Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

על פי מה אתם בוחרים איפה לתדלק?

סרגיי הלוי

פוסטים מומלצים

לפני 20 שעות, zaf כתב:

אני מדבר על תפוז סגולה, ברחוב גליס.

כרטיס הנחה ל 98 ואז כרטיס אשראי. תפוז חברה קטנה ולכן אולי לא שידרגה את מערכת החיוב במשאבות . 

אני איתם מאז 2017 שהתחלתי לתדלק 98. 

המגזימים הם דור אלון עינת. וגם לפני שנה בערך בסונול אילת ליד רמי לוי, שם ללא מעמ לכאורה אבל 9.5 שקלים ליטר 98. 

אני מתדלק 98 במיקה, אבל לאחרונה מישהו זרק לי שאם מתדלקים 98 דרך האפליקציה של סונול יש הנחה של שקל וחצי.

אם זה נכון זה יוצא אפילו טיפה יותר זול ממיקה גיסין.

יצא לך לשמוע על כזה דבר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, משום מה לא שמתי לב שמיקה זה מותג של סונול.

אני הגעתי לתחנה בגיסין כי היא הייתה על הדרך למשרד (מוטה גור) וכנשפתחה אחרי מעבר הבעלות  מ פז, היה שלט גדול עם מחיר ל 98 . לפני כן מילאתי כמה פעמים בדור אלון ברחוב בזל עד ששם העלו את המחיר. 

ההבדל בין תפוז סגולה למיקה גיסין הוא אגורות בודדות ולכן אם אני מגיע מכיון סגולה הבחירה היא בתפוז ואם מכביש 5 לפתח תקווה אז מיקה בגיסין.

בכל הפעמים שבדקתי אחרות בסביבה המחיר היה גבוה משמעותית. יותר משקל הפרש מ95 (שזה המדד שלי ) כאשר אני מתדלק במחיר שהוא כ 50 אגורות הפרש מ95 , ואני משתדל להשוות, מול המחיר שאישתי משלמת בסדש .

עריכה אחרונה על ידי zaf
הגהה

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, taranta כתב:

האמת שהכרטיס זה החלק הכי מציק. 

קצת מציק, כן. 

אבל, יותר מעצבן אותי כשהאפליקציה דורשת עדכון ולפני שייגמר לא תוכל לתדלק. 

התחנה הקודמת שהייתי פוקד תדיר, הייתה גם היא מבחינתי בשירות עצמי בלבד. 

כמה הקלקות, וזהו. 

עם הכרטיס של טן זה קצת יותר התעסקות, וזהו. עוד 2 הקלקות סה"כ. 

הסיבה היחידה שאני מעדיף את האפליקציה זה היכולת לראות כמה תדלקתי החודש מראש, במקום לשמור את הקבלות וכדומה, ולראות במייל את החיוב.

NICE TO HAVE, לא רכיב קריטי.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הידעתם שסדש זה ראשי תיבות של 'סוכני דלק ושמנים'? אני הייתי בן היום שנים כשלמדתי על כך.

כמו כן, למקרה שתהיתם מהי האסטרטגיה השיווקית פורצת הדרך של החברה, ההסבר נמצא באתר הבית:

ציטוט

חוסנה הכלכלי של החברה נובע עקב היותה הבעלים של התחנות שהיא מפעילה ויכולתה להגדיל מכירות הודות לשיטת שיווק ייחודית בהפעלת תחנות התדלוק.

שיטת השיווק של החברה בהפעלת תחנות התדלוק מתאפיינת במתן הנחות משמעותיות במחירי הדלקים ומתן שירות מלא ללקוחות ללא גביית דמי שירות.

3aa091f9a41ec205d13afad0a0514cb1a7-cage-meme_2x_w250.webp.2258ba46ea9fcab066e9231c42f65e52.webp

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, Derish כתב:

הידעתם שסדש זה ראשי תיבות של 'סוכני דלק ושמנים'? אני הייתי בן היום שנים כשלמדתי על כך.

כמו כן, למקרה שתהיתם מהי האסטרטגיה השיווקית פורצת הדרך של החברה, ההסבר נמצא באתר הבית:

3aa091f9a41ec205d13afad0a0514cb1a7-cage-meme_2x_w250.webp.2258ba46ea9fcab066e9231c42f65e52.webp

רק עכשיו קראת את ההודעה שלי מיום שבת ? 😉

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...