Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיתוס רעש אלטרנטור, כבל מתח בקרבת כבל הסיגנל שלנו.

mikmik
שימו לב! השרשור הזה בן 2318 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תוצאות הבדיקה יכולות להיות שונות בין רכב אחד למישנהו זה לא משהו מוחלט בכל הרכבים. ישנם רכבים שנחשבים רועשים יותר ויש כאלה שנחשבים לשקטים יותר. אני מניח שכאתם מתקינים מערכת סטריאו אתם מפרידים בין כבל מתח לכבל סיגנל גם אתה מיקמיק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 171
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא נכון בעיקר לא אצל שי שלפי מה שזכור לי 3 סיגנלים מלופפים עם 3 כבלי מתח 4G. אם זכור לי נכון.

:cry:IBIZA 20vT -נימכרה!:cry:

בחסדך רחם עליי,כוון אותי בצעדיי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מידן, תפסיק לקשקש ברשת ..... ותגיע לפה עם מזומנים ועם הרכב שאתה מתכוון להראות לי.

כשאתה מעביר את כבר המתח לצד השני - והרעש נעלם .. (משום שהוא יוצר שדה מגנטי.. להלהלה .. וכו)

בשבילך ההתערבות עכשיו עלתה ל1000 שח, תבוא עם שטרות לא מסומנים בבקשה :)

יוסי אני באמת לא אהבתי את הטענה החורצת הזאתי, כי אפילו אסף יכול לענות לך על כך.

הכבל סיגנל שלי מלופף עם 3 כבלים של מתח אחרים .. ולא היתה שום בעיה .........

אז צר לי, לגרום לרעש זה לא יגרום, אתה חושב שכן ? תביא לי רכב -אחד- שאצלו זה כן גורם לבעיה .... הרווחת 500 שקל.

לא ביקשתי רכב שאצלו זה כן יהיה שונה או לא יהיה שונה, ביקשתי רכב ספציפי אחד שאצלו הבעיה אכן כזאת.

המשתמש עזב את הפורום.

if i have seen farther than other men it is because i have stood on the shoulders of giants

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שכתבתי קודם זה יכול להיות שונה בין רכב אחד למישנהו. אני רק יכול לומר לך שנתקלתי לא אחת ברכבים מסויימים שהרחקת כבל מתח מכבל סיגנל פתרה בעיית רעשים או לחילופין הפחיתה מעוצמת הרעש ולעומת זאת ברכבים אחרים זה בכלל לא שינה (לא היו רעשים), שוב אין פה תשובה מוחלטת ואתה יכול להסיק מסקנות לכאן ולכאן. בכל אופן אני ימשיך כניראה להעביר מתח לחוד וסיגנל לחוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בעיה יוסי, אני לא מתכוון להגיד לך מה לעשות עם הכבלים בהתקנה שלך.

אני פשוט אחכה לטלפון ממך בפעם הבאה שתתקל ברכב שכזה, שכבל המתח שלו גורם לרעש אלטרנטור...

חושב שזה יקרה בזמן הקרוב ?

המשתמש עזב את הפורום.

if i have seen farther than other men it is because i have stood on the shoulders of giants

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

טוב, מאחר ומידן החליט ללמד אותי כל כך הרבה אודות רעש אלטרנטור.

אני יעשה הקפצה לתרד הזה, בשביל להוריד אותו מהעץ.

מידן - אני עדיין מחכה לכסף שלי ........ קיבלת רגליים קרות ? :|

המשתמש עזב את הפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שכתבתי קודם זה יכול להיות שונה בין רכב אחד למישנהו. אני רק יכול לומר לך שנתקלתי לא אחת ברכבים מסויימים שהרחקת כבל מתח מכבל סיגנל פתרה בעיית רעשים או לחילופין הפחיתה מעוצמת הרעש ולעומת זאת ברכבים אחרים זה בכלל לא שינה (לא היו רעשים), שוב אין פה תשובה מוחלטת ואתה יכול להסיק מסקנות לכאן ולכאן. בכל אופן אני ימשיך כניראה להעביר מתח לחוד וסיגנל לחוד.

כששניים אומרים לך שאתה נראה עייף ,לך לישון.

מה עוד לא הבנת? אני סומך על הניסיון של ה"מתקין על" ,ולא על אחד שבודק מגברים

כמו במעבדת חבלה בג'נין.

מבחינתי הויכוח הסתיים בנקודה הזו.

(מי שעדיין מאמין לכל ה-mikmik-ים ,מוזמן להריץ את הכבלים ביחד ,שזורים אחד בשני,

אבל אם תיתקלו בבעיה -שיבקש משי שיעזור לו לפרק את האוטו שוב כדי למנוע רעשים)

ZZR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מידן, באמת שלא שאלתי על מי אתה סומך.

אולי כבר שכחת, מדובר בהתערבות ....... ידעת לעשות המון רוח והרבה מאוד צילצולים.

וכניראה קיבלת רגליים קרות....

כשתתעורר למציאות מידן, אתה מוזמן להוכיח לי שאני טועה, ואולי אז יהיה לך אומץ לשים את הכסף על השולחן.

(עכשיו אתה זה שהצחקת אותי. דיבורים כמו חול ...)

המשתמש עזב את הפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנושא נטחן כבר כל כך הרבה........ ושוב רעשי אלטרנטור ,ושוב כבלים עוברים ביחד או לחוד-תמיד קם מישהו שיגיד אבל אצלי זה עובר ביחד ואין את הבעייה.........

מתקינים שעוברים את נושא ההתקנה לא פעם ןלא פעמיים בשבוע אומרים לכם מניסיון שיש הבדל בחלק מהרכבים (תלוי ברכב ובמתח המועבר ובאיכות הכבל)-תאמינו לי שאם זה לא היה משפיע אז המתקינים הם הראשונים שהיו מעבירים את הכבלים ביחד הרי אנחנו לא רוצים לסבך לנו את העבודה אם לא חייבים!.......

עובדתי-יש מצבים שהקרבה ביניהם משפיעה!

בפעם האחרונה שהנושא הועלה בפורום גם העלתי קבצי התקנה של חברות ידועות בשוק וגם סרטונים של התקנה עם הסברים למה לא להעביר אותם ביחד, אז מה? כולם טועים? זה הכל קונספירציה אחת גדולה?

ואב אם כבר אני שוב מבזבז זמן על הנושא הזה-אין קשר בין רעשי אלטרנטור לבין קרבה בין הכבלים ,אלא גל רוכב....

בהצלחה בהפרכת המיתוס-אני בטוח שאח"כ יפטרו את מהנדסי החברות כמו BRAX,AUDISON,ALPINE,ROCKFORD,RE,TRU, שהכריחו את הלקוח במשך כל השנים לעבוד קשה ולהעביר את הכבלים במקומות שונים ומשונים.

"תחי מדינת ישראל- וכל הכבוד לצה"ל....."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

kicker, כבר דובר רבות על כך בעבר.

וכבר הוסבר שלא מדובר עדיין בפקולטה לחשמל הרכב.

בכל אופן, גם אתה מוזמן להוכיח לי שאני טועה - ולקבל 500 שקלים חדשים..

(אם לא הבנת, את שלב הדיבורים כבר עברנו מזמן .. הגענו לשלב המעשים בשטח ולא על גבי האינטרנט).

המשתמש עזב את הפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאמין לי מיקמיק , לפעמים אתה נכנס לעומק הדברים ומנסה ללמוד אותם , ולפעמים אתה הולך עם הראש בקיר בלי אפילו להפעיל טיפת היגיון.

תפסיק לנפנף בהתערבות שלך כמו איזה טווס , הסבירו לך אנשים עם יותר ניסוין מלשנינו ביחד , שלפעמים זה משפיע ולפעמים לא. וזה שאתה מנפנף בדוגמא מסוימת שלא או שכן , זה לא מוכיח או מראה שום דבר. לא לכאן ולא לכאן.

יכול להיות שיש משהו מדעי מאחורי העניין , יכול להיות שלא . מה שבאמת מתרחש , זה משהו באמצע , משהו ששנינו לא יכולים לשים עליו את האצבע. ולכן תמיד עדיף לנקוט בגישה היסודית יותר וזה אומר כן להפריד.

Hybrid Audio Legatia L1PRO+L4 @ Genesis Dual Mono

Hybrid Audio Legatia L6 @ Genesis 4 Channel

AA Chaos 12 @ Sundown SAZ-1500D

Alpine 9533, H701, C701

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו לא עוסקים במשהו על טבעי ולכן ניתן לשים את האצבע ותמיד יש משהו מדעי מאחורי העניין. ניסיון זה לא מספיק והוא יכול להיות מוטעה. אם אין את הידע התאורתי בנושא בדרך כלל קשה להגיע למסקנה מדעית נכונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל אופן עופר, לכאן או לכאן . בשורה התחתונה גם אם אתה צודק.

מישהו עד כה היה צריך לקום ולשים את האצבע על "הנעשה"..

והעובדה שאני עדיין נישארתי פה לנופף ב500 שקלים שלי.. רק מעידה על צד אחד, אבל אל תשכח שהיא מעידה על הצד שלי עד כה..

אני יותר מאשמח אם מישהו יבוא ויתקן אותי, אבל עד כה זה לא קרה, ויש לי תחושה שזה גם לא יקרה.

יותר מידי אנשים טענו דברים, והנושא הזה נטחן עוד מימי אדי ורן, גם אז הם הבטיחו "לחנך אותי".

ולקחת את כספי .. מוזר אני לא מרגיש קל יותר ..

המשתמש עזב את הפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מידן צר לי לאכזב אותך אבל....

אין שום גשר דיודות במכונית(ואגב בשביל זה צריך גם כבלים לא רק דיודות)

הזרם שמועבר מהאלטרנטור מוזרם אל המצבר שבעצם הוא שמישר את הזרם.

האלטרנטור מטעין את המצבר בזרם לא ישר (אני לא יודע אם הוא חילופין מכיוון שהתדירות והעוצמה משתנה כול פעם שאתה לוחץ על הגז.) והמצבר נותן זרם ישר.

הקטע הוא שכאשר שני כבלים שעובר בהם זרם מונחים אחד ליד השני נוצר שדה שקול לרעתו של הקבל החלש.. וכתוצא מזה כוח נגד תנועת הזרם של הכבל החלש... וזה יכול להפריע לסיגנל האודיו..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

FTP, אם אתה באמת מאמין לכל מה שכתבת, אז למה אתה לא בא לפה בשביל לקבל 500 שקלים ?

אני לא מבין, 500 שקלים חדשים זה לא מספיק בשבילכם ?!

סבבה, הסכום עלה כרגע לאלפיה, אני מקווה שזה יגרום לכם לצאת מהמסכים שלכם ולהראות מה אתם מוכנים לשים על המילה שלכם.

המשתמש עזב את הפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2318 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...