Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיתוס רעש אלטרנטור, כבל מתח בקרבת כבל הסיגנל שלנו.

mikmik
שימו לב! השרשור הזה בן 2283 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סבבה.

אז לאחר שCLARION הסכים.

זאתי ההתערבות, הזזה של שני הגורמים, ובשני המצבים צריכים לקבל שקט.

כל מי שמעוניין להוכיח את מילתו, ולשים 500 שקל ..... כל המרבה במחיר הרי הוא מבורך .. :)

המשתמש עזב את הפורום.

if i have seen farther than other men it is because i have stood on the shoulders of giants

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 171
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אתה עושה צחוק, אני לא מתכוון עכשיו להפוך את כל הכבלים באוטו הייתי מראה לך בכיף שמהקרבה של כבל הסינגל למתח נוצרים רעשים וכאשר מרחיקים אין רעשים

SPL-1 kicker solo-baric L7 12'-142.9db

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עושה צחוק ???????

טענת משהו מסויים, אם אתה לא יכול להוכיח אותו בצורה חד משמעית. כניראה אתה עושה ממני צחוק.

אם זאת התשובה שלך אני מבין שאתה מוותר על ה500 שקלים ? ...... (זה לא היה צפוי בכלל)

המשתמש עזב את הפורום.

if i have seen farther than other men it is because i have stood on the shoulders of giants

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לנו עדיין את מידן, יכול להיות שהוא יסכים להפוך את האוטו שלו בשביל 500 שקלים ...

אם הוא מענויין אני גם יעלה את המחיר בשביל שהוא לא יהפוך את האוטו לחינם ....... (ציניות..).

:)

המשתמש עזב את הפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי..ימים יגידו[שעות ליתר דיוק..] אני מייחל שהיתערבות עסיסית תצא מפה במהלך הזמן .קפה וטבק עליי :-D

:cry:IBIZA 20vT -נימכרה!:cry:

בחסדך רחם עליי,כוון אותי בצעדיי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקחו בחשבון שזאת לא הפעם ראשונה שאני מציע כסף.

הצעתי להרבה מאוד אנשים פה כסף, וחוץ מראול, שהסכים לבוא למבחן בנוגע לאיכות של המגברים.

אף אחד לא בא.

היו התערבויות על מגברים, פאנלים, כבלים, רעשי אלטרנטור, עובי כבלים , קבלים לרכב.. ועוד ועוד.

ולכן אני לא מופתע אם לא תצא מפה שום התערבות אמיתית, זאת לא הפעם הראשונה שאני מתאכזב.

המשתמש עזב את הפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק, אני זוכר את ראול והמבחן עיוור למגברים -בייצים של נמר לבנאדם כל הכבוד לו על הנחישות ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת שבשביל 500 שקל אני לא יעשה את הבלאגן הזה.

דבר ראשון זה לפרק את הRCA מהמגברים ולהעביר ולהחזיר ואז שוב להחזיר לאיך שהיה לפני.

דבר שני הכבל של המתח לא יגיע דרך המסילה השניה משום במכסה מנוע יש חור להעביר את הכבל והוא נמצא או בימין או בשמאל אז אצלי בצד ימין ולהעביר את הכבל דרך המסילה השניה זה סיפור ולא יגיע למגבר.

ולחשוב שכל פעם צריך יהיה להטעין את הקבל ולפרק ולהטעין שוב.

הוא עושה את זה יותר מסובך ממה שזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולמה דווקא את הכבל מתח להעביר .שמע את הכבל מתח תשאיר. פעם אחת במצב הנוכחי[מתח בימין וסיגנל בשמאל] ופעם שניה מתח נישאר בימין וסיגנל עובר בימין במקום שמאל..]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת שבשביל 500 שקל אני לא יעשה את הבלאגן הזה.

דבר ראשון זה לפרק את הRCA מהמגברים ולהעביר ולהחזיר ואז שוב להחזיר לאיך שהיה לפני.

דבר שני הכבל של המתח לא יגיע דרך המסילה השניה משום במכסה מנוע יש חור להעביר את הכבל והוא נמצא או בימין או בשמאל אז אצלי בצד ימין ולהעביר את הכבל דרך המסילה השניה זה סיפור ולא יגיע למגבר.

ולחשוב שכל פעם צריך יהיה להטעין את הקבל ולפרק ולהטעין שוב.

הוא עושה את זה יותר מסובך ממה שזה

אז איך אתה טוען משהו מבלי לגבות אותו בדיוק?

ולזה אני מתכוון בחובבנות:

או שאתה כותב משהו - ומצליח לגבות אותו.

או שאתה לא כותב אותו בכלל - כי אין לך מושג אם זה נכון או לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש שני אפשרויות למבחן, אפשרות ראשונה אותה כולם פה תיארו פה והיא לבטל את כבל המתח שעובר ליד ה-RCA והשנייה להזיז את כבל ה-RCA.

האפשרות השנייה לא באה בחשבון מפני שאנשים לא מבינים שמסלולים שונים ברכב יכולים להביא לביטול רעשי אלטרנטור. הבעיה ברכב היא לא רעש מכבל מתח שעובר ליד RCA אלא רעש מהשילדה שהיא הכבל הגדול ביותר ברכב!!.

אפשרות שנייה....

לא חייבים לפרק את כל האוטו.....

שמישהו יביא כבל מתח, רדיודיסק, מגבר ורמקול בדיקה.

את הרדיודיסק והמגבר נחבר באופן זמני למצבר.

על הריצפה נניח את המגבר ואת הרדיו... RCA מחבר ביניהם.

עכשיו.... נסו כמה שתירצו לקרב את המתח ל-RCA, לפפף את שניהם יחד, לעשות צמה... כל מה שתירצו... לתדהמתכם לא תצליחו לגרום למערכת להרעיש.

MIKII, לא צריך להעביר שום כבל מתח... כל מה שעושים זה מוציאים פיוז מבית פיוז של כבל המתח. והופה! אין לנו כבל מתח שעובר יותר ליד ה-RCA.

מה שנעשה זה נעביר מתח חיצוני מרכב אחר... או אפילו כבל מתח חיצוני מהאותו הרכב הנבדק.

If I have seen further than other men it is because I have stood on the shoulders of giants.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

LOL

זה הדבר הכי טיפשי ששמעתי פה עד עכשיו !!!!

עכשיו לסיבה מה עם האלטרנטור ? מה בדיוק יעשה רעשים ?

(בקשר לאפשרות השניה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2283 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...