Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיתוס רעש אלטרנטור, כבל מתח בקרבת כבל הסיגנל שלנו.

mikmik
שימו לב! השרשור הזה בן 2324 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כלומר, חיברת בין המינוס של הרדיו/גוף הרדיו למינוס של המצת?

כלומר היה מחובר בין הרדיו כבר הארקה לשלדה של הרכב

וגם למצת היה מחובר כבר הארקה לשלדה של הרכב..

גזרתי את ההארקה של המצת וניסיתי לחבר לאותה הארקה של השלדה של הרדיו שמחובר לשם.... לא הלך הרעיון..

Suzuki Baleno 2002 1.6 - נמכרה | Mazda 6 Premium 2007 2.3 - נמכרה | VW Passat 2016 1.8T - נמכרה | VW Polo 1998 1.4 - נמכרה | Toyota Verso 2017 1.8 - לא נוהג | Mercedes C180 2019 - נוהג.. לאט ובפחד. | Lexus IS250 - נמכרה בכאב לב. | Hyundai Getz 2008 1.4 - דיילי לדיילי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • תגובות 171
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

חקרתי את כל הפורום בנושא הזה, חיברתי את הכבל מינוס מהמגבר לחגורה החלפתי את ה-rca לכבל איכותי של רוקפורד באורך 90 סמ(יש לי מנחת בבגז' אז המרחק ממנו למגבר הוא קצר והרחקתי אותו כמה שאפשר מהפלוס שמתחבר במגבר)

יש משהו שלא ניסיתי/עשיתי כדי להיפטר מהרעשים האלו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיתי, אבל זה נעלם לגמרי רק שהגיין על אפס ואז אני לא שומע מהרמקולים המוגברים, חיברתי גם את ה+ ישירות למצבר וזה עזר המון, אבל עדיין נשארו רעשים לבנים שמפריעים, יש עוד טיפים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיברתי את הכבל מינוס מהמגבר לחגורה

חיברתי גם את ה+ ישירות למצבר וזה עזר המון

לאן לעזאזל המגבר היה מחובר קודם?! :shock:

יש מנחתים שיש להם גם חיבור מינוס נפרד. האם לשלך יש והאם מחובר כראוי?

האם למנחת שלך יש אפשרות לכיוון גיין גם?

נסה לחבר בין המינוס של ה-RCA (המעטפת) למינוס נפרד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי המתקין שלי היה ביזיון ולאט לאט קראתי פה על איך התקנה נורמלית ויפה נראית ואני מתחיל לתקן את האסון, הוא חיבר את הפלוס לקופסא של הפיוסים (לא האמנתי אפילו כמה שזה שיפר את הרעשים) הבעיה זה רק הרעש הלבן שנשמע, הרחקה של המנחת מהמגבר וקירובו לר"ד תשפר את המצב משמעותית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצד אחד, המתח בחוטי רמקולים גבוה מאשר ב-RCA ולכן פחות חשוף לרעשים חיצוניים.

מצד שני, אין לחוטי רמקולים שום סיכוך. וגם אולי הם עוברים כעת בסמוך לכבלי מתח של הרכב/מגבר (כי המתקין העביר אותם כך או שזה התוואי הטבעי שלהם ברכב).

כך שאיני יודע להגיד אם שינוי המיקום של המנחת ישנה משהו.

אולי מנוסים ממני ידעו להגיב.

תחליט גם אם מדובר ברעש לבן שמקורו ברצפת רעש גבוהה או ברעש אלטרנטור (יללה שמשתנה עם הסל"ד) שמקורה בהשראות או גראונד-לופ (שהודעתי הקודמת נותנת פתרון אפשרי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במנחת אין לי חיבור מינוס יש שני מקומות לכוון במנחת ימין ושמאל, אני אבדוק מחר אם שינוי שלהם מניבה תוצאות.

בנוגע למינוס של הRca, מה הכוונה בדיוק, אשמח אם תפרט יותר שאדע מה לעשות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

שלום לכולם .

לפני כמה שבועות החלפתי קונפוננט(נשמעים מצויין ) אצלי ברכב כמה ימים אחרי שמתי לב לרעשים שיוצאים מהרמקולים גם כאשר הווליום נמצא על אפס הרעשים מתגברים שאני לוחץ על הגז וכבר הופכים לצרכות .

הלכתי למתקין שחיבר את הקונפוננט הבחור ניסא לטפל בrca של הרדיו דיסק (פיוניר) וחיבר לו מין הערקה ולא הצליח לאחר מכן הוא התקין רדיו דיסק ומגבר שלו ועדיין היו רעשים .

מה זה יכול להיות? מה אני עוד יכול לעשות? המתקין המליץ לי לעשות את כל החיוות מחדש . האם יש משהו אחר שאני יכול לעשות ?

עזרה בבקשה :cry:

Hu: pioneer dehx6650bt comp:focal ps165 Amp: focal r4280 sub: more primo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי מעבר על חיווט יכול לעזור, מאמין שאחד מכבלי המטח עובר ליד rca כלשהו ויוצר רעשים.

שווה לבדוק אחרי שבדקת את מה שאמרת.

HU - Alpine 9887 | Speakers - Hertz MLK2

Midbas Amplifier - GENESIS Series 3 dual mono

Twitter Amplifier - GENESIS Series 3 four channel

Subwoofer Amplifier - ROCKFORD 1001BD | Sub - IDMAX

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רעשים שיוצאים מהרמקולים גם כאשר הווליום נמצא על אפס הרעשים מתגברים שאני לוחץ על הגז וכבר הופכים לצרכות...

עזרה בבקשה :cry:

נראה לי, בשלב ראשון תוציא מההד-יוניט את הדיסק של נינט...

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פתחתי עכשיו את הפאנלים וראית שהכבל מטח והכבלי rca עובדים בצדדים שונים כך שהם לא מפריעים אחד לשני .

Hu: pioneer dehx6650bt comp:focal ps165 Amp: focal r4280 sub: more primo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה עוברים כבלי הפלוס מינוס מהמגבר לרמקולים?

HU - Alpine 9887 | Speakers - Hertz MLK2

Midbas Amplifier - GENESIS Series 3 dual mono

Twitter Amplifier - GENESIS Series 3 four channel

Subwoofer Amplifier - ROCKFORD 1001BD | Sub - IDMAX

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2324 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...