Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב מנהלים עד 60,000 ש"ח

perez123

פוסטים מומלצים

בתאריך 4.6.2024 בשעה 03:04, razi_pazi כתב:

מעבר לכך שהופתעתי מעלויות אני תוהה האם זה מתבטא במחירי הרכב כמשומש.

בשלב כלשהו שקלתי לרגע רכישת אינסיגניה. ירדתי מזה ממגוון סיבות. אבל לא הייתי ער למה שמפורט.

ממה שעולה כאן הייתי מעדיף את גרסת ה 1.5 ליטר עם הנעה קדמית ואבזור נחות על פני ה 2.0 המתוארת בתגובה. רק בגלל עלויות האחזקה כמובן.

כלומר גם אם שתיהן מטופלות באותו אופן, אותה שנה וק"מ. כך שבין שתים תיאורטיות כאלו הייתי מוכן לשלם יותר ל 1.5..... 

כמובן שה 2.0 נמכרה במקור משמעותי יקר מה 1.5 (אגב, בשלב מסויים היבואן/היבואן המקביל מכר מספר יחידות חדשות של 1.5 ב 140 אלף ש"ח!!! לפחות היה פרסום כזה. ככל הנראה כאפס ק"מ).

אני תוהה האם כמשומשת עדיין ה 2.0 נמכרת במחיר יקר מה 1.5 או שבגלל התחזוקה היקרה משמעותיתת הביקוש ל 2.0 ליטר ירד וכך המחיר.

היבואן המקורי (שלמה סיקסט) נתקע עם מספר מסויים של יחידות שהיו רשומות אצלו לתקופה ארוכה, הבעיה היתה שהוא כבר לא היה היבואן והמותג עבר לדוד לובינסקי.

בשלב מסויים הוא הוציא את הרכבים למכירה כאפס קילומטר, היו גם דגמי 2000 טורבו כמו שלי שנמכרו במחירים מגוחכים, משהו כמו 180000 שקל לדגם האינוביישן פרימיום שהיתה במקור 260000 שקל (היו 4 יחידות כאלו שיצאו למכירה).

אני לא נתקלתי בדגם ה1500 אבל יש סיכוי גבוה שגם כאלו נמכרו במחיר משמעותית נמוך מהמחיר המקורי.

אין הרבה יחידות 2000 על הכביש, רוב מה שנמכר היה מנוע 1500. יצא לי לראות 2019 מנוע 2000 עם קילומטראז סביר במחירים של 90-100000 שקל, הרכבים, שנתון 2018 זול יותר כמובן.

מנוע 1500 יהיה זול משמעותית, רק תוודא שלא מדובר ברכב עם תוכנה, היו כאלה שהרימו אותם עם תוכנת סטייג1 ל300-310 כ"ס וזה עומס גדול מאוד על דיפרנציאל עדין מלכתחילה. (ברכב שלי היתה תוכנה והסרתי אותה והחזרתי למקורי אחרי שקניתי את האוטו במוסך בהיבואן, תאמין לי היא בהמה מספיק רצינית עם 260 סוסים אין באמת צורך ביותר מזה).

לגבי רמות הגימור, יש enjoy, enjoy premium, innovation, innovation premium

הרמות זהות בשתי גרסאות המנוע, כלומר אתה יכול לקנות מנוע 1500 בגרסה הגבוהה ותקבל את אותו מפרט בדיוק כמו שתקבל בגרסת ה2000 הגבוהה, ההבדל היחיד בין השתיים הוא המנוע-גיר-הנעה קדמית או כפולה.

עוד נקודה- בזמנו היבואן אפשר לכל אחד להזמין את תצורת המושבים המועדפת עליו, היו מגוון של מושבים לבחירה, החל מעור, שילוב עור ואלקנטרה, משהו סינטטי וכו, ובנוסף גם אפשרות למושבי ספורט או מושבים כורסאתיים יותר, כך שיכול להיות הבדל בין שני דגמים זהים במושב עצמו למרות שהם באותה רמת גימור. אצלי מושבי ספורט מעור, הם קשיחים אבל עם הרבה תמיכה צידית ומרגישים נפלא.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://www.yad2.co.il/vehicles/item/9gurekfd?opened-from=feed&component-type=main_feed&spot=standard&location=2&pagination=6

זה היברידי למרות שלא רשום במודעה.

(מצאתי ביד 2, אין לי קשר למודעה)

עריכה אחרונה על ידי TDI
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, TDI כתב:

https://www.yad2.co.il/vehicles/item/9gurekfd?opened-from=feed&component-type=main_feed&spot=standard&location=2&pagination=6

זה היברידי למרות שלא רשום במודעה.

(מצאתי ביד 2, אין לי קשר למודעה)

הרכב יבוא משומש מארצוה''ב לך תבטח אותו ולך תדע אם זה בקילומטרים או מיילים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. זה לא דגם מיוחד - אין שום בעיה לבטח אותו.

2. אין שום בעיה לדעת אם מד המרחק הוא המיילים או בק"מ.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 31.5.2024 בשעה 14:28, perez123 כתב:

היי אני מחפש רכב בשם דוד שלי שמחפש רכב מנהלים במחיר של עד 60,000 ש"ח

הוא עושה בערך 30,000 ק"מ בשנה בעיקר מחוץ לעיר

הוא אוהב רכבים גדולים וארוכים

חשוב לו בעיקר אמינות ונוחות נסיעה כי הוא יהיה המון על הכביש

רצוי צריכת דלק טובה, למרות שבכל מקרה הוא נוהד במהירות סבירה ואין לו רגל כבדה על הגז

הוא שם עין על אופל אינסיגניה 2019, אז חשבתי לשאול כאן לפני שהוא יעשה מהלכים.

הרכבים שהיו לו בעבר זה סקודה סופרב 2012

מרצדס E קלאס 2012

הרכבים הללו בילו יותר זמן במוסך מאשר על הכביש, כנראה שהבעלים הקודמים שלהם לא עשו עבודה טובה בשמירה עליהם, אז אני מחפש לעשות לו חוויה מתקנת

אם יש לכם עוד הצעות אשמח לשמוע

ניסאן אלטימה עונה על כל הדרישות !רכב מנהלים משפחתי גדול,אמין,חסכוני,נסיעה מפנקת אמריקאית ..מרווחת עם 182 כ"ס חזקה..ואפשר להשיג 2018 במחיר הזה

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 2.6.2024 בשעה 23:45, perez123 כתב:

תודה לכולם ובמיוחד לבעל האינסיגניה 2019.

לצערי דוד שלי פחות מעוניין ברכבים פרקטיים כמו שהמלצתם ומחפש רכב שישדר יוקרה מול הלקוחות.

יש דבר כזה בקהל?

במקרה שבוע שעבר דיברתי עם מנהל השטיפה בתחנת דלק,

הוא קנה לקסוס GS300H שנת 2014 ב-65,000 ש"ח.

הרכב הזה עונה לך על כל הפרמטרים שציינת.

הוא עושה אצלו 17 ק"מ/ל' מחוץ לעיר, הוא לקח את הדגם המפואר,

הכסאות עור שם כמו חדשים, יד 3 עם 120,000 ק"מ.

לדעתי, תמורה טובה למחיר.

🤑

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...