Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למה לa3 החדשה יש מעט כ"ס

naki220

פוסטים מומלצים

לא מבין בזה.. אבל ראיתי שכל המנועים של הקונצרן מפיקים מעט כ"ס ביחס למתחרות.. מנוע 1.6 יפני מזדקן מפיק סביב 120 כ"ס מנועי 1.5 טורבו מפיקים סביב 180 כ"ס המנוע של הa3 מפיק 130 כ"ס.. מה בדיוק אני מפספס פה בהתחשב שהרכב מיועד לצעירים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, naki220 כתב:

לא מבין בזה.. אבל ראיתי שכל המנועים של הקונצרן מפיקים מעט כ"ס ביחס למתחרות.. מנוע 1.6 יפני מזדקן מפיק סביב 120 כ"ס מנועי 1.5 טורבו מפיקים סביב 180 כ"ס המנוע של הa3 מפיק 130 כ"ס.. מה בדיוק אני מפספס פה בהתחשב שהרכב מיועד לצעירים

1. הוא לא מיועד לצעירים

2. אתה צריך לראות כ"ס + מומנט + שילוב של גיר + משקל עצמי וכתוצאה מזה תקבל ביצועים. רכב עם הנעה מודרנית עושה את זה גם עם מעט כ"ס.

3. הA3 החדשה מגיעה עם 116 כ"ס או 150, כנראה שיש גרסה יותר חזקה שטרם הגיע והיא עם אותו מנוע. ההבדל בדרך כלל הוא רק תוכנתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה צעיר יכול לרכוש רכב ב212 אלף שקל

• אהבתי 2

השרשור הטוב ביותר בפורום

אני לא הייתי הולך לקנות עכשיו דייהו נובירה - אבל אחרי הרמה שהורגלתי אליה בדייהו נובירה, אני מוכן לעבור רק לב.מ.ו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, naki220 כתב:

הדגם הזה כבר משווק באירופה שנים. עכשיו מביאים אותו הנה כאופציה למחיר מוזל (יחסית) הביצועים למרות ההספק הרזה - סבירים לגמרי.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, GTאי כתב:

1. הוא לא מיועד לצעירים

2. אתה צריך לראות כ"ס + מומנט + שילוב של גיר + משקל עצמי וכתוצאה מזה תקבל ביצועים. 

אני באמת לא מבין באיזון בין מומנט הספק ומשקל..

דוגמה נוספת זה השוואה בין ולוו s60 הונדה סיוויק אותה שנה מנוע 1.8 ומנוע 2.4 אותו הספק 140 כ"ס.. הוולוו שוקל הרבה יותר מן הסתם

לגבי צעירים או לא.. הa3 משווק לצעירים עם כיס עמוק אם אינני טועה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה צעיר יבחר ב A3 בסיסית ב210K כשהוא יכול לרכוש את אותו הרכב עם סמל אחר במחיר זהה ועם חבילת ביצועים ואבזור טובים משמעותית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסוף כל אדם ממוצע שיעלה על הרכב יתרשם לטובה מהכח שלו, בעיקר בגלל המומנט שמגיע יחסית מהר בזכות הטורבו, כל מי שיקח לנסיעת מבחן ולא הגיע מרקע של רכבי ביצועים יתרשם ויחשוב שמדובר בטיל על גלגלים, אז לטעמי 116 זה די והותר.

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיף לקנות קופרה לאון \ VRS כבר במחיר לא רחוק

השרשור הטוב ביותר בפורום

אני לא הייתי הולך לקנות עכשיו דייהו נובירה - אבל אחרי הרמה שהורגלתי אליה בדייהו נובירה, אני מוכן לעבור רק לב.מ.ו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 40 דקות, naki220 כתב:

116 של פולקסווגן מרגיש כמו 180 של הונדה? 

לא, מרגיש יותר טוב ממנוע 1.6 ליטר אטמוספרי 120 כ"ס יפני עם 15 קג"מ ב-4500 סל"ד, כאשר מנוע 1.0 ליטר עם 116 כ"ס וכ-20 קג"מ ב-2000 סל"ד

מנוע הונדה, הוא בנפח 1.5 ליטר, מול מנוע 1.0 ליטר, אז זאת לא השאוה הוגנת. אבל מנוע ה-1.0 ליטר ירגיש נמרץ יותר ממנוע 1.8 אטמוספרי של הונדה. 

Subaru BRZ 2.4 6MT | Toyota Avensis 2.0 AT | Citroen C4 SX 1.6 AT 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, naki220 כתב:

גם במתיחת הפנים של האוקטביה ירד מנוע הליטר מההימע והוא הוחלף במנוע 1.5 ליטר עם הספק נמוך

לישראל לא יובאה עד כה ה- a3 עם מנוע ליטר כנאאה מישקולי תדמית - כשהיא מצויידת במנוע 1.5 ןהספק נמוך יכולה גרסת הכניסה להיות מוצעת במחיר פחות יקר.

אני נוהג כבר כמעט 8 שנים ברכבי vag עם שילוב tsi ו- dsg - זהו שילוב יעיל שמפיק ביצועים הרבה יותר מרשימים מההספק בזכות מומנט גבוה ותיבה כפולת מצמדים המאפשרת ניצול יעיל של המנוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, GTאי כתב:

עדיף למי? זה 2 מוצרים שונים לקהל יעד שונה

למי בדיוק הA3 הזאת קולעת? הבחור אמר צעירים, צעירים רוצים עגלה עם 4 חישוקים מקדימה או רוצים VFM

אשמח שתסביר מי הפלח שוק לרכב הזה, מי שרוצה AUDI יקנה כבר אחת נורמלית עם מנוע נורמלי, מי שרוצה מנוע נורמלי יקנה רכב אחר.

השרשור הטוב ביותר בפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב לא מיועד לצעירים, הוא מיועד לאלו שרוצים רכב יוקרתי ונוח ולא רוצים רכב גדול ולא משנה מה טווח הגילאים.

רוב הרוכשים של רכבי היוקרה מהסוג הזה לא מחפשים רכב של 0-100 ב 5 שניות 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה מקריאת הפוסט התעורר לו צעיר (בן 33) שבמקה יש לו אודי A3 , עם המנוע 2.0 החזק והטוב , שכיף לו והוא נהנה ממנה.
לפני זה הייתה לי סיויק 1.8 מהדמגים האחרונים לפני שעברו לטורבו. 
ולחבר יש אוקטביה 1.0 ליסינג .
אז השנקל שלי. 

עד לא מותחים את המנוע של ההונדה לטורים גבוהים , האוקטביה ליטר מרגישה יותר חייה ומטוס. 
לא כל מי שקונה A3 הוא צעיר חסר תקנה כמוני. 
יש הרבה *נשים* שנוהגות ברכב כזה , וזה רכב יוקרה קטן,נח ומפנק. 
אני את האוטו שלי קניתי מסבתוש , כי ולסבאלה עמדה X4M חדשה , והוא שדרג לה לA3 חדשה .

יש אנשים שיעדיפו את ה ארבע עיגולים , את המושבי עור , את הבידוד רעשים, את הנוחות נסיעה , על פני עוד ועוד ועוד כח.
ה115 אמור להיות מספיק ( אמורים להביא עכשיו מלא רכבים של הקונצרן עם הקונפיגורציה הזאת , בפרט לאון חדשה.) לאדם שפוי שאין לו קוצים בתחת.

בשוק היד 2 , הA3 בת כמה שנים ( ה2.0 ) הרבה יותר VFM מLEON מקבילה , אין גולף 2000 , רק GTI , ן הGTI יקרה מידי סתם. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...