרוס את ההברגה. פילטר אויר זה שטויות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד לא חיפשתי, למה שיהיה אכפת להם של מי החלקים?

בעצם עכשיו כשאני כותב את זה אני מבין שהם עושים כסף לא רק על עבודה אלא גם על מחיר החלפים עצמו,בגלל זה הם לא מסכימים!

לא נורא, אם לא יסכימו נעשה לבד... אני מאמין שבני :) יסכים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

500 שקלים על עבודה? גם אם זה מורשה אתם מגזימים, שנכנסים לטיפול כזה כל הטיפול כולל חלקים עולה בסדר גודל של 600 ש"ח אם לא פחות.

טיפול 10 אלף כמו שאתה מתאר לוקח כשעה עבודה. שעה עבודה במוסך מורשה עולה כ 170 ש"ח.

מוסר לא מורשה יקח לדעתי 120 130 ש"ח. הם מפסידים עליך בחלפים ולכן עלות העבודה אולי תגדל.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכסף שאתה תשלם למוסך אתה יכול לקנות:

מפתח טוב לפילטר שמן.

כלי לרוקן אליו את השמן.

ידית אחיזה + מוט הארכה + מפתח של הפלאג.

מד מרווח לפלאגים.

כדיי שתוכל לעשות זאת בעצמך גם בפעמים הבאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מפתח לפילטר יש.

פלגים לא ראיתי אף פעם איך הוחלפו לכן לא אוכל להחליף לבד... אם אי אראה במוסך איך עושים זאת פעם הבאה אוכל לעשות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

500 שקלים על עבודה? גם אם זה מורשה אתם מגזימים, שנכנסים לטיפול כזה כל הטיפול כולל חלקים עולה בסדר גודל של 600 ש"ח אם לא פחות.

טיפול 10 אלף כמו שאתה מתאר לוקח כשעה עבודה. שעה עבודה במוסך מורשה עולה כ 170 ש"ח.

מוסר לא מורשה יקח לדעתי 120 130 ש"ח. הם מפסידים עליך בחלפים ולכן עלות העבודה אולי תגדל.

אני לקחתי בחשבון גם חלקים SORRY :shock:

VOLVO 740 2.0 1988 since 2002

CITROEN C-3 PICASO-2011 since 2011

CHEVROLET CAVALIER 2.2 1996 SINCE 2013

SKODA FABIA SPORT 2011 SINCE 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית מציע לך לעשות את זה לבד ממש לא בעיה ואם אתה לא רוצה אז בטח תלך למוסך סתם כזה כי סביר להניח שמורשה לא ירצה לעבוד עם חלקים שאתה הבאתה לכן גם על הדרך תראה אם אתה יכול לעשות את כל העניין בלי קבלה ואז לא צריך לעלות יותר מ 60 שח

אני פעם עשיתי ככה טפול 10000 כולל מסנן דלק (חלקים שלי) ב 30 שקל למרות שהייתי יכול לבד אבל בסכום כזה חבל להתלכלך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הבעייה להחליף פלאגים? כשהמכסה פתוח, אתה יכול לאתר איפה נמצאים 4 פלאגים?

לוקחים מפתח ובזהירות פותחים אחד ושמים קצת גריז על ההברגה של הפלאג החדש, ומבריגים את החדש בזהירות , מה הבעייה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עובד במוסך המחיר הסביר הוא לא יותר מ 100 ש"ח.

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6875 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...